בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אי-חוד 

אי-חוד

 
 
ירון זילברשטיין

סבאנה וג'יבארו ז"ל פינו את מקומם לשבט המאוחד טייאנו ועכשיו כל החוקים הולכים להשתנות וסכסוכים ישנים יפנו מקומם לבריתות חדשות, לפחות עד שסירת הנועם תחזור במטרה לנקום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הראש של ג'יבארו בסכנה
 הראש של ג'יבארו בסכנה   
בני שבט טייאנו המקורים חיו באיים הקריביים החל מהמאה ה-15 ועד תחילת המאה ה-19, אז נעלמו להם מהמפה העולמית בשל מגיפות וכובשים ספרדים. כעת המסורת העשירה של שבט טייאנו זוכה לתחייה על ידי בחורות בביקיני קטן ואדום ובחורים רזים וממושקפים שיודעים בעל פה שירים של אייל גולן.

עד שהתרגלנו לסבאנה וג'יבארו, בחרנו לנו שבט מועדף, נהנינו להשוות בין השבט התככן לזה המשפחתי, ועודדנו אותם במשימות בצרחות "כוס אמא שלכם, סבאנה", אנחנו צריכים לזרוק את האהבות הישנות שלנו ולהתרגל לחוקים החדשים. תשכחו משיחות עידוד ליד המדורה וקבלת שבת כל יומיים. תשכחו מעיוותים קבוצתיים לשירים של מוניקה סקס ומשחקים בתוך המים. מעכשיו המשחק הוא איך אני מגיע לגמר, בלי לשכוח שמי שקובע בסופו של דבר אם אני מקבל את מיליון השקל או לא הם האנשים האלה שמסביבי, שיישבו בחבר המושבעים בגלל שאני העפתי אותם מהמשחק.

שישה חברי סבאנה מסוגלים להעיף, בזה אחר זה, את חמשת אנשי ג'יבארו ורק אז להתחיל לחשוב על הגמר ומול מי הכי כדאי להם להגיע אליו (רמז קטן - מישהו מכם באמת חושב שאם הוא יגיע לגמר מול מושיק הוא יצליח לשכנע את המושבעים שהפרס מגיע דווקא לו?). אבל אנחנו ב"הישרדות". משחק שבגרסה האמריקאית שלו אוחדו לפני שתי עונות שני שבטים – אחד של שמונה אנשים ואחד של ארבעה – שדווקא הם אלה ששרדו את האיחוד, המשחק והמשימות והגיעו כמו שהם ישר אל רביעיית הגמר.

מהר מאוד יחלו לצוץ סדקים בחומת סבאנה המוצקה. מישהו מחברי השבט האוהב יבין שהוא צריך לערבב קצת את העניינים כדי לשרוד ויחליט לבגוד (וככל הנראה זה יהיה מישהו שהשם שלו מתחיל ב-ע', יש לו חיבה לתרנגולות ולסרטי מאפיה וקשר לא כל כך בריא עם אמא שלו). אין ברירה אחרת במשחק הזה. ככל שהמרחק לפרס מתקרב, הבריתות הישנות ייעלמו ובריתות חדשות, שלא העזתם לחשוב על קיומן, יצוצו. ואז, אז תצוץ לה מהים סירה קטנה ובה שיער מתבדר ברוח של כוורן אחד עם משימת נקמה בראש.

גם אנחנו מגיעים לאיחוד ומפרקים את השבטים שלנו. למרבה ההפתעה, דווקא שבט הוואנביז שלח הכי הרבה חברים ממנו לאיחוד, בעוד ששבט הרוחניקים התנדף לו והותיר מאחוריו את שחר, בודדה. מעכשיו, המשחק אישי לגמרי.
 
