בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"רשת" ו"קשת" ישלמו  

"רשת" ו"קשת" ישלמו

 
 
נילי אורן

הרשות השנייה גובה מאה אלף דולר מכל אחת, על סיווג "ארץ נהדרת" כדרמה, ו"גומרות הולכות" כתעודה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בתמונה הזו הם דווקא נראים מאוד דרמטיים. "ארץ נהדרת" (צילום: אלדד רפאלי)
 בתמונה הזו הם דווקא נראים מאוד דרמטיים. "ארץ נהדרת" (צילום: אלדד רפאלי)   
הרשות השנייה החליטה להפקיע 100 אלף ש"ח מתוך הערבויות הבנקאיות שהגישו לה זכייניות ערוץ 2 "רשת" ו"קשת". זאת לאחר שלא אישרה את לוח השידורים שלהן לרוב שנת 2008, ורק לחודש ינואר.

לדברי הרשות השניה, ההחלטה התקבלה בגלל שהזכייניות לא עמדו במחוייבויות שלהן - הגשת לוח שידורים מתוקן לעונה הראשונה של 2008 שהיה אמור לכלול את מחוייבויות 2008, והשלמת הפערים מ-2006.

על פי הרשות השניה, כמה דוגמאות לאי העמידה בהתחייבויות הזכייניות ניתן למצוא בהגדרת תכניות כ"סוגה עילית", למרות שבאופן מובהק אינן כאלה. כך למשל הוגדרה "ארץ נהדרת" כדרמה, והתכניות "מה זה השטויות האלה" של עדי אשכנזי ו"גומרות, הולכות" הוגדרו כ"תעודה".
 
 
כפי שדווח בנענע 10, בימים אלה נדונות בבג"צ עתירות שהגישו קשת ורשת נגד הרשות השניה, בבקשה לדחות את ביצוע הפקעת הכספים שדורשת מהן הרשות עקב טענתה שלא עמדו ב-2006 בתנאי המכרז שקבלו על עצמן. הכסף שיופקע הפעם לא קשור לעתירות הללו, ויש לחכות ולראות האם גם הוא יוביל לעתירה.

תגובת קשת: "הלוח שהגישה קשת לשנת 2008 עומד בכל המחוייבויות ואף למעלה מכך. שוב אנו עדים למצב שבו הרשות מתעלמת מנתוני 2006 ומכך שקשת עמדה בכל ההשקעות הנדרשות ממנה. האמת לא יכולה להיות רחוקה יותר מהמציאות הוירטואלית המתוארת ע"י הרשות השניה".

תגובת רשת: "הרשות השנייה בוחרת לעסוק בזוטות בעוד שאנחנו ברשת מעדיפים להתרכז בעשייה טלוויזיונית מרתקת ולהשיק בהצלחה את ארבעת ימי השידור החדשים שלנו "
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by