בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שני, 27 בינואר 
 
 עוד אחד לרזומה. בריטני   
 
מערכת מיקסר

אואזיס עוד לא מתפרקים, ליאור נרקיס משפר, בילי ג'ואל משתחרר, קווין ואלטון שרים ובריטני שוב נפרדת

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אואזיס לא מתפרקים

אואזיס לא מתפרקים כל כך מהר. כך לפחות מבטיח נואל גלאגר, שאומר כי אין לו כוח וזמן להקים להקה חדשה. "הלהקה חשובה לי מדי. בגיל 35 לעזוב את אואזיס יהיה כמו לנסות להשיג חברה חדשה".
 

בריטני הו בריטני

בריטני ספירס מאבדת את עצמה. בקושי שבועיים אחרי שהיא החלה ברומן המתוקשר החדש שלה עם פרד דראסט, החליטה שזה מספיק והשניים נפרדו. אחת הסיבות הרשמיות אגב: המעריצים של שני הצדדים לא אהבו את הרעיון. מרנין.
 

רשות השידור נגד הרייטינג

רשות השידור דורשת להעמיד בראש וועדת המדרוג שופט. חברי וועדת הטלוויזיה של רשות השידור הגיעו להסכמה שפשוט נאמס להם מכל מיני ניגודי אינטרסים ואו שבראש הוועדה יעמוד שופט או שהם פורשים. כלומר רשות השידור. מוועדת המדרוג.
 
 

ערוץ 2: גם הסקר הוא מדגם

בערוץ השני, ההוא שהחליט לעשות סקר טלפוני רחב במקום מדגם ביום הבחירות, יוצא להגנת ההחלטה. "נשדר מדגם לכל דבר" הם אומרים. האחראית, מינה צמח, מוסיפה שמדובר בשיטת מחקר חדשנית, במסגרתה יתקשרו לכ-8000 מצביעים. איך שלא מסתכלים על זה, למיקסר זה עדיין נראה סקר.
 

נרקיס משתפר

לקראת האירוויזיון הממשמש ובא בעוד איזה 4 חודשים, ולאור הבחירה המהירה שלנו, הוחלט לשפץ מעט את "מילים לאהבה" של נרקיס. השיפוץ יכלול גם עיבוד מחדש, העמדה חדשה וקליפ חדש. איך לא חשבו על זה קודם?
 

ג'ואל שוחרר

בילי ג'ואל שוחרר מבית החולים, שעות ספורות אחרי שהוא הובהל למיון לאחר תאונת דרכים. כלומר אחרי שהוא ריסק את מכוניתו בתוך עץ. נראה שלבילי שלום, לאור השחרור. מישהו בדק את העץ?
 

מאבק למען תרבות

מטה מאבק משותף של אמ"י (איגוד אמני ישראל) ושח"ם (איגוד שחקני המסך) הוקם, במטרה להלחם בקיצוץ הדרמטי בתקציב התרבות. ביום שישי ישיבת חירום. בינתיים ההצהרה: "מאבק חסר פשרות נגד החיסול השיטתי של התרבות בישראל".
 

הקונצרט של קווין ואלטון

קווין ספייסי עומד להופיע יחד עם אלטון ג'ון במופע צדקה בחודש הבא. הם צפויים לשיר מספר דואטים יחדיו, והכל במבצע גיוס כספים למען תיאטרון ויק העתיק בלונדון. מרגש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by