בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אני חתיך, אני שרירי ועשיתי על זה סרט 
 
 שפר. חיי המסיבות מאוד תובעניים   
 
אפי ניר, הזמן הוורוד

האם חייו של הומו בלוס אנג'לס הם מסיבת סמים אחת גדולה? עפ"י סרטו של דרק שפר, לשעבר נער אמצע של PlayGirl , מאוד יכול להיות שכן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"כל אחד צריך לנסות להתנהג ולהראות הכי צעיר שהוא רק יכול". מתוך הסרט
 "כל אחד צריך לנסות להתנהג ולהראות הכי צעיר שהוא רק יכול". מתוך הסרט   
כמה מגניב לגור בקליפורניה. אין גשם, אין פיגועים, אין מרכז הליכוד - רק חתיכים בלי חולצה שעושים ג'וגינג באמצע היום ומסיבות הומואים פרועות. הסרט "The Circuit", שמוקרן החודש במסגרת מועדון הסרט הוורוד בסינמטק, קרוי ע"ש ליין מסיבות הגייז הצבעוניות (מסיבה כחולה, מסיבת אדומה, מסיבה לבנה) באזור לוס-אנג'לס. הסרט עוקב אחר כמה מפוקדי המסיבות האלו. כפי שעולה מן הסרט, חייו של הומו הם מסיבה אחת גדולה, שמורכבת מריקודים חושניים, סמים בשלל סוגים וכמובן סקס. קצת מזכיר את חייהם של החברים מפיטסבורג ב"הכי גאים שיש". רק שב-Circuit החליטו לוותר על המאמץ הסימבולי ולפטור את הדמויות מחיים מחוץ לעולם המסיבות.

במרכז העלילה ניצב ג'ון - שוטר חתיך ושרירי שפורש מעבודתו באילינוי ועובר לקליפורניה כדי לממש את הפוטנציאל האמיתי שלו ולא לעשות כלום. הוא מתגורר אצל בן דודו החתיך והשרירי ועם החבר החתיך והשרירי שלו. מהר מאוד הוא מגלה את עולם המסיבות הזוהר, מתחיל לנפח את הגוף כמו מטורף, מתמכר לסמים ובכלל נהיה מעצבן. בדרך הוא פוגש כל מני דמויות משעממות (אך נוטפות שרירים) שמדרדרות אותו מטה מטה. בסוף הוא מבין כמה מטופש כל העולם הזה, מפסיק עם כל השטויות ומוצא לעצמו חבר אמיתי שלא לוקח חלק בסצינה, אבל מצליח בכל זאת להיות חתיך ואף שרירי.

את הסרט כתב וביים דירק שפר. שפר, 40, היה בעבר נער אמצע של המגזין Play Girl, וכפי שניתן לשפוט מתמונות העירום שלו באינטרנט, סביר שהוא בעצמו די פופולארי במסיבות אותן הוא מתעד בסרט. בראיון טלפוני מביתו בלוס-אנג'לס מספר שפר על הסרט, על סצינת המסיבות ועל החיים בכלל.

עד כמה הסרט הזה מחובר למציאות? עשית אותו ריאליסטי או הצגת בכוונה תמונה מוקצנת?

"כן, הכל אמיתי. כל הדמויות מבוססות על אנשים אמיתיים וסיפורים שהכרתי במהלך השנים. לא מדובר במקרים קיצוניים במיוחד. יש לא מעט אנשים כאלו באזור דרום קליפורניה".

מיהם האנשים האלה שאתה מראה? ממה הם חיים? מה הם עושים בכל הזמן שהם לא במסיבות?

"תראה, רוב האנשים שבאים למסיבות הם לא הטיפוסים להם אני קורא "Circuit boys". אותם נערי מסיבות בדר"כ לא עובדים. הם חוסכים הרבה שנים כדי להגיע למצב שבו יוכלו רק לחגוג".

טוב, זה עסק לא זול - כל הסמים והסטרואידים האלה.

"כן, אתה צודק. חיי המסיבות מאוד תובעניים, גם בכסף".
 
יש משהו מעט מוזר בסרט - כולם מאוד חתיכים. גם נערי המסיבות וגם הגיקים שלא מטפחים את עצמם למען המסיבות.

"כן, זה חלק מהמסר. כל אחד הוא בעצם מושך וחתיך כמו שהוא, אבל לא כולם רואים את זה. בסרט ג'ון לא מצליח להבין כמה הוא מושך, ולכן הוא נכנס למרוץ המטורף של ניפוח הגוף".

מצד אחד אתה מציג את המסיבות כמשהו מאוד מלהיב וסקסי, ומשתמש בהן לקידום הסרט, ומצד שני אתה יוצא נגדן.

"לא רציתי לנקוט עמדה חד משמעית לגבי המסיבות. רציתי להציג את הצד היפה שלהן אבל גם את הסכנות והנזקים שהן גורמות".

לא ממש הצלחתי להבין את העמדה שלך בנוגע לסמים במסיבות. אתה נגד סמים?

"לא ולא. מה פתאום. אני לא יכול להתנגד לדבר כזה. סמים זה חלק בלתי נפרד מהמסיבות. צריך רק לדעת להזהר מאוד, לדעת איך לקחת אותם ומתי להפסיק. אתה צודק בזה שאני מתנגד לשימוש בקריסטל ומציג את התוצאות הקשות שהוא עלול לגרום בסרט".

מה אתך? יש בסרט יסודות אוטוביוגרפים? היית פעם Circuit boy?

"לא, לא. אני הולך מדי פעם למסיבות האלה, אבל אני לא מכור. זה נחמד, אבל עם הזמן זה פחות מלהיב אותי. אם כבר הייתי צריך להזדהות עם אחת הדמויות, הייתי מזדהה עם טוד (בן דודו החתיך של ג'ון, שמשקיף על המסיבות מהצד ומצלם עליהן סרט דוקומנטרי; א.נ.). עכשיו אני מנסה להתמקד במערכות יחסים רציניות. בדיוק התחלתי לצאת עכשיו עם מישהו, ואני מקווה שזה יצליח".

זה גם ענין של גיל, לא? בגיל 40 כבר אין כוח לשטויות האלה.

"כן, חלק מהאנשים בגילי מאבדים ענין בסצינה הזו. הם נהיים רציניים יותר, אחראים יותר. יותר מחפשים משהו משמעותי".

אבל לא כולם.

"בהחלט לא. אתה רואה לא מעט אנשים בני 40 פלוס מסתובבים במסיבות".

זה טיפה פאתטי, לא? לנסות להתנהג בגיל 40 כמו בחור בן 20?

"אני מאמין שאף אחד לא צריך להתנהג בהתאם לגיל שלו. כל אחד צריך לנסות להתנהג ולהראות הכי צעיר שהוא רק יכול".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by