בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המקור של yes 

המקור של yes

 
 
נילי אורן

yes הציגה את תכניות המקור שלה לעונה הקרובה, ואת רן דנקר, גידי גוב ומיכל ינאי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ידבר אנגלית עילגת. מנשה נוי (צילומים: רוני שיצר)
 ידבר אנגלית עילגת. מנשה נוי (צילומים: רוני שיצר)   
"היצירה הישראלית עוברת בשנים האחרונות מהפכה מעוררת גאווה, והופכת למגוונת, נשכנית ובועטת", כך פתח רון איילון מנכ"ל yes את מסיבת העיתונאים בה הציגה זכיינית הטלוויזיה בלוויין לא פחות מ-13 סדרות מקור חדשות, שיעלו בשנה הקרובה.

אחת הסדרות היא "פאפאדיזי" בכיכובם של מנשה נוי, תיקי דיין, מוני מושונוב, קרן מור, דביר בנדק ועוד, שתעלה לשידור ב-12.6. נוי מגלם בה רועה עיזים ממקדוניה שמחפש באינטרנט כלה אמריקאית. כנראה כדי להעניק נופח אותנטי לדמויות, הן מדברות באנגלית עילגת. בהתאם לרוח העלילה, 10 פרקים קצרים מתוכה ראו אור לראשונה באינטרנט, ליתר דיוק ביוטיוב, שם הם לא ממש קצרו הצלחה מסחררת, למרות הקאסט הנכבד והעובדה שכל הדמויות מדברות אנגלית, או לפחות סוג של.

אבל מנשה נוי לא מסכים עם הקביעה שהסדרה לא הצליחה ברשת, לשאלה מדוע זה כך לדעתו, הוא עונה: "תלוי מה את מגדירה הצלחה, בשבילנו הישראלים, עם התגובות שפאפאדיזי קיבל, והעובדה ש-yes רכשו את זה לשידור כסדרה מלאה, זו היתה הצלחה." ועם זאת כרגע אין לנוי תכניות להמשיך בקריירה האינטרנטית שהחל. לטענתו, כי "לפאפאדיזי יש עוד המון לאן להמשיך".

הסדרה צולמה בפקיעין, כדי לשוות לה מראה כפרי, ונוי מספר: "שבוע לפני תחילת הצילומים פרצו הפרעות, שלא באמת היו פרעות. היו שם התנכלויות ומתחים בין יהודים לדרוזים ובין הדרוזים לבין עצמם, אבל בסך הכל הכפר שקט למרות שיש מתח ועצבות בין התושבים. לדעתי מאוד שמחו לקבל אותנו, כי הבאנו לשם רוח של שיתוף פעולה ושקט. חוץ מזה, בגלל שהסדרה מדברת על האינטרנט בה יש הרבה התחזויות, הסדרה נענתה לאתגר ויש בה ישראלים שמתחזים לדוברי אנגלית, וכפר דרוזי שמתחפש ליווני."
 

תיכף הן באות

סוג של מייק בראנט. רן דנקר
 סוג של מייק בראנט. רן דנקר   
אבל סדרות המקור של yes יחלו לעלות לאוויר כבר בינואר השנה. הראשונה שבהן היא "דני הוליווד" שמיועדת כנראה לכבוש את הלבבות שנותרו בודדים בסיום "השיר שלנו". בדיוק כמו בסדרה ההיא, גם הפעם מדובר בדרמה מוזיקלית יומית, שגם בה יככב רן דנקר. הפעם בתור תואם מייק ברנט, כלומר זמר פופ מצליח מהסיקסטיז שמת באופן מסתורי, והשאיר אחריו נערות רבות שבורות לב.

גאיה טראוב ("מרחק נגיעה") תגלם בסדרה את דניאלה, במאית דוקומנטרית שמצלמת סרט על חייו ומותו של הוליוווד, ובדרך פלא אף מוצאת דרך לחזור לזמנו ולנסות להציל אותו. כי אם זה עבד בבריטניה עם "החיים על מאדים" ובארה"ב עם "מנהרת הזמן", זה בטוח יעבוד אצלנו. לסדרה אחראים מי שהביאו לנו גם את "השיר שלנו": יואב צפיר, אורי גרוס וטמירה ירדני.
 
כתבת השטח החדשה של Y בעשר. יעל גולדמן
 כתבת השטח החדשה של Y בעשר. יעל גולדמן    
באותו יום בו יחל "דני הוליווד" תשוב למסכים גם תכנית חדשות הבידור Y בעשר, בהנחיית אביעד קיסוס והילה נחשון ההריונית, שהפטירה בעודה צופה בקטעים מהעונה הקודמת של התכנית: "אח, פעם הייתי כוסית". לצד שני המנחים תתפוסנה את מקום כתבות השטח יעל גולדמן ("פעם בחיים", "אקזיט"), ונועה מימן, הבת של יוסי מימן ששיחקה גם בעונה השניה של "פרשת השבוע".