יעל מתרגלת חרדה
 יעל מתרגלת חרדה   
מרינה
רגע השיא: הצבע הכתום של הבנדנה עושה לה טוב והיא חוזרת להיות ברמנית תל אביבית לוהטת, שמשתכרת, מפלרטטת, רוקדת ומענטזת עם כל גברברי האי (ומשה).
רגע השפל: ההנגאובר של הבוקר שאחרי.
טיפ לפרק הבא: תקווי שהפלרטוטים עם המנהל העשיר והנשוי מסביון בשולחן 5 (זה שהבטחת לו שאחרי כוס אחת של יין הוא יראה אותך שוכבת על השולחן), יעזרו לך לקבל את תפקיד המזכירה בחברה שלו.

ורה
רגע השיא: מוכיחה שהרצל פספס כשלא נתן לאדריכלית לעצב לנו את דגל המדינה.
רגע השפל: מתבודדת לה בצד, בזמן שהצעירות משתלטות על רחבת הריקודים, ונזכרת בימים בהם היא הייתה מסמר המסיבה.
טיפ לפרק הבא: תתחילי לקטוף, אחד אחרי השני, את עלי הכותרת מהפרח שציירת על הדגל.
 
 
יעל
רגע השיא: דופקת קלוריות בארוחת שחיתות, בלי לדפוק חשבון לדיאטנית שלה.
רגע השפל: נכנסת למצב של חרדה קיומית, כדבריה, ומנסה לרחרח אצל ליה מתי ראש התלתלים שלה יונח על הגיליוטינה.
טיפ לפרק הבא: יש מטרות הרבה יותר גדולות ממך מסביב. שבי בשקט וחכי לתפקיד שלך בפרק הבא ב-"שובו של הנועם: הכוורן מכה שנית".

לִיה
רגע השיא: שולחת את ורה להניף את הדגל ולסמן לכולן מי שולטת באי הזה.
רגע השפל:
מגלה שבזמן שהיא ושאר הזקנים יצאו לרקוד עם החבר'ה הצעירים, מישהו פרץ להם לבית וגנב את המיטה.
טיפ לפרק הבא: נעמה? מרינה? דן? מי הכי מפריע לך בעין?
 
 
מושיק והנתונים הטבעיים השתויים
 מושיק והנתונים הטבעיים השתויים   
גיא
רגע השיא: מבלה בפיקניק עם שתי יפהפיות, אחרי כמה שוטים של רום. אין כמו מסיבת רווקים קטנה, רגע לפני שאתה נכנס לעולם של חיתולים וביקורים שבועיים ב"שילב".
רגע השפל: בלי מולי, נשאר הסאנג'ר היחיד של מושיק.
טיפ לפרק הבא: זה דווקא הזמן להתרחק קצת ממושיק. כשאי אפשר יהיה להדיח את המפקד (שמן הסתם יזכה ברוב החסינויות האישיות הפיזיות) ינסו לפגוע בסגן שלו.

דן
רגע השיא: מנצל את ההשכלה שרכש אצל פידל קסטרו ומפגין צעדי סלסה לא רעים.
רגע השפל: מתלונן על מושיק הדיקטטור שלא משתף אותו בבנייה.
טיפ לפרק הבא: צא כבר עכשיו לדרך ואל תחכה לשניה שגיא יזניק אותך. החסינות האישית היא הדרך היחידה שלך לשרוד את הימים הקרובים. לא יעזור לך אם תארגן את הבופה בקייטרינג, תתנצל בפני ליה, תפלרטט עם ורה או תרכל עם שחר.
 
מושיק
רגע השיא: לא נלחץ כשהוא רואה שהרסו לו את המחנה וישר מקים מאהל חדש.
רגע השפל: מאבד את המכונה המשומנת שנקראה סבאנה לטובת חבורה של ילדים וכוסיות.
טיפ לפרק הבא: תמשיך להינות מ"הנתונים הטבעיים הדי נחמדים" שהטבע נתן לך מסביב.

