בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שנאת העשירים מעבירה אותך על דעתך 
 
 מתוך אתר בנק הפועלים. למצולמים אין קשר לתוכן הכתבה   
 
תמר גלזרמן

היחצ"ן רני רהב יוצא במתקפה אישית חריפה על שלי יחימוביץ', שהעזה לבקר את שרי אריסון בעקבות הפיטורים בבנק הפועלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"900 אנשים בוכים ושרי אריסון צוחקת", נכתב על אלפי שלטים בארץ, כתגובה לפיטורי 900 עובדים בבנק הפועלים. שרי אריסון, בתגובה, איימה בתביעת דיבה, והיות שחברת השלטים "פוסטר מדיה" נמצאת בבעלות חלקית של "אריסון השקעות", השלטים הוסרו. העיתונים הסכימו גם הם לפרסם הודעות הסתדרות, ובלבד שאינן מופנות ישירות כנגד אריסון.

שלי יחמוביץ', שהעבירה בתוכניתה ביקורת קשה על המהלך, זכתה לקלחת רותחין מהיחצ"ן רני רהב, שכותב הפעם לא כדובר של משפחת אריסון, אלא כאזרח מודאג: "זה נכון אני דובר אריסון השקעות. מכתבי אליך הוא אישי לחלוטין, אני אזרח כאן וזכותי כמו זכותך להשמיע ביקורת". במכתב רחב יריעה, בן 34 סעיפים, תוקף רהב בחריפות שאינה משתמעת לשני פנים את יושרה העיתונאי של יחימוביץ'.

המכתב, שנשלח ל-500 מראשי המשק והתקשורת בישראל, מכיל סעיפים אישיים לחלוטין. בין היתר ממליץ רהב ליחימוביץ' לעזוב את הארץ, להתפטר, ולהתבייש בעצמה. תוך כדי העלאת גירושיה של יחימוביץ', והשוואת החטטנות הצהובה שאפיינה את סיקוריהם, עם הבעת דעתה של יחימוביץ' על אירוע כלכלי וחברתי חשוב בארץ.

המכתב נפתח, ב"שלי רעה שלום" וממשיך:
"1. כשרעתך מעבירה אותך על דעתך, חצי מדינה צריכה לרדת למקלטים.
2. חשבת פעם כמה קשה לראות אישה רעה כמוך על מרקע הטלוויזיה ? ואני מאלה שיודע שהצדקנות שלך נגמרת כשנוח לך ורק כשנוח לך.
3. אולי פעם אחת ולתמיד, כשהציבור הישראלי יבין את רשעותך הבלתי נדלית, הוא גם יבין את מניעיך - שינאת כל אדם עשיר בישראל".

במסגרת קיטרוגו הלהוט על אריסון, בלי קשר לתפקידו כמובן, מפליג רהב בשבחיה של אריסון, תוך כדי התעלמות בולטת ממצוקתם של 900 העובדים, אשר, גם במידה ואין כל דופי בהתנהגותה של אריסון, מוצאים עצמם מתמודדים עם מציאות חדשה ומכאיבה. "שנאתך לעשירי ישראל הופכת אותך לפתטית, דעי לך, כי ללא עשירי ישראל אין מדינת ישראל. נקודה." כותב רהב.

עוד מצטט רהב את אמיר אייזנברג ב"מעריב": "ההכפשות האישיות נגדה, בעקבות פיטוריהם של 900 מעובדי בנק הפועלים, גרמו לה לצאת משלוותה ולכנס מסיבת עיתונאים נדירה, ואתמול היא כבר לא יכלה להתאפק מול קמפיין החוצות שיזמה ההסתדרות - שקרא בציניות 'שרי אריסון צוחקת, 900 משפחות בוכות' - ואיימה בתביעת דיבה".

"לא היתה לנו ברירה. אם לא היינו מפטרים היתה לנו בעיה בעוד שנתיים שלוש", אמרה אריסון במסיבת עיתונאים, והוסיפה כי אינה מוכנה להשמצות ולהסתה. "אנחנו רגילים במדינה לעשות צעדים רק לפני קריסה", הוסיפה, "כשהנהלת הבנק החליטה לפטר 900 מעובדי הבנק הבנתי כי אין לנו ברירה".

תגובתה של שלי יחימוביץ' בנושא טרם התקבלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by