בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"זה כמו חלום רע" 

"זה כמו חלום רע"

 
 
שוש עטרי

שוש עטרי, שגילמה את אשתו של פולי ז"ל ב"הכל דבש", נפרדת מחבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אוהבת אותו מגיל 13. עטרי (יח"צ רשת)
 אוהבת אותו מגיל 13. עטרי (יח"צ רשת)   
אני לא רוצה להספיד את פולי. לא רוצה, לא רוצה. אני לא מסוגלת להספיד אותו במקצועיות, כמו שאחרים עושים, כי אני כל כך הרוסה. זה מרגיש כמו חלום רע. פולי מת, ואני לא אראה אותו יותר. אני לא אגיד עכשיו שיום אחד עוד נפגש, כי אני לא מאמינה בדברים האלה. הוא לא שומע אותי, ולא רואה אותי, הוא הלך.

אני חייבת לפולי את כל השנה האחרונה של החיים שלי, את כל הדברים הנפלאים שקרו לי. הכרנו לפני המון שנים, דרך אחותי יונה, כשהייתי בת 13. היא הייתה בחבר'ה של התרנגולים והגשש, ואני הייתי מצטרפת אליהם לבילויים. הוא היה מבוגר ממני בעשר שנים, ואיזה פגז שהוא היה. היינו יוצאים המון יחד, יושבים על הטיילת, אוכלים אבטיח קר וצוחקים. לא מזמן שאלתי אותו אם הוא בכלל שם לב אלי אז, והוא אמר- "בטח, את כל הזמן היית מסתכלת עלי". אמרתי לו שזה נכון, שהערצתי אותו, אבל לא הצלחתי לתפוס אותו כי בכל פעם הוא היה נשוי למישהי אחרת. עד שיום אחד הוא בא עם שוש. איזו אישה מקסימה היא, שוש. האהבה והדאגה שהייתה ביניהם, זה משהו שלא רואים.

כשקראו לי לאודישן לגלם אותה ב"הכל דבש", נפגשנו אחרי הרבה שנים שעקבתי אחריו מרחוק. איך שראיתי אותו, נתתי לו נשיקה וחיבוק, וכשהבנו איזו כימיה יש ביננו היה ברור שזה יעבור גם במסך. מאוד התקרבנו בזמן הצילומים. היינו נפגשים ומדברים בטלפון, לפעמים הייתי מפריעה לו בפרלמנט של יום שישי, כשהוא היה יושב עם כל החברים שלו ומסדרים את העולם. הוא היה מאוד אכפתי, פולי, תמיד היה אקטיבי בקשר לדברים שקורים במדינה, זה היה לו מאוד חשוב.

לא ידעתי שהוא חולה כל כך. הוא היה קצת היפוכונדר, כמו בסדרה, ותמיד אמרנו עליו שיש לו כדור לכל דבר. הוא סיפר לי שהוא כבר לא אוכל את כל מה שהוא אוהב, וצריך לשמור על עצמו יותר ולישון כל יום בצהריים, אבל לא היה לי מושג שזה סרטן. ביום שישי שעבר, כשהוא נכנס לבית חולים, עוד חשבתי שזה רק הלב ושהוא יצא מזה. באתי לבקר אותו, ואמרתי לו שהוא חייב להיות חזק, כי יש לנו הרבה סצנות מיטה יחד בעונה הבאה של "הכל דבש". הוא צחק ואמר, "בסדר, רק אל תכנסי לי עכשיו למיטה". אחר כך הוא הבטיח שיהיה בסדר, ושהוא יצא מהקטע הזה ויצא חזק, אבל אני הרגשתי שהוא יודע שזו לא האמת. יצאתי מהחדר, ואמרתי לרופא שאני מרגישה שאני לא אראה אותו יותר. הרופא אמר לי שאני צודקת. אחר כך זה כבר נגמר. אני עדיין לא תופסת את זה.

מה יש להגיד על פולי? הוא היה איש משפחה, קודם כל, זה היה הדבר הכי חשוב בשבילו בעולם. הוא לא היה כמו שחקנים אחרים, שזה מרכז חייהם, לא היה לו אופי כזה. הוא חי בשביל שוש, הילדים, והנכד המתוק שלו. וכשחקן הוא היה עילוי. הרצינות שבה הוא לקח את התפקידים, ההשקעה שלו בטקסטים, זה דברים שלא רואים. בחיים לא פגשתי שחקן גדול כמו פולי, וגם לא אדם. תמיד אמרתי שאם בעולם היו רק עוד כמה אנשים כמותו, זה היה מקום עם הרבה יותר תקווה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by