בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סימפסון מופתי, מיום הולדתי עד יום מותי 
 
 משפחת סימפסון בפוזה אופיינית   
 
מערכת מיקסר

משפחת סימפסון נשארת לעוד שתי עונות, הופכת לסיטקום הארוך בהיסטוריה, ומועמדת לפרס "גלובוס הזהב"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בארט סימפסון, בן העשר הנצחי, עומד להכנס להיסטוריה, עם כל משפחתו הצהובה, בתור הסיטקום הארוך ביותר בהיסטוריה. פוקס הכריזה היום על חוזה לעוד שתי עונות, מה שישאיר את הסימפסונים על המסך לפחות עד למאי 2005.

"משפחת סימפסון" תגבור אז על "אוזי והרייט", ששודרה בין 1952 ל-1966. "האין זה יוצא דופן?" אומר מנהל גייל ברמן. "זה אומר משהו על בקרת איכות בתוכנית, שמצליחה ליצור דור חדש של מעריצים כל כמה שנים, בעודה שומרת על הגרעין הקשה לאורך זמן".

לתוכנית היו כ-14.3 מיליון צופים העונה, ומתוך 20 התוכניות הנצפות ביותר בעונה שעברה, הסימפסונים היתה אחת מבין שלושת התוכניות היחידות שמספר הצופים שלה גדל העונה. הסדרה מועמדת השנה, לראשונה בתולדותיה, ל"גלובוס הזהב".

הדמויות המצויירות הוצגו לראשונה כדמויות אורח בתוכנית של טרייסי אולמן ב-1987, וקיבלו תוכנית משלהם בדצמבר 1989. בפרק הקרוב שישודר בארצות הברית, יראו בני המשפחה כשהם מתארחים ב"משפחת אוסבורן".

בשביל לשבור עוד שיאים, על הסימפסונים להביס את "Gunsmoke", שרצה בין 1955-1975, ולהיות הסדרה המתוסרטת שרצה הכי הרבה זמן. כדי להיות הסדרה הוותיקה ביותר בטלוויזיה בכלל, על המשפחה לשבור את השיא של "60 דקות", שרצה בהצלחה יתרה מאז 1968.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by