בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום ראשון, 26 לינואר 
 
 לא ג`יי זי, אל תלך   
 
מערכת מיקסר

"ידיעות אחרונות" מאכזבים את ערוץ 10, בוני M מאכזבים את העם, סאנדנס נגמר, ולג'יי זי נמאס מכולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

המנצחים של סאנדנס

הדרמה "American Splendor" והדוקומנטרי "Capturing the Friedmans" נבחרו לסרטים הטובים ביותר בפסטיבל סאנדנס שהסתיים אתמול. "American splendor" מגולל את סיפור חייו של הקומיקאי הארווי פקר. "Capturing the Friedmans" הוא סרט דוקומנטרי שמתאר את העובר על משפחה כשהבן והאב נתפסים בפשעי מין.
 

דטס נוט קול דדי!

מי שכיתת את רגליו עד לתמנע כדי לראות את "בוני M", עשה את זה משתי סיבות אפשריות. או שהוא באמת אוהב את "דדי קול", או שהוא ניסה להוכיח לעצמו שזה בכלל לא נכון שפעם המוסיקה היתה יותר טובה, ככה או ככה, ההופעה התחילה באיחור של יותר משעתיים וחצי, והסאונד היה משהו בין אזעקת אמת לחרחורי גסיסה. המארגנים, ממועדון תכלת, טוענים שמישהו חתך להם כבל, אבל יפצו את הקהל בהזמנה למסיבת הבחירות של המועדון.
 

בקשה לפרסם את לוח השידורים של ערוץ 10

מרדכי שקלאר, מנכ"ל הרשות השניה, פנה לעורך "ידיעות אחרונות", משה ורדי, וביקש ממנו לשקול שוב את פרסום לוח המשדרים של ערוץ 10 במוסף "24" שעות. כך מוסר הבוקר עיתון הארץ. "ידיעות אחרונות" הפסיק לפרסם את הלוח לפני חצי שנה, על אף שהוא מוגדר כערוץ "רחב צפייה". שקלאר מגדיר את החלטת העיתון 'תמוהה'.
 
 

ג'יי זי עובר לספרות?

ג'יי זי סיפר, ולא בפעם הראשונה, הודיע ל-NME שהאלבום הבא שהוא יוציא, "האלבום השחור", יהיה האחרון שלו. והוא יוציא איתו גם ספר. "הגיע הזמן להוריד את השמיכה, לצאת מהאזור הבטוח, זה המקום שבו אני נמצא בקריירה שלי". בעינינו הוא תמיד היה מאוד פואטי.
 

אלטון ג'ון בהיכל התהילה

להיכל התהילה של הרוק נ' רול הצטרפו ביום שישי האלבומים "שמועות" של פליטווד מק, "Goodbye Yellow Brick Road" של אלטון ג'ון. בין השירים (שדי מפתיע שלא היו שם קודם), "Stairway to Heaven" של לד זפלין ו"Born to run" של ספרינגסטין.
 

אוסקר של כבוד לפיטר אוטול

שחקן המופת פיטר אוטול ("לורנס איש ערב", "הקיסר האחרון"), יקבל השנה אוסקר של כבוד. אוטול האירי היה מועמד כבר לשבעה פרסי אקדמייה בקריירה הארוכה שלו, שנמשכת כבר 53 שנים, מגיל 17.
 

גרמלין בעקבות וינונה

הנער מגרמלינס, זק גליגן, הלך בעקבותיה של וינונה ונתפס כשהוא גונב דיסק מחנות. גליגן נעצר ובאמתחתו דיסק של דיפ פרפל. הלו, גרמלינס בוי, בן כמה אתה?
 

דיוויד פינצ'ר בפרוייקט סקייטרים

דיוויד פינצ'ר יוצא רגע מהאפלה והפרנויה של סרטיו האחרונים "החדר" ו"מועדון קרב", ומצלם הקיץ סרט על סקייטרים בשנות השבעים בקליפורניה, מה שנשמע כנושא מאוד אופטימי. חוץ מזה פינצ'ר יצלם הקיץ גם את "משימה בלתי אפשרית 3".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by