בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מאמינים בך, מיץ כוס 
 
 אילוסטרציה. למצולמים יש קשר לכתבה, אבל אין קשר זה לזה   
 
יוענה גונן

יוענה גונן עם החלק השני והמסכם של הבדיקה הפולשנית של המועמדים לכנסת הבאה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המפלגות הקטנות הן כמו מציצה בגן העצמאות - זה חדש, זה מרגש, ובדרך כלל לא ייצא מזה קשר של ארבע שנים. לעומתן, המפלגות הגדולות הן כמו התנוחה המיסיונרית - זה אמנם מוכר ומשעמם, ובכל זאת רוב הציבור בוחר בזה רוב הזמן. אבל חשוב לזכור, שכך או אחרת ואיך שלא יהיה, בכל מקרה דופקים אתכם.

כאמור, תמיד עדיף לעשות מין בטוח. הרבה פעמים, אחרי מין לא בטוח, מגיעות הבחילות - סימן בדוק שלא נזהרתם. ואכן, הבחילות צפויות להתרחש ב-28 בינואר. הפעם אין צורך לרוץ לרופא, אני כאן בשבילכם. להתפשט, בבקשה. הגענו לחלק שתיים של המדריך לבוחרת המבולבלת.
 

הליכוד

המפלגה עם הסקס אפיל של הבריון השכונתי. אין מה לעשות, זה קורה גם במשפחות הכי טובות. יש משהו מושך ואקזוטי באנשי העולם התחתון, שממגנט אליו את כל הבחורות בצ'כונה. סוד הקסם הוא, כמובן, הג'ובות. מי שמלכלך ידיים בעסקאות לא חוקיות יכול לקחת אותך למלונות הכי יקרים, לקנות לך איים יווניים משלך ולסדר לך ג'וב בדירקטוריונים הכי אופנתיים. אבל היזהרי, הבריון השכונתי תמיד נשאר גבר אלים. במקרה הטוב הוא סתם יזייף כמה צ'קים שלך, במקרה הרע תצאי מזה עם איברים מרוסקים.

מחלת מין אופיינית: פטרת וגינלית שמועברת במי הג'קוזי של השרתון סיטי טאוור.
 

העבודה

המפלגה עם הסקס אפיל של הצנונית השכונתית. מצנע, עם כריזמה של סנדוויץ' טונה, הוא בדיוק הבחור שאמא שלך היתה רוצה שתצאי איתו. הוא הגון, שקט, מנומס ואוהב ילדים. בדיוק הבחור שישעמם אותך עד מוות ויכריח אותך לצלוח את אוסף הבולים שלו (הידעת שג'מייקה הוציאה פעם בול לזכרו של אלוויס פרסלי?). חוץ מזה, השמועות מספרות שהוא חסר נסיון. שרון כבר דפק את כל המדינה, ומצנע עוד לא הספיק לדפוק אף אחד. מי רוצה לצאת עם בתול? אולי פעם, את חושבת, אחרי שאני אשכיב חצי עיר ואגשים את חלומי להזדיין עם גמדת קרקס על טרפז, אולי אז אני אזמין אותו לדייט. אולי.

מחלת מין אופיינית: לא הלילה, יש לי כאב ראש.
 
 

שינוי

כולן רוצות לצאת עם טומי. טומי מבטיח לך פינוק ונוחות. טומי מבטיח לדאוג לך ורק לך. העניים האלה, טומי מחייך אלייך בעיניו הכחולות, הם סתם עצלנים. החרדים האלה, טומי מתיר את קישורי שמלתך, הם סתם נצלנים. והערבים האלה, טומי מלקק אותך בלשונו השמנונית, כולם רמאים. טומי יסדר אותך בווילה יפה, עם מכשיר די.וי.די. והונדה בחניה. את יודעת שבשביל זה טומי יצטרך לקחת בכוח מהרבה מאוד אנשים, אבל את מתאמצת לשכוח, כי מה זה משנה. את השכבה שמשלמת הכי הרבה מיסים בארץ הזאת, וזה פאקינג מגיע לך. ובשביל הדי.וי.די. את תאטמי את האף, ותשכבי עם טומי ועם כל 17 החברים המיסתוריים שלו.

מחלת מין אופיינית: תופעות לוואי של ויאגרה.
 

ש"ס

מר"ן הורה שעלייך לשכב עם ש"ס. מר"ן ישתבח שמו מזכיר לך שאלוהים צופה עלייך לא רק בקלפי אלא גם במיטה, ואם לא תצייתי לכל גחמותיו של אלי ישי אלוהים יכעס מאד. מר"ן גם יודע שאם לא תתני לש"ס, זה רק בגלל שאת גזענית כמו כל האליטות הישנות ימח שמך. שתישרפי.

מחלת מין אופיינית: הבחירה הדמוקרטית בידייך. אבל אם לא תצביעי ש"ס, אלוהים יביא עלייך זיבה וספחת ותהא לך חטוטרת לעולמים אמן סלה.
 

מרצ

יוסי ביילין, עם משקפיים ושיער מסורק הצידה בקפידה. החנאנה של הכיתה תמיד מחביא כמה שלדים קינקיים בארון. תשדיר ה-S&M של מרצ ללא ספק היה הסקסי בתשדירי התעמולה. לקול הצלפות שוט, בחור אלמוני גונח "כן אדוני, בבקשה אדוני, עוד אדוני". הייתי בטוחה ששוב החברה שלי שכרה סרט אמנות גרמני בווידאומט, אבל בדיקה חוזרת העלתה שאכן מדובר בתעמולת בחירות. מסתבר שהחנאנה של הכיתה אוהב שמצליפים בו. בגלל זה הוא תמיד תקוע בוועדת קישוט, כשכל האחרים מקבלים את ההחלטות החשובות באמת.

מחלת מין אופיינית: פצעי הרפס בשפתיים, מלמצוץ לערבים.
 

האיחוד הלאומי

אביגדור ליברמן מעמעם את האורות, מדליק נרות וקטורת, ושם ברקע תקליט. צלילי פסנתר רכים וקליידרמניים בוקעים מהגרמופון, וקולות עדינים מפזמים באוזנייך: "עראפת יגורש אם נצביע למי? למי? לאיחוד הלאומי!" ללא ספק הג'ינגל המנצח של בחירות 2003. חוץ מזה, בתור אחד שלא מהסס להרביץ לילדים, אם תסרבי לצאת איתו ליברמן עלול לתת הנחיה להרוס את הבית שלך. לא כדאי לקחת סיכונים.

מחלת מין אופיינית: צניחת הרחם היהודי.
 

ישראל בעליה

אני מתביישת להגיד, אבל השפתיים של נתן שרנסקי עושות לי את זה. בא לי לתחוב לתוכן עוגות שוקולד ודילדואים, ולמצוץ אותן עד אובדן הכרה. זהו, אמרתי את זה. אני מרגישה הקלה.

מחלת מין אופיינית: הדברים שנדבקים בהם בכלא הרוסי, זה לא להאמין.


הבחירות בעוד פחות משבוע, וצ'יצ'ולינה כבר בחרה את המפלגה שלה לכנסת. המדינה נראית רע מתמיד. עשו משהו חיובי עם הפתק שלכם, ובפעם הבאה ניפגש כשהשמש תזרח על מחר שיהיה בדיוק אותו חרא כמו אתמול.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by