בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישי, 9 בדצמבר 
 
 
מערכת מיקסר

אובססיבי רוצה להתחתן עם קלאודיה, האריסון פורד מתנגש בקיר, סי.אן.אן חוטפת מפוקס, גלגל"צ בלי מוסיקה, מוזיאונים בלי מבקרים והדגנחש עם אלבום שני

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תאונת דרכים להאריסון פורד

במהלך צילומים לסרט חדש, התעקש האריסון פורד להשתתף בסצינת מרדף, ולא לתת אותה לפעלולן. אלא שבמהלך הסצינה, בה ישב פורד לצד הנהג, ג'וש הרטנט, התבלבל הרטנט והתנגש בעוצמה בקיר. שניהם סבלו ממכות עזות. הדוברת של פורד: הוא בסדר גמור.
 

מי צריך מוזיאונים

הדו"ח השנתי לסיכום פעילות המוזיאונים בישראל לשנת 2001 מראה על ירידה חדה של 41 אחוז במבקרים במוזיאונים לעומת 1999, מ-4.05 מיליון מבקרים בשנה ל-2.4. במקביל - גרעונות המוזיאונים הגיעו לכמעט 12 מיליון שקל. והקיצוץ בתקציב התרבות נמשך. מימון לבתי מלון ופרפראות יש תמיד במערכת.
 

מי צריך חדשות

גיל עומר, סמנכ"ל התוכן של חדשות ישראל, הזכיינית שתפעיל את ערוץ החדשות הייעודי, פורש לטובת ניהול מוזיאון הילדים והנוער בחולון. הוא אף סירב להצעה להתמנות לסמנכ"ל חברת החדשות של ערוץ 10. אמנות או נמות.
 
 

מי צריך אוניברסיטה

לסטודנטים בחוג לקולנוע באוניברסיטת ת"א נשבר מהקיצוצים בתקציב החוג, שלטענתם פוגעים בתחזוקה של הציוד, ביטול סדנאות ופגיעה באיכות הסרטים. הם פנו לשרת החינוך בושא והיום הם צפויים להפגש עם נשיא האוניברסיטה, איתמר רבינוביץ'. מסיבות עלומות, התלמידים בבית הספר 'מעלה' לא נשמעים סובלים.
 

הדגנחש השני

מחר (שישי) יצא לחנויות אלבומה השני של להקת הדגנחש, "לזוז", ומתארחים בו גם ברי סחרוף, אם סי שירי, גליה ירון ותומר שרון.
 

בר יוסף בהודו

"הזהב של אלקה", מחזהו של בר יוסף, זכה לאהדה רבה בניו דלהי, ועל כן הוזמן להשתתף בפסטיבל התיאטרון ההודי במרץ. כבוד לא קטן.
 

שרון - כן, מצנע - לא

עמותת "בצדק" דורשת לבטל את תוכנית 'עובדה' המיועדת לשידור בשבת הקרובה, בה ישתתף גם עמרם מצנע, בטענה שמדובר בתעמולת בחירות. בעובדה תוהים איך לפני שבועיים ממש לא היה איכפת להם ששודרה התוכנית על שרון.
 

גלגל"צ השקט

למרות מרתון הדיונים אתמול בין נציגי גלי צה"ל וגלגל"צ ונציגי אקו"ם, במטרה להגיע לפשרה, לאחר פסיקת בית המשפט כי התחנות לא יורשו לשדר שירים המוגנים בזכויות יוצרים ללא תשלום, הסכם לא נראה באופק. החל מיום ראשון גלגל"צ הופכת לגל השקט?
 

סי.אן.אן בהלם

בסי.אן.אן הזדעזעו מנתוני הרייטינג, אחרי שהתברר שרשת פוקס ניוז, עם הדסק המצומצם והטון הפופוליסטי, הצליחה לעבור אותם בלי להניד עפעף. פוקס הצליחו להגיע ל-1.2 מיליון צופים בממוצע, וסי.אן.אן הגדולה בקושי ל-900 אלף. אבוי.
 

הכל למען קלאודיה

מעריץ אובססיבי משהו, שממש רצה להתחתן עם קלאודיה שיפר, נשלח לטיפול פסיכיאטרי לאחר שגנב לא פחות מ-124 טבעות נישואים במטרה שאהובתו תוכל לבחור. הוא התכוון לגנוב גם כמה שמלות, לבחירת הבחירה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by