בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אי של אהבה 
 
 
דני אור

ממנצ'סטר של טוני ווילסון יצאה בשורת האקסטזי לכל בריטניה, והפכה את הכדור הקטן לסמל של תקופה. דני אור התנדב לבדוק 150 מיליגרם של אושר ואהבה ולדווח בשידור ישיר מהמקום. היה הרבה הרבה יותר מעשר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"מה אוכל לעשות עבורכם / אתם שיש לכם הכל / אני יכול רק לאהוב אתכם / ולכם שאין לכם כלום / אני יכול רק לאהוב אתכם / כשהיום חולף והלילה יורד / והכוכבים נופלים מהשמים / אני יכול רק לאהוב אתכם" (איאן בראון, El Mundo Pequeno, וסליחה על התרגום הצולע, זה תרגום מתרגום צולע מספרדית לאנגלית)
 
בז בהופעה משנת 2000 (צילום: טינה מקללאנד)
 בז בהופעה משנת 2000 (צילום: טינה מקללאנד)   
שלום חמודים שלי. מתי בפעם האחרונה הייתם מאושרים? אני לא מתכוון, שהיה לכם סבבה, או שעברתם איזה בחינה או השגתם מישהו שנורא רציתם. אני מדבר על האושר הכי טהור ובסיסי ומרוכז ומזוקק שאפשר לחוות. מתי בפעם האחרונה הרגשתם שאין לכם שום דאגה בעולם, שאין שום רוע מסביבכם, שהחיים שלכם יפים, שאתם יפים, שכל מי שאתם מכירים הוא האדם הכי מדהים בעולם, מתי בפעם האחרונה אמרתם תודה על זה שנולדתם?

אם אתם מגרדים בראש עכשיו ומנסים להיזכר בפעם שבה הרגשתם ממש טוב, כנראה שאף פעם לא לקחתם אקסטזי, והמציאות שלכם מורכבת רק מעבודה, פיגועים, שכר דירה וטלוויזיה רעה. אבל אם לקחתם פעם אקסטזי, אתם בטח מחייכים עכשיו חיוך גדול גדול, והעיניים שלכם נוצצות קצת, כי אתם יודעים בדיוק על מה אני מדבר. אתם לא צריכים הסברים. אתם הייתם שם, נגעתם בשמים וטעמתם את החלב של הכוכבים בתוך בקבוקי מים מינרליים קרים, הרגשתם את הביטים הולמים בכם במכות של אושר ישר לתוך מרכזי העונג של המוח. אתם הייתם - מאושרים כמו שאף אחד לא הרשה לכם להיות, כמו שלא ידעתם שאפשר.

אבל גם אם לא, לא נורא. כי בשביל זה אנחנו כאן בשבילכם. אנחנו כאן במיקסר אוהבים אתכם, ולוקחים מאוד ברצינות את השליחות העיתונאית שלנו, אבל מצד שני - אנחנו לא רוצים להפוך אתכם לפושעים. ולכן, רק בשבילכם, ממתקים שלי, החלטנו במערכת מיקסר שהלילה אנחנו לוקחים אתכם איתנו לטיסה למקום הכי שמח בעולם. המטוס שלנו הוא מדגם MDMA חדיש מחוזק במיכלי מים מינרליים מהמתקדמים בעולם. תחזיקו חזק, קחו איתכם מישהו שאתם אוהבים, שימו אוזניות - המוסיקה הכי מחשמלת בעולם כבר מתנגנת בכל הערוצים - ותתרווחו.
 

