בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום רביעי, 15 בדצמבר 
 
 
מערכת מיקסר

מיס דיינמייט מלכה, "הבית הלבן" נשאר בשלטון, ודיאנה רוס עושה לעצמה בושות אצלכם בסלון

 
 
 
 
 
 
 
 
 

קדנציות נוספות לבית הלבן

בין 5 ל-7 מיליון דולר, זהו הסכום שתשלם רשת NBC לאחים וורנר, ככל הנראה, עבור כל פרק של "הבית הלבן". אם העסקה, שנמצאת בשלבי הכרעה בימים אלו, תחתם, הסדרה, שעונתה הרביעית אמורה להסתיים במאי, תישאר על המסך עוד שנתיים, שלוש.
 

מיס דיינמייט מלכת ה"בריטס"

מיס דיינמייט והראפר דה סריטס הם המועמדים המובילים בפרסי הבריטס, עם ארבע מועמדויות כל אחד, שזה יותר מסופר סטארס כמו קיילי ורובי. גם ה"שוגה בייבס" קיבלו שלוש מועמדויות, ויל יאנג, גרת' גייטס, נורה ג'ונס ופינק גם הם בראש הרשימה.
 

מת המפיק של "קיד וקאסידי"

מוזר מאוד. לאחר שהבמאי של "קיד וקאסידי" מת לפני חודש, והצלם לפני שבוע, אתמול הצטרף אליהם גם המפיק, פול מונש. מונש, שהקרדיטים שלו כוללים את "קארי" ו"בית מטבחיים-5", מת בגיל 85.
 
 

קת'רין זטה ג'ונס מעצבת אופנה

קת'רין זיטה ג'ונס יוצאת בקו הלבשה חדש לתינוקות, אולי לכבוד הולדתו הצפוייה של בנה השני. את הקו היא מוציאה במסגרת שיתוף פעולה עם ריי ויליאמס, כוכב ספורט וולשי. הרי ידוע שספורטאים, כמו כוכבי קולנוע, מומחים הם בעיצוב בגדים.
 

קלטת של דיאנה רוס שיכורה, לכולם

לאחר שנעצרה על נהיגה בשכרות עם רמת אלכהול בדם גבוהה פי שלוש מהמותר, וצולמה במצלמה משטרתית כשהיא לא מסוגלת לכתוב את האלפבית, כשאין לה מושג מה התאריך או השעה, וכשהיא נופלת כשמתבקשת לעמוד על רגל אחת, מתפדחת עכשיו דיאנה רוס שוב, כהשופט התיר את פרסום הקלטת (ללא סאונד). מה שמבטיח שידורים אין סופיים בטלויזיה, ואולי אפילו משחק מחשב.
 

תינוקת חדשה לפברוטי

פברוטי מתמודד עם שמחה ועם עצב, זוגתו, ניקולטה מנטובני, נכנסה אמש לניתוח קיסרי לאחר סיבוכים בהריון, וילדה בת בריאה ובן מת. האם נמצאת עדיין בבית החולים להשגחה.
 

שיר חדש לשלום חנוך

היום יוצא לרדיו "היום" (נסו להגיד את זה הרבה פעמים), הסינגל הראשון מתוך אלבומו החדש של שלום חנוך. האלבום הופק על ידי משה לוי, ומנגנים בו חברי להקת מוניקה סקס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by