בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גאולה אבן כבר לא 

גאולה אבן כבר לא

 
 
נילי אורן

גאולה אבן לא תגיש את מבט לצד ינון מגל, את מקומה תתפוס מירב מילר שהגישה עד כה את "מבט לכסף"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כבר לא במבט. גאולה אבן (יוסי מימוני)
 כבר לא במבט. גאולה אבן (יוסי מימוני)   
גאולה אבן לא תגיש את "מבט" לצידו של ינון מגל. במקומה של אבן, מירב מילר תאייש את הכס הנוסף בראש המהדורה.

מילר, שהיתה אחת המועמדות המובילות להגשת "מבט", הגישה עד כה את תכנית הכלכלה של הערוץ הראשון "מבט לכסף" ומאז 2006 החליפה מדי פעם את חיים יבין ב"מבט". בתקופת ההינתקות ובמהלך המלחמה האחרונה שידרה מילר ממוקדי האירועים.

מרשות השידור נמסר: "ההחלטה לבחור מועמדת מבית לצד מועמד מחוץ משקפת את השילוב הראוי בין הכוחות המקצועיים הפנימיים הטובים הקיימים ברשות לבין הצורך להתרענן ולהתחדש ועם זאת לא לחרוג מהמסגרות התקציביות על פיהן פועלת הרשות בימים אלו".

גאולה אבן הודיעה שאינה מעוניינת להגיש את "מבט", לאחר שהמשא ומתן עם רשות השידור על גובה שכרה התפוצץ. אבן דרשה 70 אלף ש"ח לחודש עבור תפקידה כמגישת "מבט", ואילו רשות השידור טענה מצדה שאינה מסוגלת לעמוד בגובה השכר הנדרש. עם זאת, אבן תמשיך להגיש את מהדורת "יומן" ביום שישי.

מרשות השידור נמסר: "רשות השידור קבעה לעצמה חסמים לגבי גובה השכר אותו היא מוכנה ומסוגלת לשלם בשעה זו, ולמרות היותה [של אבן] מועמדת ראויה ביותר ומובילה להגשת 'מבט', לא התאפשר סיכום הדברים על רקע זה. יש לזכור כי הרשות נמצאת במצב כספי קשה מאוד ומנהלת מו"מ על פיטורי מאות עובדים ולכן, בתקופה קשה כזו תשלום שכר שאינו סביר למוסד ציבורי הוא בלתי אפשרי. מה גם שהשידור הציבורי אינו צריך וגם לא יכול להתמודד מול המתחרים המסחריים בנושא גובה השכר המשולם למגישים ולטאלנטים השונים.
 
מחכה למילר.  ינון מגל (יח"צ)
 מחכה למילר. ינון מגל (יח"צ)   
גאולה אבן, כאמור, תמשיך להגיש את "יומן" במתכונתה המחודשת וכן פרוייקטים נוספים שיוטלו עליה מעת לעת. הנהלת רשות השידור שמחה מאוד על הישארותה של גאולה בערוץ הראשון ומשוכנעת כי תמשיך בתרומתה הרבה לשידור הציבורי".

גאולה אבן, בוגרת גלי צה"ל, החלה להגיש את מבט כבר ב-1997 עם פרישתו הראשונה של חיים יבין. כשיבין חזר למהדורה, היא נדחקה מהתפקיד ועברה להגיש את ערב חדש, ולאחר מכן את "יומן" ביום שישי, ותכניות אקטואליה אחרות בערוץ הראשון.

באוגוסט 2007, כעשר שנים לאחר שפקדה לראשונה את כס המגישה במבט, נבחרה אבן להגיש את מהדורת החדשות המרכזית של הערוץ הראשון עם פרישתו הסופית של יבין. לאחרונה נבחר להגיש לצדה את מבט, הכתב הצבאי של ערוץ 10 ינון מגל, שהיה הפייבוריט של מנכ"ל רשות השידור מוטי שקלאר, והתחרה מול מועמדים רבים אחרים כצבי יחזקאלי ודב גילהר. מהדורת מבט הראשונה עם שני מגישיה החדשים היתה אמורה לעלות ב-3 לפברואר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by