בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפשו יהודי, מצאו צרות 

חיפשו יהודי, מצאו צרות

 
 
נילי אורן

תביעה נגד "איש משפחה", רשתות הטלוויזיה משתמשות ב-VOD כנשק נגד הורדות, ספויילר לעונה החדשה של "האוס" ועוד חדשות טלוויזיה חמות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

רשתות הטלוויזיה בארה"ב רוצות לתת לכם לצפות בשידוריהן באינטרנט

אלי לארטר. גיבורה בצרפת (אימג'בנק ישראל/ getty images)
 אלי לארטר. גיבורה בצרפת (אימג'בנק ישראל/ getty images)   
השוק הבינלאומי לתוכן טלוויזיוני, MIPCOM, יחל ביום ב' הקרוב בקאן, והוא צפוי להיות שונה מבעבר. השנה כנראה עומדות להרקם בו עסקאות VOD (גם אינטרנטי) גדולות מבעבר, כי רשתות הטלוויזיה בארה"ב החליטו להשתמש ב-VOD כנשק נגד ההורדות הפיראטיות של סדרות אמריקניות באינטרנט ברחבי העולם. סוף סוף.

כך למשל חתמה רשת NBC עסקה עם רשת צרפתית, שתשדר את פרקי "גיבורים" באתר האינטרנט שלה, כשבכל פעם, הפרק האחרון ישודר יומיים בלבד לאחר שידורו בארה"ב. גם הסניף הטלוויזיוני הבינלאומי של דיסני, ABC, חתם עסקה עם רשת טלוויזיה מפינלנד שתשדר באתר שלה פרקים של הסדרות הלוהטות ביותר של הרשת, כמו "עקרות בית נואשות", "אבודים" ועוד, תוך 4 ימים משידורם בארה"ב.

לדעתה של מאריון אדוארדס, נשיאת אגף הטלוויזיה הבינלאומי של פוקס המאה ה-20: "VOD לא יהרוג את הפיראטיות, אבל אנחנו מקווים שככל שנרחיב אותו, אנשים ירגישו פחות רצון לגנוב, כשאת אותן תכניות הם יוכלו למצוא באתרי רשתות השידור". אז אמנם כרגע הרווחים מהעסקאות הללו עדיין מוגבלים, אבל הגישה הרווחת בתעשיית הטלוויזיה האמריקנית, היא שמכאן הם יכולים רק לעלות. או כמו שאמר על המגמה ג'רי שלזינגר, נשיא אגף הטלוויזיה הבינלאומי של האחים וורנר: "אם התהליך בלתי נמנע, עדיף להיות חלק ממנו, ולהרוויח ממנו בעצמך". בקרוב אצלנו. אמן.

ספויילר לעונה החדשה של האוס

טוב, אם לא ראיתם את הפרק האחרון בעונה האחרונה של "האוס", וגם אם כן ראיתם ולא בא לכם לדעת מה יקרה הלאה לפני שתראו בעצמכם, עדיף לכם לא לקרוא יותר את הפסקה הזו, ולקפוץ ישר לכותרת הבאה על ג'יי ג'יי אברמס, כי תיכף עומד להגיע ספויילר. עשו זאת עכשיו - שלא תגידו אחר כך שלא הזהרנו. כן, בעוד כמה מילים תבואנה עוד כמה מילים, שעשויות להרוס לכם את חוויית הצפייה בסדרה. אז למרות שברור לנו שמה שלא נכתוב פה, גולשים (אנאלפבתים?) יקללו אותנו על הספויילר בטוקבקים. עדיין, אנחנו רוצים להזהיר – שימו לב, הנה בא ספויילר.

תמציתו: שלושת העוזרים החדשים של ד"ר האוס הם: קל פן ("24", "חוק וסדר", "הארולד וקומאר משתוללים באמריקה"), הוא קוטנר, הד"ר ההודי ש"האוס" העיף כמס' 6, ואז חזר כמס' 9, בפרק האחרון; אוליביה וויילד ("O.C", "אלפא דוג") היא הרופאה היפהפיה עם השיער השחור והעיניים הכחולות, שהתבלטה בפרק בעיקר בזכות הכשרון הזה; פיטר ג'קובסון ("חוק וסדר", "הרובוטריקים", "אי צדק") הוא טאוב, המנתח הפלסטי היהודי. כך הודיעו מקורות המקורבים להפקה, שסיפרו שעם השחקנים הללו נחתם הסכם על הארכת השתתפותם בסדרה. לפי המקור, בתחילה רצו לבחור רק בשני שחקנים כדי להחליף את הצוות הקודם, אך בסוף הוחלט כי יישארו שלושה. ברכותינו לנבחרים.

ג'יי ג'יי אברמס חוזר ל-ABC

בית ההפקה של ג'יי ג'יי אברמס יפיק עבור רשת ABC פיילוט לסדרה קומית בת שעה לפרק, שתכתוב אחת השותפות בכתיבת והפקת "עמוק באדמה" – ג'יל סולוואי. לסדרה המיועדת יקראו Boundaries והיא תעסוק בפסיכולוגית בעלת תכנית ייעוץ בתחנת טלוויזיה מקומית, שנאלצת להחליף את עבודתה לנוטריונית ניידת, ומגלה את ייעודה האמיתי. ותודו שרק ג'יי ג'יי אברמס, שאחראי ל"אבודים", "זהות בדויה", ו"מה עובר על בריאן", היה יכול לשכנע מישהו שהקשקוש הזה נשמע כמו רעיון סביר לסדרה.
 

