בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שני, 20 בינואר 
 
 השחקן הטוב ביותר בקומדיה או במיוזיקל   
 
מערכת מיקסר

"שיקגו" ו"השעות" מנצחים בגלובוס הזהב, NBC עושים קצת טלויזיה רצינית וחוקרת, ומיק ג'אגר וג'ון לנון בשיתוף פעולה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

"השעות" ו"שיקגו", זוכי גלובוס הזהב

בקרב הצמוד על גלובוס הזהב ניצח "שיקגו", שזכה בפרס הקומדיה הטובה. לפרסים זכו גם "השעות", שזכה בתואר הדרמה הטובה, וקטף גם את פרס השחקנית הטובה, עבור ניקול קידמן. בתואר השחקן הטוב ביותר בדרמה זכה ג'ק ניקולסון עבור "על שמידט". ריצ'רד גיר ורנה זלווגר הוסיפו עוד קצת כבוד ל"שיקגו", כשזכו שניהם בפרס השחקנים הטובים בקומדיה. מרטין סקורסזי זכה בפרס הבמאי הטוב ביותר עבור "כנופיות ניו-יורק".
 

ג'ון לנון ומיק ג'אגר בשיתוף פעולה

אפילו יותר מוצלח מאשנטי וג'ה רול, הקלטה נדירה של מיק ג'אגר וג'ון לנון, תוצע למכירה פומבית. ההקלטה, בה נשמע לנון מנגן וג'אגר שר, תוצע לכל המרבה במחיר, יחד עם גיטרה מקורית של ג'ימי הנדריקס. הבעלים המאושרים של הקלטת מקווה לקבל עבורה יותר מהעשרים פאונד שהוא שילם.
 

אשנטי וג'ה רול בסופרבול

את הופעת האמצע של טקס הסופרבול המיסטי, המקודש, ובעל זמן האוויר היקר ביותר בתבל, יקיימו הפעם ג'ה רול ואשנטי; השנים ישירו את שירם "Allways on time".
 
 

עיתונות חוקרת, את פניו של מייקל ג'קסון

הפרק הבא של "דייטליין", מגזין החדשות של NBC, יוקדש לשינויים הקיצוניים במצב פניו של מייקל ג'קסון. יפה מצידם.
 

יער לזכר ג'ו סטראמר

"Future forests", קבוצת פעילים ירוקים שג'ו סטראמר המנוח עזר לייסד, מתעתדת לנטוע לזכרו יער באי הסקוטי סקיי. גם קרן קיימת צריכה.
 

טופאק - התקומה

סרט חדש על חייו ומותו של טופאק שאקור, או יותר נכון על מותו. "טופאק - התקומה", יעסוק בראפר דרך ראיונות שערך וקטעי וידאו מצעירותו. הסרט, שאמור להיות בעל רוח קצת שונה מזרם סרטי הטופאק שיצא לאחר מותו, יוקרן בפסטיבל סאנדנס שמתקיים בימים אלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by