בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האצבעות זה לא בשביל להצביע 
 
 
יוענה גונן

יוענה גונן מוצאת פוטנציאל יוצא דופן באגרופיו של ברוך מרזל. חלק ראשון של בדיקת המועמדים לכנסת ה-16

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תקופת בחירות היא תקופה שופעת סקס. ואין המדובר רק בשוחד המיני שמציעות מועמדות לחברי מרכז קשים לשכנוע, או במיניות המתפרצת של חברי כנסת שמלקקים את ישבני הבוחרים בשווקים ובכיכרות. גם אם אתם רווקים מושבעים שניזונים מפיצות קפואות ומשנאת אדם, לא תוכלו להתחמק מזה. כמו אורגיה המונית שהתפתיתם לה ברגע של שכרות, תעמולת הבחירות מזכירה לכם שבעצם דופקים אתכם כל הזמן, ובשלל דרכים ותנוחות.

כמו זונה מזדקנת וקשוחה, אנחנו יורקים הצידה בגועל אחרי כל מציצה מלוחה ומנסים לשכנע את עצמנו שהבא בתור לא סתם ירצה לדפוק אותנו, אלא באמת ירצה להכיר אותנו לעומק ולדבר איתנו על צ'כוב. אבל הם באים והולכים, משיגים את מה שהם רוצים, כבר בקושי מתאמצים לסגור את הריצ'רץ' ולהסתיר.

ובכן, לא עוד. אני כפרתכם. אני הופקרתי בשטח האויב, חשופה לתעמולת הבחירות שקרעה קרעים בנשמתי. ניזונתי מעקרבים ומחרולים, פי יבש ועיניי בערו, ולמדתי את שיטות הפעולה שלהם. כל מפלגה מזיינת אתכם בצורה ייחודית, ואני שרדתי כדי לפרוש בפניכם את הקאמה סוטרה של כנסת ישראל. מדגי הרקק חסרי הסיכוי, שבהם נעסוק היום, ועד לקרפיונים הקשוחים שנכסה בשבוע הבא. כי אם כבר דופקים אתכם, עדיף תמיד לדעת מי ואיך, ולעשות מין בטוח.
 

רע"ש, זכויות הגבר במשפחה

מסוג הגברים שתופסים לך את הראש בזמן שאת מוצצת, מכריחים אותך לבלוע, ואחרי זה מצפים ממך להביא להם כוס קפה. שכנעי אותו שאת לא מעוניינת כי את לסבית ממורמרת.

תנוחה מועדפת: השמועות מספרות שהוא נשוי, אבל קשה להאמין שיש מישהי שבאמת תרצה להזדיין עם גבר שהוא "לא שוביניסט, אלא שוויוניסט". לכן, בלית ברירה, כנראה שהתנוחה המועדפת היא סוליקו, מביא ביד מול תוכנית הבוקר של מירב מיכאלי ושאר ה"פמיניסטיות שמסיתות כל היום בתקשורת". האמת, גם אותי הסתה פמיניסטית נורא מחרמנת. בסוף עוד ייצא מזה שידוך.
 

מורשת אבות

תנועתו המעוררת של הרב בא-גד. בהחלט סמל מין, אבל בעייתי. סביר להניח שהוא יעשה לך כל מיני "קונצים" בזמן הסקס, וגם יתעד הכל עבור ערוץ 33.

תנוחה מועדפת: יעשה כאילו הוא חודר סתם מאחור ואז יפתיע אותך וישתחל לפי הטבעת. איזה שובב!
 
 

ישראל אחרת

לכל אלו שבתיכון היו מאוהבות במדריך של הצופים. ראו הוזהרתן: כשהבחורה מהמקום השישי ברשימה לא בסביבה, הם עדיין צוחקים מהפלוצים של עצמם. זה לא מקום בשביל מיזנתרופית כמוך: הם יצפו ממך להצטרף למסעות רגליים ברחבי הארץ, לאכול גרגירי חול בתוך הפיתה, ועוד ללטף להם את האגו על זה שהם עושים מילואים.

תנוחה מועדפת: לא יכולים להיפרד מהחבר'ה, ויצפו ממך לשתף פעולה. הציעי להם במקום זה לאונן במעגל, וברחי לזרועותיו של סרבן מצפון חמוד. מי צריך גבר שמתעקש לעשות מילואים, ועוד רוצה לכפות את זה על כולם?
 

חירות

אצבעותיו השמנמנות של ברוך מרזל מראות פוטנציאל יוצא דופן לפינגר-פאקינג. רק דמייני אותו, משולהב, לחייו ורדרדות ומבהיקות: "טיבי, עוד שלושה שבועות, *אני* בכנסת!" והוא נועץ אותן בתוכך בכל הזעם של הימין הקיצוני. אושר.

תנוחה מועדפת: פיסטינג עם האגרוף של כהנא חי. לא לבעלות לב חלש. בהחלט למרגלית הר-שפי.
 

דע"מ, ארגון הפעולה הדמוקרטי

התגשמות חלומותיה של כל בחורה ממוצעת: פועלים מיוזעים ומסוקסים מרכיבים אותך על הקומביין שלהם, וקוראים איתך מרקס ואנגלס לאור העששית הנוגה. הבעיות יתעוררו כשתגלי שהם עסוקים מדי בהגשמת החזון ומזניחים את הקשר. מצד שני, תוכלי בינתיים לממש את כל הפנטזיות הפרועות שלך בחיקן של חברות מפלגה בגרבוני צמר.

תנוחה מועדפת: לפי החלטת המפלגה.
 

הירוקים

לא אנשים שכדאי להיכנס איתם להרפתקה מינית. הם עוד עלולים להכריח אותך למחזר את הקונדומים. ובכלל, האכזבה המרכזית שלי בבחירות האלו - ציפיתי לגברים רגישים ואקטיביסטים, כמו שאני אוהבת, ובסוף גם הם הביאו לי אותה באיזה קצין חסון שיודע להרוג ערבים, כשצריך. ניכר שחשובה להם הדוגמה האישית, ולכן הם ממחזרים את תשדיר הבחירות המחורבן שלהם בכל ערב מחדש.

תנוחה מועדפת: "צלילה בנחל הקישון" (הפעילי את דמיונך).
 

עם אחד

אין כמו מין אוראלי עם שפם. אין כמו מין אוראלי עם אורה נמיר. השילוב של עמיר פרץ ואורה נמיר במפלגה אחת מקפיץ כל פנטזיה לשחקים. הבעיה היא שהפנטזיות יבואו בעיקר מהצד שלך, כשמבחינתם יחסי שליטה יתבטאו לכל היותר בלהכריח אותך לשתות תה ויסוצקי פושר.

תנוחה מועדפת: משחקי עובד-מעביד, אלא מה. רק תיזהרי, בדיוק כשאת בשיא ההתרגשות ממשחק אני-הבוסית-הקשוחה-ואתה-המזכיר-העלוב-שאני-מנצלת-מינית, הם יילכו להתלונן עלייך בבית דין לעבודה.


בשבוע הבא: סקס במסדרונות השלטון. הבחירות מתקרבות, והמפלגות הגדולות מזיינות אותך - לא תשים כובעון?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by