בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שני, 13 דצמבר 
 
 
מערכת מיקסר

ליאור נרקיס מתקשה בבחירה, ג'נין של בכרי התקצרה, טופז ממשיך בשידור חי, בראד פיט נכנס לאלקטרז ואיזבלה רוסליני מאושרת לבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הבחירה של נרקיס

ליאור נרקיס כבר בחר את ארבעת השירים אותם יציג בעוד עשרה ימים במיני-אעלק-קדם אירוויזיון. נרקיס ומנהלו נרגשים ונרעשים, כמובן, אוהבים עד מאד את כל השירים ו"קשה לנו להחליט את מי אנחנו אוהבים יותר".

להזכירכם, למרות שכבר בחרו לנו בלי לשאול מי ישלח ללטביה, עדיין אנחנו יכולים להשפיע מעט, שכן החלטת הצופים המצביעים היא בעלת משקל של 60 אחוז בהחלטה על השיר שיבחר. מאידך, אם אין לכם כוח לבחירות מרובות, תתרכזו ב-28 בחודש. טיפה יותר חשוב.
 

טופז עוד חי

ועדת הטלוויזיה המיוחדת שהוקמה על ידי הרשות השניה לבדיקת אותו אירוע טופז-אוריירו, החליטה בינתיים להבליג. הוועדה הזהירה את שידורי קשת כי אם טופז יגרום לאירועים חריגים נוספים, או אז היא תמליץ לאסור את שידור תוכניתו בשידור חי.
 

בראד פיט לאלקטרז

בראד פיט יהיה ככל הנראה המפיק והכוכב בסרט חדש שינסה להביא את סיפור הפסיכיאטר שטיפל ב'איש הציפורים' באלקטרז. הדרמה עתידה לבחון את מערכת היחסים המורכבת בין השניים שהביא כמעט לאיבוד שפיותו של הפסיכיאטר. פיט לוקח סיכונים.
 
 

ג'נין מקוצרת

בהקרנות שכן מתקיימות לסרט "ג'נין ג'נין" בפני סטודנטים ובהקרנות פרטיות, מוצגת גרסה מקוצרת של הסרט, ממנה הושמטו מספר קטעים. בכרי טוען כי מדובר בהחלטות טכניות ואמנותיות. מתנגדיו טוענים כי בכרי מנסה לנקות את עצמו. בכרי בתגובה, שוקל להחזיר את אותם קטעים. והכל על סרט שנאסר להקרנה בישראל.
 

הקהל מתבקש להחליט

כצפוי, האוסקר מתקרב וטקסים יש לרוב. אתמול היה זה טקס פרסי הקהל. ומתברר שהקהל לא החלטי משהו. פרס הסרט הטוב ביותר השנה התחלק לשניים - שר הטבעות וספיידרמן.
 

קניון בבית

החל מחודש ספטמבר הקרוב יזכו צופי ישראל בקניון וירטואלי אצלם בסלון. כאילו לא די בערוץ הקניות ובאלפי האתרים ברשת, עכשיו גם יביאו לנו קניון וירטואלי. בקשו מעכשיו הגדלת מסגרת האשראי.
 

טוב היות האדם לבדו

איזבלה רוסליני יצאה בהכרזה כי "אני לבד ואני מאד מאושרת כך". והיא גם מבהירה ש"נשים רבות תלויות בגברים מבחינה חברתית, כלכלית ופיזית. לא אני".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by