ג'ון סטיוארט וקומדי סנטרל גאים להציג

האב והאח הגאים (אימג'בנק ישראל/ getty images)
 האב והאח הגאים (אימג'בנק ישראל/ getty images)   
מזל טוב! נולדה סדרה חדשה לבית ההפקות "באסבוי" של ג'ון סטיוארט, וקומדי סנטרל. אח להפקה הקודמת של צמד ההורים הללו – תכנית הראיונות הסאטירית של אחד, סטיבן קולבר. לסדרה החדשה קוראים "דברים חשובים עם דמיטרי מרטין", והיא מיועדת לשידור בחצי השני של 2008. בסדרה יסביר הקומיקאי דמיטרי מרטין, דברים שצריך לדעת על מגוון נושאים - מכסאות ועד מה שקורה אחרי המוות.

מלבד זאת, רשת קומדי סנטרל גם הודיעה כי הזמינה עונות נוספות מתכנית המערכונים Mind of Mencia ומהסדרה המצויירת My Lil’ Bush. הראשונה מלאה בעיקר בדעותיו של הקומיקאי קרלוס מנסייה על נושאים טעונים כמו סטראוטיפים אתניים והגירה, ואילו בשניה מדלג לו ג'ורג' בוש הפעוט עם חבריו לגן הילדים, קונדי וצ'ייני, והולך מכות עם קים יונג איל. יש למה לצפות.

"יריחו" חוזרת כנראה תוך כמה שבועות

רשת CBS תחזיר אולי בשבועות הקרובים את הסדרה "יריחו" לאוויר. הכל תלוי במידת הצלחתן של התכניות החדשות שלה בנות השעה לפרק - Cane, Kid Nation, Moonlight או Viva Laughlin. אם אחת מהן תיכשל, היא תוחלף ב"יריחו". אבל במידה וכולן תצלחנה למשוך המוני צופים, הסדרה תחזור כמתוכנן באמצע העונה, כלומר, בתחילת 2008.

סדרות חדשות מצטיידות בשחקנים חדשים

לוריין בראקו (מלפי הפסיכולוגית מ"הסופרנוס") ומולי שאנון מ"סאטרדיי נייט לייב" תשתתפנה בפיילוטים חדשים. בראקו תגלם את אמה של בלשית משטרה שחוזרת הביתה, בפיילוט לדרמה Long Island Confidential של רשת Lifetime. ואילו שאנון תגלם אמא לבת בפיילוט לקומדיה Kath and Kim שתעסוק ביחסי משפחה שבריריים, ברשת NBC.

גם סדרות שעלו לאוויר לפני יומיים, כבר מצטיידות בשחקנים דנדשים. אליזבת רוהם ("חוק וסדר", "אנג'ל") ורייאן דוולין ("ורוניקה מארס", "טירוף בבית") יצטרפו לסדרה החדשה Big Shots של רשת ABC. לעומתם, ג'ורדן ברידג'ס ("דוסון קריק", "מכושפות") יצטרף לצוות Bionic Woman של רשת NBC, וברנדו איטון ("המפענחת") יצורף לצוות Journeyman של NBC.
 

תביעה משפטית נגד פאמילי גאי

פאמילי גאי. הקשר היהודי (יח"צ)
 פאמילי גאי. הקשר היהודי (יח"צ)   
החברה שמחזיקה בזכויות לשיר When You Wish Upon a Star תובעת את רשת FOX ויוצרי הסדרה המצויירת "איש משפחה", עקב הפרת זכויות יוצרים, לכאורה. לדעת התובעים השיר "אני צריך יהודי" ששר אב המשפחה פיטר בפרק When You Wish Upon a Weinstein, הוא "חיקוי מוסתר בקושי" לשיר שהתפרסם בסרט "פינוקיו" של דיסני ב-1940. מרשת FOX נמסר כי הם יגיבו כשיראו את כתב האישום, שעדיין לא נמסר להם.

סדרות חדשות ל-HBO

רשת הכבלים בתשלום HBO הודיעה על רכישת דרמות חדשות, בתקווה שיחליפו את "הסופרנוס" ו"עמוק באדמה" המצליחות והפורשות. הדרמה הראשונה, אותה יכתוב מייקל טולקין שהיה מועמד לאוסקר על הסרט "השחקן", היא 1%, שתעקוב אחר חבורת אופנוענים פורעי חוק. הדרמה השניה היא Patient 2344, שתעסוק במוסד רפואי חדשני. חוץ משתי אלה, גם הסדרה החדשה והמדוברת Tell Me You Love Me חודשה לעונה שניה. שיהיה בהצלחה.

"רובינזון קרוזו" ב-NBC

דרמה גדולת תקציב בת 13 פרקים לפי הספר של דניאל דפו, "רובינזון קרוזו", הוזמנה על ידי רשת NBC. מסתבר שנשיא NBC החדש, בן סילברמן, ביקש ממפתחי התכניות של הרשת להכין לו רשימה של כל המעשיות המרתקות ביותר בעולם, ורובינזון קרוזו כיכב בראשה. אבל הרשת לא מתכוונת להשאר נאמנה לחלוטין לסיפור על האיש שבילה את ימיו במשך עשרות שנים נטוש על אי שמאוכלס בידי קניבלים, כי זה כנראה לא מספיק מפחיד בעיני קברניטיה. במקום, היא מתכוונת להעניק לו את היכולת המודרנית לבנות גאדג'טים מחומרים שהוא מוצא בטבע. כי באמת, מקגייוור הרבה יותר איכותי ומעניין מסתם ספר שהצליח להשאיר אנשים מרותקים לעלילתו לאורך מאות שנים.

עוד יוריקה

הסדרה של רשת Sci Fi שעוסקת בעיירה נסיונית וסודית שמאוכלסת על ידי טובי המוחות החדשניים של המדע, חודשה לעונה שלישית בת 13 פרקים. מזל טוב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by