בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תאכלו אתם חרא של תמנונים 
 
 
מערכת מיקסר

משתתפים פגועים של תוכניות המציאות מחזירים בתביעות משפטיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם יש מנצח במצעד הגועל של הטלוויזיה, זהו בלי ספק ז'אנר תוכניות המציאות, ואם יש איזושהי שפה שאפשר לדבר בה עם אנשים שחושבים שלהכריח מישהו לאכול חרא של תמנונים זה משעשע, זה כסף. ועכשיו מתחיל הדיאלוג.

אמנם אדם שמשתכנע לאכול רקטום של חזיר אולי לא ממש ראוי לאמפתיה, אבל בכל זאת, יכול להיות שלהשפלה יהיה מחיר. משתתפי תוכניות מציאות פגועים, תובעים כעת את חברות ההפקה ורשתות הטלוויזיה על עוגמת נפש ונזקים פיזיים.

אחד מהם הוא מדריך הכושר שאולץ לשכב על סרט נע בשדה תעופה, והגיח כשהוא מבועת וצורח. זוג אחר, שדווקא מאוד אהב את החדר במלון שניתן לו לפני שמצא בו גופה באמבטיה, תובע את התוכנית "הטרדה" של MTV.

ואילו בבריטניה מגיע חוסר הטעם המעמדי לשיאים חדשים של אטימות. התוכנית "Swag", על פי רעיון של גאי ריצ'י, בוחנת את נכונותם של עוברי אורח תמימים לעבור על החוק. צוות התוכנית הציב מכונית יוקרה לא נעולה בשכונת עוני וחיכה לקרבן. כשהגנב הגיע ונכנס למכונית, ננעלו הדלתות והמכונית החלה מתמלאת קצף. כששוחרר, דקר את הצלם במברג ברגלו.

ערוץ 5 הבריטי, שמשדר את "Swag", אומר שאין לו כל כוונה לבטל את התכנית ושכל המצולמים חותמים על כתב הסכמה לשידור.

בארה"ב תובע זוג את "Culture Shock", פיילוט של CBS, על כך שבמשימתם "ערסל הכאב", לא קיבלו אינפורמציה על כמות הכאב שתספוג האשה. הבחור היה צריך להרים את זוגתו בערסל עד שהיא נכנעת לכאב, כשהמטרה היא להחזיק מעמד כמה שיותר, בשביל כסף כמובן. כשירדה ממכשיר העינויים נזקקה לפינוי על אלונקה לבית חולים ולזריקת מורפין. למה לא פשוט לזרוק איזה אריה ובחור צעיר, עדיף עני, לתוך איזו זירה? מי יודע, אולי עוד כמה שנים יעשו על זה סרט?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by