בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קשת ורשת נדחות 

קשת ורשת נדחות

 
 
נילי אורן

בג"צ דחה את עתירות קשת ורשת נגד החלטות מועצת הרשות השניה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר מועצת הרשות השניה. נורית דאבוש (יח"צ)
 יו"ר מועצת הרשות השניה. נורית דאבוש (יח"צ)   
בג"צ דחה ביום חמישי האחרון את עתירת זכייניות ערוץ 2 – קשת ורשת. הזכייניות ביקשו להוציא צו ביניים שיקפיא את החלטות מועצת הרשות השניה נגדן.

הסיפור החל ב-2 לדצמבר, אז קבעה מועצת הרשות השניה שזכייניות ערוץ 2 לא עמדו בהתחייבויותיהן לשנת 2006, לכן החליטה לקנוס אותן במיליון ש"ח האחת. כמו כן החליטה הרשות לחייב את הזכייניות להשלים את החסר בלוחות השידורים של 2008 ולקנוס אותן באם לא יגישו את לוחות הזמנים במועד. בתגובה הגישו הזכייניות לבג"צ עתירות לצו ביניים, והרשות השניה מצידה השיבה לבית המשפט כי אם יינתן צו הביניים, תימנע הוצאתה לפועל של תכנית ההשלמות.

מאז נודע כי מאחר והזכייניות הגישו את לוחות שידוריהן מאוחר יותר מהמועד שקבעה הרשות, וכי לא נכללו בו ההשלמות הנדרשות מ-2006, החליטה הרשות להטיל על הזכייניות קנס נוסף בסך מאה אלף ש"ח, שיופקע מכספי הערבויות שלהן למכרז. בנוסף החליטה הרשות לאשר את לוח שידורי הזכייניות רק לחודש ינואר, ולא ליתר חודשי 2008.

ביום חמישי דחה שופט בית המשפט העליון רובינשטיין את עתירות הזכייניות בהן טענו כי אם תפעלנה בהתאם להחלטת הרשות השניה, יביא הדבר לתוצאות בלתי הפיכות עבורן. במקום, קבע השופט רובינשטיין דיון דחוף בנושא, שיתקיים עד סוף החודש בהשתתפות כל הצדדים.

מקשת נמסר בתגובה: "החלטת בית המשפט על קיום דיון דחוף תסייע להקדים את הסדרת המחלוקות בין הצדדים ותאפשר לקשת להציג את הטענות המורכבות שבהן עוסקת העתירה".

מרשת נמסר בתגובה: "מאחר שהטענות מורכבות וכבדות החליט בג"ץ לא לתת צו ביניים בעת הזו, אלא לקבוע את הדיון למועד דחוף. בית המשפט הבהיר, כי ההרכב שידון בעתירות בעוד כחודש יוכל לתת צו ביניים כנגד החלטות הרשות השנייה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by