שבוע אחר כך, ב-13.1 תעלה העונה השלישית של סדרת הריאליטי המוערכת של yes "פעם בחיים". הפעם נזרקים בה גידי גוב וגיל ריבה לפאצ'ה מאמה שבקוסטה ריקה, שם הם אמורים לעבור חוויה רוחנית. רותם אבוהב ודב נבון נשלחים להתגייס למשטרה. חנה לסלאו ורנא רסלאן מצטרפות לשיירת גמלים בדואית שעוברת בין ישראל לירדן. מיטל דוהן ומורן אטיאס חוגגות עם אוליגרכים ברוסיה, וגורי אלפי וליאור שליין חוברים לקבוצת אסקימוסים בקוטב הצפוני למסע צייד.

לדברי גורי אלפי מדובר ב"מקום הכי מדהים והכי יפה שאי פעם ראיתי בחיים, למרות שאני לא מטייל הרבה. מאוד נהניתי שם". ובכל זאת, לשאלה למי היה יותר קשה שם, לו או לשליין, הוא השיב: "לי. כי לשליין היה קשה".
 
 

פארודיה ודרמות

תצטרף לדני הוליוווד? יואב צפיר ואפרת בוימוולד
 תצטרף לדני הוליוווד? יואב צפיר ואפרת בוימוולד   
בפברואר יחלו ב-yes "שולץ", העונה השניה של "לא הבטחתי לך", ו"רביעיית רן".

"שולץ" תעלה ב-19.2. מדובר בפרודיה פרועה על קואצ'רים, סלבס, ותכניות אירוח, בכיכובו של רועי בר נתן, אותה כתבה שחר סגל. במסגרת התכנית יבואו סלבס לסשן קואצ'ינג עם שולץ נטול המודעות, שירד על הקריירה שלהם בלי בושה. לטענת סגל: "הם לא ידעו למה הם באים, נכנסו, קיבלו צלייה קטנה, והלכו הביתה".

בעונה השניה של "לא הבטחתי לך" שתעלה ב-20.2, מככבים שלושת הבחורים מהעונה הקודמת, בגילומם של אלי פיניש, גורי אלפי ודני גבע. אבל הפעם הם בוגרים ומדברים יותר. אבל פיניש לא ממש אהב את ענין ההתבגרות, כנראה: "בעונה הראשונה היה לי יותר טוב" הוא אומר "כל הזמן חפנתי בה שדיים, מה, כשמתבגרים כבר לא חופנים? למה נשאר לי לצפות? לבית האבות? לחפון שקיות שוקו?"

רביעיית רן תעלה ב-28.2 ותעקוב אחר רביעיית התינוקות הראשונה שנולדה בארץ. הסדרה תחל כשהם בני 32, לאחר שכל חייהם עקב אחריהם צוות דוקומנטרי שתיעד את חייהם. בסדרה תשחק לראשונה נורית גלרון, בתפקיד אם הרביעיה. מיכל ינאי, שמגלמת בסדרה את האקסית של אחד האחים שהתחתנה עם אחר, תיארה את הסדרה כמספקת סוג של הצצה אינטימית לחייהם, ונותנת תחושה של הצצה דרך חור המנעול.
 
איפה פשושית? מיכל ינאי ויונה ויזנטל
 איפה פשושית? מיכל ינאי ויונה ויזנטל    
העונה השניה של "אולי הפעם" תחל ב-9.3, ועלילתה תעקוב אחר חיי הדמויות המוכרות מהעונה הקודמת, חצי שנה לאחר שהסתיימה העונה הקודמת. הפעם מצטרפים לסדרה ליאור מילר, דב נבון, שי גולשטיין ואורנה פיטוסי, לצידם של אורי פפר, ורד פלדמן, נתי קלוגר, אקי אבני ויובל סמו.

שתי סדרות הדרמה החדשות והמבטיחות של הלווין הן "סרוגים" שתעלה ב-11.6, והמיני סדרה בת ארבעת הפרקים "חקירה פנימית". הראשונה תעקוב אחר חיי הרווקות של דתיים בני 30 ב"ביצה" הירושלמית, אליה מגיעים כולם כדי למצוא שידוך, ויככבו בה אוהד קנולר, טלי שרון, יעל שרוני ועוד. ואילו השניה נכתבה במיוחד עבור ענת וקסמן, שתגלם בה חוקרת משטרה שחוזרת לקיבוץ בו גדלה כדי לחקור פרשת רצח על רקע מיני. בסדרה ישחקו גם דליק ווליניץ, אריה מוסקונה, דני גבע, דביר בנדק ועוד.

סדרות נוספות שטרם שובצו בלוח השידורים הן דרמה יומית על עורכי דין בשם "חצי חצי", והעונה השניה של "מסכים". בסוף כל יום תחתום את לוח השידורים התכנית הסאטירית היומית "עד כאן" בכיכובו של אורי גוטליב, שכבר חותמת את הלילה ללא מעט מכורים. גוטליב ועורך התכנית דני קרפל מתלוננים שהתגובות שהם מקבלים לא חריפות מספיק לטעמם, אבל מבטיחים שאם התכנית תמשיך, בסוף הם בטוח יצליחו למשוך אש. בינתיים הם מסכמים: "אנחנו לא פוגעים באנשים בכוונה. טוב, אולי חוץ מאלי מויאל בו ניסינו לפגוע, והוא גם ניסה לפגוע בנו. סביר להניח שהוא גם יצליח".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by