בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום רביעי, 22 בינואר 
 
 הגנבת וגם דיגמנת?   
 
מערכת מיקסר

וינונה ריידר צוחקת על כולם, ג'אם מאסטר ג'יי על נעליים, שיר על אילן רמון נשלח לחלל, והאמריקנים רודפים אחרי קנגרו

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ג'אם מאסטר ג'יי, איתי על כל צעד ושעל

אתמול, מה שהיה אמור להיות יום הולדתו ה-38 של ג'אם מאסטר ג'יי, השיקה חברת אדידס מהדורה מיוחדת של סניקרס על שמו, בעיצוב משותף עם שלושת בניו. כל הרווחים מהנעליים, שנושאים את שמו ואת תמונתו, הולכים לבית הספר הניו-יורקי לדי ג'ייז.
 

וינונה ריידר נופלת וקמה

דבר לא יכול לווינונה ריידר. היא תדגמן למרק ג'ייקובס, המעצב שאת בגדיו היא גנבה בסק'ס, וגם לבשה למשפט. חוץ מזה, בפברואר היא מתחילה לצלם את "Eulogy", עם ריי רומנו, על משפחה מסוכסכת שמתאחדת כדי לבכות את מות האב. יש אנשים שהכל מסתדר להם.
 

אין הפתעות בפרסי גילדת הבמאים

עוד ברומטר לאוסקרים, פרס גילדת הבמאים, נתן מועמדויות בדיוק לאותם אנשים שהיו מועמדים, וזכו, בגלובוס הזהב - רוב מרשל ("שיקגו"), פיטר ג'קסון ("שר הטבעות - שני הצריחים"), רומן פולנסקי ("הפסנתרן"), מרטין סקורסיזי ("כנופיות ניו יורק"), וסטיבן דלטרי ("השעות"). לאורך כל ההיסטוריה של הפרס, מ-1949, פרט למקרה אחד, תמיד זכה הבמאי הזוכה גם באוסקר לאחר מכן.
 
 

סולן "לימפ ביזקט" בווידוי רגשני

פרד דרסט, סולן "לימפ ביזקיט", הילד שהיה רוצה להיות ילד רע, מנהל רומן מתוקשר עם בריטני ספירס, ואף כתב מניפסט רגשני באתר האינטרנט של הלהקה, בו הוא מהלל את נפלאותיה של נסיכת הפופ ברגשנות לא קשוחה בכלל. לקראת סוף המכתב, בסגנון "לא תכננתי ליפול לתוך כל זה. יש לי בהחלט רגשות לבריטני, זה פשוט, כן, וטהור", הוא נזכר שיש לו בכל זאת תקליטים למכור, ומתחיל בכל מיני "מוות לאויבים שלנו, פאק דיס, פאק דאט". אין מה לאמר, הבחור מרדני וחתרני כאחד.
 

גרסת גל"צ לדיוויד בואי נשלחה לחלל

"ספייס עוד איתי", גרסת שדרני גל"צ ל"ספייס אודיטי" של דיוויד בואי, נשלחה לגנרל המעופף אילן רמון. הגרסה, שהוקלטה על ידי עודד דוידוב, יובל בראל, ומשה בונן, שדרני גל"צ, היא גרסה סאטירית לסיפור על מייג'ור טום, ומגוללת במקום את עלילותיו של אילן רמון, "הלו? כאן אלוף משנה רמון, כואב לי הגרון, כבר שבועיים אני לא יכול לישון, חללית שלמה זה לא כמו אווירון, כי דוגרי משעמם לאללה, לבד בחללית, באסה לאכול וכולם מדברים אנגלית". נראה שלא ניתנה תשומת לב רבה לעובדה שהשיר של בואי מדבר על סיפור אמיתי של חללית שהתפוצצה, על צוותה. טוב, נקווה שאל"מ רמון לא מאמין בעין הרע.
 

שובר הקופות האמריקני - קנגרו

אמנם האמריקנים עושים כבוד לווירג'יניה וולף ב"שעות", אבל אין צריך לדאוג שהם הפכו לאיזו אומה אינטלקטואלית חמורת סבר. המנצח הגדול בקופות השבוע, עם 21.8 מיליון דולר, הוא "קנגרו ג'ק", על שני אנשים שרודפים אחרי קנגרו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by