המוות לא קיים, הוא רק סיפור אגדה מפחיד

ההמראה עלולה לקחת די הרבה זמן מהרגע שיצאנו לדרך. זה יכול לנוע בין חצי שעה, ולפעמים עד שעתיים. היא יכולה להיות הדרגתית, והיא יכולה לשגר אתכם לגובה של עשרות קילומטרים באיבחה אחת, לפני שבכלל שמתם לב. זה מתחיל בדרך כלל בגלי חום קלים שיוצאים מאזור הבטן ומרעידים את הרגליים. בכלל, פתאום כל הגוף מרגיש חמים, נעים ורך, ובעיקר בא לקפוץ. אם אתם לא בטוחים אם זה עלה או לא - תבדקו את האישונים. לא מורחבים? אין מצב. מצד שני, אם אתם לא מרגישים שזה עלה, כנראה שאתם בבעיה. אבל ברגע שזה עולה... הו... אפשר להתיר חגורות, אפשר לשחרר עכבות, אפשר לחייך - הגענו לגובה שיוט. עכשיו תסתכלו הצידה ושימו לב לכמה דברים:

1. לשמוע
כמו שתגלו מיד - מוסיקה טובה בהחלט מעצימה את חוויית האקסטזי. יותר נכון, בלי מוסיקה זה לא מרגיש אותו דבר. אבל לא לדאוג - כמעט כל מוסיקה תישמע לכם טובה. כמו שאומר עלי ג'י: "ההשפעה של אקסטזי היא שאפילו האוס נשמע טוב". אם אתם יוצאים החוצה למועדון אתם מסודרים, כמובן. ואם אתם נשארים בבית, הרשו לנו להמליץ בחום על ערוצי הרדיו הדיגיטליים לפי נושא. שימו איזה סט של די.ג'יי, תגבירו את הבאסים, ואתם במשחק, אחים שלי.

2. לזוז
אם אתם שומעים עכשיו מוסיקה, ודאי תשימו לב לתופעה מעניינת: אתם לא יכולים שלא לרצות לרקוד, לקפוץ ולזוז. הרגליים שלכם מרגישות כמו פלסטלינה עם שמונים בטריות אנרג'ייזר בפנים. וזה סבבה. לכו עם זה, תקפצו, תרקדו, תעופו. לא משנה אם אתם פרחי קיר במסיבות בדרך כלל, או רקדנים מדופלמים - הלילה כולם נותנים בקצב. מי שלא רוקד, אתם יודעים, מת.

3. להרגיש
תיגעו שניה בעצמכם. תיגעו במישהו לידכם. נכון נעים? כל מגע מרגיש עכשיו כמו קטיפה מלטפת, הגוף שלכם מרגיש כמו כדור של תענוג. אז תיגעו, ותנו למישהו לגעת בכם - לא סתם אמרנו שכדאי לקחת מישהו שאוהבים איתכם. זה יהיה קצת ריק בלי. מה שמביא אותנו ל:

4. סקס
אם אכן לקחתם איתכם מישהו שאתם אוהבים, זה הזמן להתפשט ולהתחיל לחקור את הגוף של אותו בר מזל. הפלוסים של אקסטזי לסקס: אתם חרמנים, כל מגע מרגיש נפלא, כל העכבות מוסרות, ורוב הבנים מדווחים שהם יכולים להמשיך ולהמשיך בלי לגמור. אבל את זה נשאיר ליוענה. המינוסים: לא לגמור אף פעם זה לא תמיד פלוס, וחוץ מזה, אחרי כמה זמן יש סיכוי לא רע שתמצאו את עצמכם בכלל מחובקים בשיחת נפש, או שוב רוקדים, ושוכחים את כל העניין השולי הזה של הסקס. אבל שווה, בהחלט שווה.

5. אהבה
אם אתם זוג, אין לכם מושג מה שיחת נפש של כמה שעות טובות על אקסטזי תעשה ליחסים ביניכם. אפשר לדבר על הכל, אין צורך להסתיר כלום. פתאום תרגישו כמה המישהו שלכם הוא נפש תאומה, אתם תרצו רק לאהוב ולאהוב - וסוף סוף תוכלו לעשות את זה בלי שום עכבות.

6. אושר
אין ייאוש בעולם בכלל. אין ייאוש בעולם בכלל. אין ייאוש בעולם בכלל. אין ייאוש בעולם בכלל. אין ייאוש בעולם בכלל. אין ייאוש בעולם בכלל. ואני אוהב את כל העולם. ואני אוהב אותי. ואני אוהב את החיים שלי שנראים מתוקים כמו שלא ידעתי שאפשר אפילו בחלומות הכי מתוקים שלי.

