בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מעדיפות "סקס והעיר" על סתם סקס 
 
 
מערכת מיקסר

טלויזיה, עבודה, ילדים - נשים עושות פחות סקס מבעבר, אבל מרגישות יותר טוב עם עצמן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשות ההווה לא עושות כל כך הרבה סקס כפי שעשו אמותיהם וסבותיהם, שחיו בשנות החמישים. כך מדווח סקר של מכון קינסי. המחקר תולה את התופעה בכך שנשים פעילות יותר כיום מבעבר, בראש ובראשונה בענייני קריירה.

החוקרים טוענים שפשוט אין זמן פנוי לסקס. על פי המחקר, 42% מהנשים שגרות עם בן זוג מקיימות יחסי מין פעמיים או שלוש בשבוע - מספר אליו מגיעות רק שליש מהנשים מהנשואות.

"אנשים פשוט לא עושים סקס כמו שהיו עושים בעבר", מסביר ד"ר ג'ון בנקרופט, מנהל המרכז, לאתר הבי.בי.סי. "זוגות נתונים תחת העול של שתי קריירות וטיפול בילדים, ואחרי שהם היו בקניון וראו טלוויזיה, לא נותר די זמן לסקס. אנחנו חיים בדור שיש מעט זמן פנוי שאינו ממוצה. בעבר סקס מילא את הזמן הזה".

הממצאים מבוססים על ראיונות טלפוניים עם 853 נשים, בין הגילאים 20 ל-65, שנמצאות במערכת יחסים הטרוסקסואלית לפחות 6 חודשים.

הסקר מציג גם נתונים מעודדים: מסתבר שפחות נשים משמקובל לחשוב, סובלות מתסביכים מיניים. רק אחת מתוך ארבע נשים סובלות ממה שנקרא "מתח משמעותי" בתחום חיי המין. הנתון סותר ממצאים של מחקר מ-1999, שמצא כי כמעט מחצית מהנשים סובלות מבעיות בתפקוד המיני; החוקרים טוענים שההבדלים בממצאים נובעים מכך שבדוחות קודמים התייחסו רק לאספקט התפקודי-פיזי, כגון אורגזמות וגירוי. מכון קינסי טוען שיש להתחשב גם בהיבטים רגשיים ומנטליים, כאשר מנסים לקבוע את רמת בעיות התפקוד המיני בקרב נשים, הסיפוק המיני, בריאותה הנפשית הכללית, ומערכת יחסיה עם בן זוגה הם כולם מרכיבים חשובים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by