בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישי, 16 בינואר 
 
 גם הפעם לא הומו. קרוז (רויטרס)   
 
מערכת מיקסר

מדונה רוצה ילד, גם בראד פיט, התחנות האזוריות נגד גלי צה"ל, מייקל ג'קסון עושה שופינג וטום קרוז שוב פעם לא הומו

 
 
 
 
 
 
 
 
 

קרוז שוב לא הומו

טום קרוז שוב זכה להכרזה והתנצלות פומבית לפהינ הוא לא הומו, יחד עם סכום נאה של כעשרה מיליון דולר. קרוז תבע שחקן פורנו שטען כי שכב עם הכוכב ההוליוודי. לאחר מכן הודה השחקן שאין זה נכון, ובית המשפט פסק 10 מיליון דולר לטובת קרוז. זו הפעם השנייה שקרוז נאבק וזוכה בתביעות כנגד המצהירים עליו שהוא הומו. אז הוא לא. בינתיים.
 

מדונה רוצה עוד ילד

על פי הדיווחים מדונה מפעילה עקרונות מסתוריים של הקבלה במטרה להביא לעולם ילד נוסף. גאי ריצ'י עצמו גם נשלח לשיעורי קבלה תוך התמקדות בסקס ופריון. במיקסר מנסים להזמין גם מקום.
 

גם בראד רוצה ילד

גם בראד פיט משתוקק לילד, אבל ג'ניפר אניסטון לא מפסיקה לעשות בעיות. פיט: "אני כל הזמן שואל אותה מתי יהיו לנו ילדים, והיא עונה 'בקרוב'. כבר שנים שיש לנו אי הסכמה לגבי הקמת משפחה". הו, ג'ניפר.
 
 

הפליטים חוזרים

אהוד בנאי הצליח להביא לאיחוד מחודש וחד פעמי של הפליטים, ללא יוסי אלפנט ז"ל, כמובן. ב-30 בחודש בתיאטרון חיפה יתאחדו ז'אן ז'ק גולדברג, גיל סמנטה ונועם הלוי, יחד עם מלווי בנאי הנוכחיים ניצן חן רזיאל, דוד לוי וערן פורת.
 

אחווה פילהרמונית

ועוד לפני כן יתקיים איחוד פילהרמוני מיוחד, כשהפילהרמונית הישראלית והפילהרמונית של ניו יורק יתאחדו לקונצרט מיוחד עליו ינצחו, לסרוגין, זובין מהטה והמנהלת המוסיקלית של האחות הניו יורקית, לורין מאזל.
 

עוד פעם גלי צה"ל

גלי צה"ל שוב במגננה, אחרי שחלק מהתחנות האזוריות הגישו תביעה על שידורי הפרסומות בתחנות הצבאיות, שלטענתן פוגעות באופן ממשי בהכנסותיהן. השופטת דליה דורנר, על טענת גלי צה"ל למחסור במזומנים: "גם לנו יש בעיה תקציבית. אולי נתלה שלטי פרסומת בבית המשפט?".
 

מוסיקה ישראלית באירופה

לראשונה תקים ישראל ביתן משלה ביריד המוסיקה החשוב ביותר באירופה, "מידם". ביריד, שיפתח ביום ראשון, מציגות יותר מ-90 מדינות. הביתן הישראלי יציג יצירות של 14 חברות תקליטים ומפיקים.
 

גם גלבוע ב-10

כבר חשבנו שלא נותרו אנשי חדשות שלא עברו לערוץ 10 החדש, אבל בערוץ מצליחים תמיד למצוא עוד כמה כוכבים. הרכש האחרון - דוד גלבוע, מגיש תיק תקשורת בהווה ומנהל חטיבת החדשות בערוץ הראשון בעבר. אגב, עם כל הרכש הרב ב-10 כמעט לא צריכים כתבים חדשים. מכל הסיפור הגדול, בסופו של דבר הם קלטו חמישה כתבים חדשים בלבד.
 

מייקל ג'קסון עושה שופינג

מייקל ג'קסון עושה שופינג, וכעת בתחום הבתים. לאחרונה החל ג'קסון לחפש אחר מעון חדש בדרום פלורידה, והביע התעניינות רבה באיזה צריפון חביב בגודל של כ-6000 מ"ר ובעלות של 45 מיליון דולר. ומה קרוז יכול לקנות ברווחי התביעה שלו? שירותים?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by