בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלישי, 21 בינואר 
 
 רצים מפרס לפרס. כנפיים שבורות   
 
מערכת מיקסר

כנפיים שבורות עם פרס נוסף, הפרקליטות נגד אקו"ם, ש"ס בלי ריקי מרטין ומדונה עם וויל וגרייס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כנפיים שבורות שוב מקום ראשון

זה כבר עניין של הרגל. בכל פעם ששומעים על "כנפיים שבורות" מדובר על עוד פרס. והנה עוד אחד. הסרט זכה בפרס הראשון בקטגוריית "כיוונים חדשים" בפסטיבל פאלם ספרינגס בקליפורניה - אחד האירועים החשובים לחשיפת סרטים זרים בארה"ב. ואנחנו לא ידענו שיש כל כך הרבה פסטיבלים.
 

רזי במקום דוד

אחרי הודעתו של דוד גלבוע על המעבר לערוץ 10, הודיעו בחינוכית כי נמצא לו המחליף: רזי ברקאי חוזר להגיש את תיק תקשורת. איך שגלגל מסתובב לו.
 

גלובוס הזהב מול האוסקר

רק הוכרזו הזוכים בגלובוס הזהב, וכבר הדיונים מה יקרה בשנה הבאה. איגוד העיתונאים הזרים האחראי על טקס גלובוס הזהב ממש נלחץ מהעובדה שהאוסקר הוקדם בשנה הבאה לחודש פברואר. החשש - גלובוס הזהב כבר לא יהיה כל כך דומיננטי בהשפעה ובחיזוי האוסקר. עד היום הוכרזו הזוכים בגלובוס כעשרה ימים לפני הכרזת המועמדים באוסקר. אולם כשיוקדם האוסקר עשויה השפעת גלובוס הזהב להתפוגג. איגוד העיתונאים הזרים כבר מתחיל לשקול הקדמה של הגלובוס.
 
 

קודים ברשות השידור

למועצת העיתונות נמאס לשמוע על לחצים פוליטיים ברשות השידור, והחליטה לעקוב אחר המתרחש ברשות בשבע עיניים, ואף ביקשה מהעובדים לדווח על התערבות ההנהלה בעשייה עיתונאית. מנכ"ל הרשות, יוסף בראל ממש רותח ובמכתב תגובה למועצה אומר כי מדובר באמירות חמורות החורגות מכללי האתיקה, וכי בכל מקרה, הרשות אינה חברה במועצת העיתונות ויש לה קוד אתי משל עצמה. אולי באמת הגיע הזמן להפסיק עם הקודים האלה ברשות.
 

הכסף הגדול של דיסני

חברת דיסני הגיעה להסדר עם ג'ודי דננהולץ, בקושי שבוע לפני שתיק התביעה שלה הגיע לדיון בבית המשפט. דננהולץ, מנהלת בכירה לשעבר בדיסני, תבעה את החברה בטענה שהיא פוטרה לפני כשלוש שנים מאחר ולא הסכימה לשתף פעולה בדיווח כוזב לרשויות המס בארה"ב. פרטי ההסדר לא הותרו לפרסום. אמא של במבי קורסת מצער.
 

תביעה נגד אקו"ם?

אחרי הסקנדל עם התחנות הצבאיות, ואחרי שהראו שגם להם יש שרירים, עשויים החברים באקו"ם לחטוף בעצמם תביעה. אחרי שהצליחו לעלות כל כך חזק לכותרות התעורר מי שהתעורר בפרקליטות ואמר שבעצם מדובר במונופול בתחום גביית התמלוגים על זכויות יוצרים. המלחמה רק התחילה.
 

ש"ס בלי ריקי

בית המשפט המחוזי בת"א הוציא צו מניעה זמני האוסר על ש"ס להמשיך ולהשתמש בקמפיין שלה בשירים שונים המוגנים בזכויות יוצרים, כאילו כלום. עקרונית - תם עידן ריקי מרטין בש"ס. מנגד, מי שלא זוכר, כבר ב-1999 יצא צו דומה נגד ש"ס. חכו חכו לדרשה הבאה של עובדיה.
 

מחול הודי

מחר תתקיים בכורה במרכז האתני ענבל למופע מחול הודי. מיהו ארליך ועופרה הופמן יופיעו במחול הודי קלאסי מאזור דרום הודו, על פי מיטב המסורת של סגנון הבהרטה-נתים.
 

מדונה עם וויל

מדונה עומדת להופיע, לראשונה, בסדרת טלוויזיה אמריקנית. בחודש מאי הקרוב תופיעה האלילה בתפקיד אורח בסיטקום המצליח "וויל וגרייס". כל השאר נותר חסוי, בינתיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by