בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום ראשון, 12 לינואר 
 
 
מערכת מיקסר

הבי ג'י מוריס גיב מת, הקלטות חדשות של הביטלס נמצאו, ופיט טאונסהנד ואר קלי חשודים בפדופיליה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מוריס גיב נפטר

מוריס גיב, בסיס, קלידן וזמר הב'י-ג'יז, נפטר הבוקר מהתקף לב. גיב חש ברע ביום שלישי, אושפז, נותח, והיה בשלבי התאוששות כשלפתע התרחשה הרעה במצבו. חבל.
 

הקלטות נדירות לביטלס

בשורות שלא ייאמנו לחובבי הביטלס: בפשיטה שנערכה בהולנד ובאנגליה התגלו כ-500 הקלטות נדירות של הלהקה, על חלקן חומרים שמעולם לא התפרסמו. ההקלטות נגנבו בשנות השבעים מהאולפן, ושייכות לסשן הקלטות שנקרא "גט בק". חלק מהקטעים היו אמורים, כמו השיר "גט בק", למצוא את דרכם ל"לט אי בי".
 

רגיש, אמיץ ופדופיל

"I believe I can fly", ספר ילדים על ילדותו של הראפר אר קלי, זוכה לפופולריות על ידי הקוראים הצעירים. הספר המצוייר, המיועד לגילאי 6-9, מדבר על עלייתו מהאשפתות של הזמר, וכל זה טוב מאוד לביטחון העצמי של הילדים. מה שלא מצויין בספר, אלו 21 ההאשמות בדבר פורנוגרפיה של ילדים שקלי מתמודד מולן. כמו לדוגמא צילום של יחסי מין בינו לבין ילדה בת 13. דן בן אמוץ? חזרת?
 
 

משכיל, סקרן ופדופיל

"אני לא פדופיל, נכנסתי כדי לדעת מה יש שם", אומר גיטריסט ה"מי" פיט טאונסהנד. טאונסהנד הוציא הודעה לעיתונות אחרי שפורסם שבמבצע הלחימה בפדופיליה, נחקר כרגע כוכב רוק גדול. טאונסטד טוען שהוא נכנס לאתרים האלו כדי לאגור ידע ולגבש עמדה מושכלת יותר כנגד התופעה המזעזעת. אה.
 

מוריס פילה נפטר

הבמאי הצרפתי מוריס פילה נפטר אמש. פילה, החל ליצור בגיל מבוגר ויצר בחייו לא יותר מעשרה סרטים: "הילדות העירומה", "אנחנו לא נזדקן יחד", "הפה הפעור" וזוכה דקל הזהב " תחת לשמש השטן". הוא נפטר מכשל בתפקוד כליות בגיל 77.
 

טום קרוז מטיף להורים

טוס קרוז קורא להורים לתמוך בילדיהם לקויי הלמידה, ולסייע להם בהתמודדות, במקום לתת להם תרופות. קרוז מספר שגם לו היו בעיות למידה עד שרכש "כלי לימוד" מהסיינטולוגיה. לתת רטלין רע? להצטרף לכת טוב?
 

טוני קולט התחתנה

טוני קולט, השחקנית המצויינת מ"וולוט גולדמיין", ה"חוש השישי" ו"חתונתה של מיוריאל", התחתנה במזל טוב בטקס בודיהיסטי, ליד עיר הולדתה באוסטרליה. החתן המאושר הוא דייב גלפאסי, מוסיקאי אוסטרלי.
 

קוריאנים נגד ג'יימס בונד

הקוריאנים כל כך כועסים על ג'יימס בונד, עד שהפגנות מול הקולנועים, גרמו לעשרה בתי קולנוע בסיאול להוריד את הסרט מהמסכים. הדרום קוריאנים טוענים שהסרט פוגע בגאוותם הלאומית ומצייר תמונה מאוד שלילית של הצפון. מפגינים עם שלטים אנטי אמריקניים, קראו לאיחוד קוריאה אל מול הקולנועים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by