בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הקץ לשדיים בעמוד 3? 
 
 
עידו קינן

לראשונה בהיסטוריה תערוך אשה את ה"סאן" הבריטי. רבקה ווייד מאיימת למגר את הישבנים המוצקים והסיליקון מהתפריט היומי של האנגלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לראשונה בתולדות הסאן, הפופולרי ביומוני בריטניה, מונתה אישה למלאכת העריכה. החל מהיום (ג'), תערוך אותו רבקה ווייד (34), שתחליף את העורך שהתפטר, דייוויד ילנד. ווייד עשויה/עלולה לבטל מסורת רבת שנים: הצילום היומי של בחורה חשופת-חזה בעמוד 3 בצהובון.

נערת עמוד 3 הראשונה הופיעה בעיתון ב-69', אבל היא לא היתה טופלס, אלא לבושה בחסכנות. שנה לאחר מכן, הופיעה שם נערת הטופלס הראשונה, שהיתה למעשה עירומה לגמרי. ב-86' הופיעה לראשונה מי שלימים תהיה אחת המפורסמות שבבנות עמוד 3, הזמרת ואלילת פוסטרי האייטיז, סמנת'ה פוקס.

עמוד 3 (ובמקור, Page 3) הפך ברבות השנים למותג ולמוסד בריטי, ממש כמו המלכה (רק יותר מוצק). בין השאר, התקיים שם ויכוח ציבורי לוהט על נושא קריטי: האם יש להציג רק בנות טבעיות, או גם כאלה שהגדילו בשקל תשעים?

ווייד, ששימשה עד כה כעורכת ניוז אוף ד'ה וורלד (ששייך, כמו הסאן, לאימפריית ניוזקורפ של רופרט מרדוק), שימשה בעבר בתפקיד סגנית עורך בסאן, שם פעלה למתן את התמונות והטקסטים של עמוד 3, עמדה לה שותף מרדוק. כעת, משמונתה לתפקיד העורכת, היא עשויה לבטלו לחלוטין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by