אם יש פלוס אחד עיקרי באקסטזי, הרי הוא זה. תשיגו שלמות עצמית ברמות ששנים של טיפול לא יביאו אתכם. תרגישו את הצרות שלכם נמסות לזמזום קטן עד לא קיים. החרדות נעלמות לגמרי. את החדשות והעיתונים הופכים למעין מציאות אלטרנטיבית, שעמום סזיפי לאנשים מוזרים שמשום מה מעדיפים את המציאות הדלוחה על פני היקום המקביל והנפלא שנמצא ממש כאן, במימד המקביל והקטן שלנו. שאריק ויאסר ימשיכו להתכתש על איזה חתיכת אדמה. מגובה המעוף שלנו אפילו לא רואים אותה.

בשעות הקרובות, שאף אחד לא יטריד אותנו. המוות לא קיים, הוא רק סיפור אגדה מפחיד שראיתם בטלוויזיה. אנחנו לא נמות אף פעם. ובעצם אם נמות - גם סבבה. העיקר שזכינו להיות כל כך מאושרים. העיקר שגילו לנו את הסוד שמותר להיות כל כך מאושרים. אני רוצה לבכות מרוב אושר עכשיו, אני רוצה שכל העולם יאהב את עצמו כמו שאני אוהב אותו עכשיו. אני רוצה, כמו שאמר רוברטו בניני, לעשות אהבה עם כולכם. פאק, אני אפילו רוצה לעשות אהבה עם רוברטו בניני. בוא אלי, ליצן איטלקי גוץ שכמוך, בוא תצחק איתי, בוא נפזר רסיסי אהבה על כל הפאקינג ייקום. שידעו. שידעו. בוא נבכה דמעות של אושר שירטיבו להם העיניים כשהם מסתכלים עלינו למעלה ורואים שני סופרמנים קורנים מאור עפים מעליהם.

7. הנחיתה
בניגוד לסברה הרווחת, סקר שערכנו בין מכרינו מעלה שהדאון של היום שאחרי הוא הרבה פחות מפחיד ממה שסיפרו לכם, ולרוב אפילו לא קיים בכלל. הלסת שלכם תכאב, ואם רקדתם הרבה תרגישו קצת מעוכים. לא יהיה לכם תאבון - אבל זה דווקא לא דבר שלילי (אגב, אקסטזי הומצא במקור כגלולת הרזיה). הרבה מיץ תפוזים טבעי יעזור לשתי הבעיות האחרונות. מה שכן, אתם עלולים לגלות שלמרבה הפאדיחה הצהרתם בלילה הצהרות אהבה והתעלסתם בפראות עם מישהו שעכשיו אתם לא רוצים להסתכל עליו. נגד זה כבר אין מה לעשות, חוץ מלחייך במבוכה ולהמשיך הלאה.

הבעסה העיקרית תהיה שהמציאות החיוורת תמיד, תיראה לכם עכשיו פי מאה יותר מדכאת בהשוואה לליל אמש. אין מה לעשות, אנחנו יכולים לגעת בכוכבים, אבל זה רק מלאכותי, ילדים שלי. החיים קשים, האנשים רעים - תתגברו על זה או תדחפו אקדח לפה. אתם יכולים רק להתנחם בזה שתמיד אפשר לחזור לנבר-נבר-לנד הזה, במחיר של כרטיס קולנוע פלוס פופקורן.

7. אפילוג חינוכי
ונסיים באזהרה, כי אנחנו גם אתר חינוכי. אז תשמעו. סמים זה רע. הו, זה רע מאוד. פויה, מה רע. אבל המציאות עוד יותר רעה. בחיינו, המציאות היא מקום הרבה יותר מדי נורא בשביל שמישהו יצטרך לבלות בו בלי לנסות את האלטרנטיבה.

[אנשי המסיבות - פרוייקט מיוחד]
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by