בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קנית מזוייף? תרמת לטרור האיסלאמי 
 
 
מערכת מיקסר

הפדרציה למוסיקה ישראלית וים תיכונית מורידה את הכפפות במלחמתה בזייפנים. תצא בקמפיין תחת הכותרת: כל דיסק מזוייף הוא כסף לטרור האיסלאמי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בפברואר תצא הפדרציה למוסיקה ישראלית וים תיכונית בקמפיין פרסומי חדש, תחת הכותרת "כל דיסק מזוייף הוא כסף לטרור האיסלאמי". מסע הפרסום ההתנדבותי, שנעשה בשיתוף ערוץ 10, מתבסס על מידע מודיעיני שהגיע מהשב"כ, מצה"ל וממשטרת ישראל, לפיו מעבירים מדפיסי הדיסקים הפיראטיים בשטחים כספים לארגוני טרור פלסטיניים. כך מפרסם היום Ynet.

על פי הפרסומאים העומדים מאחורי הקמפיין, דני אליקים ואליעד רגב, המטרה היא לגרום לאנשים שיוצאים מדוכן של מזוייפים להרגיש תחושת בושה. "במהלך כל ימות השנה אנחנו, באמצעות המשטרה, תוקפים את היצרנים והמוכרים של הדיסקים המזויפים", אומר מנכ"ל הפדרציה, עו"ד יוחאי חי, "עם הקמפיין הזה אנחנו מעונינים לתקוף את הביקוש".

התשדירים המופקים יכללו גם גם תמונות מפיגועים, והם ילוו במסרים בסגנון "בגללך, כולנו נהרג" ו"מכל דיסק מזויף שאתה קונה, מקבלים ארגוני הטרור 5 ש"ח. על אחריותך".

על פי חי, בין 60 ל-70 אחוזים ממכירות תעשיית המוסיקה הישראלית היא פירטית, מה שמוביל בפועל לקריסת חברות תקליטים, פיטורי עובדים ונזק מצטבר להכנסות של כל מי שהוא חלק מתעשיית המוסיקה הלגיטימית.

כזכור, לפני כמה שנים היה זה קמפיין הקושר בין קניית קלטות מזוייפות לסחר בסמים שניסה לעשות את העבודה. אסור להשאר סטאטיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by