עידן
רגע השיא: ממשיך להגן על קוריצה.
רגע השפל: כמיטב דרכי הפמיליה, עורך טקס אשכבה לבנדנה האדומה שלו, הי"ד.
טיפ לפרק הבא: אל תשכח שברגע שאתם בסבאנה תעיפו שני אנשים מג'יבארו ותזכו ביתרון המספרי הברור, לא יהיה אכפת לשאר חברי השבט להיפטר מאיזה מחבק תרנגולות שמרגל אחריהם ומזהיר אותם מפני "בגידה במשפחה".

שחר
רגע השיא: אחרי שלימדה את ליה ערבית, עברה המורה לטפל במושון, הילד האבוד שצריך לדבר עם היועצת של השכבה.
רגע השפל: במקום לעודד אותו, מנסה לברר אתו מה קורה למי שנולד במזל טלה עם אופק של קשת.
טיפ לפרק הבא: בשבוע הקרוב צפויות התפתחויות משמעותיות בחיים. רצוי שלא להסתכן בעסקאות כלכליות גדולות. נסיעה גדולה מסתמנת באופק בעוד מספר שבועות.
 
משה
רגע השיא: מרגיש כמו שייח סעודי בהוואי, שכבש רביעייה בגמר הגביע האנגלי (שזה בשפה של אנשים שהם לא משה – מרגיש מצוין אחרי האיחוד, כשהפך פתאום לחבר שבט ג'יבארו היחיד שמוצא חן בעיני אנשי סבאנה).
רגע השפל: שוכח בתוך שניות את דן שהגן עליו בלא מספר הצבעות בעבר והבטיח לו תמיד שלא יודח, ונהנה לראות אותו סובל ומועמד להדחה.
טיפ לפרק הבא: תמשיך לשחק על קלף ה"מסכן שבמקרה כאן", למרות שאפילו שחר הצליחה לראות שזו האסטרטגיה שלך. רגע... שחר, יעל ונועם שיחזור מאי המתים? נשמע כמו אחלה ברית, לא?

נעמה
רגע השיא: זוכה לבלות פיקניק עם מלך האי ומגלה שהוא גם ביישן, בנוסף לכל.
רגע השפל: שוב סבאנה האשכנזים נגד ג'יבארו הספרדים?
טיפ לפרק הבא: לשלוף את הציפורניים שבנית לך כל השנים האלה ולנסות לזכות בחסינות, בכל מחיר. אחרת תחזרי ממש בקרוב לעבוד על הציפורניים של נשות כרמיאל.
 

אי המתים

זה דולפין. נועם ואלכס
 זה דולפין. נועם ואלכס   
אלכס
רגע השיא: זה דולפין? זהו פוסידון היוצא אל מולי מן הים? לא! זהו בני האובד נועם, כי בצלמי ובדמותי בראתי אותו.
רגע השפל: מה אמרת, דולפין? מהו המקום הפלאי הזה? אי המתים? תסביר לי שוב את החוקים. לא הבנתי. שוב... אהה... עכשיו הבנתי. רגע... לא. שוב. מה המטרה פה? להשאר במשחק? מה?!? היה פה משחק כל הזמן הזה? אני רק באתי לחנך את תלמידי בית הספר העממי-ממלכתי-דתי שלא להפריע בשעות המנוחה. לקשור לי את הרגליים? אין בעיה... אופס, נפלתי. זהו? נגמר המשחק? טוב... כולם להרים כיסאות ונתראה בשיעור הבא. אהה. אין שיעור הבא? מישהו יכול להסביר לי שוב את החוקים?
 
נועם
רגע השיא: מביס את אלכס בלי להזיע ומקבל את השנורקל שלו.
רגע השפל: שם חולצה כשאלכס מגיע ובכך מונע מהמעריצות לראות את התחתונים שלקח בטעות ממרינה.
טיפ לפרק הבא: מריח את זה באוויר? קוראים לזה נקמה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by