בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עשו אהבה, לא ממשלה 
 
 
יוענה גונן

לאור תוצאות האמת החמורות, מבקשת יוענה גונן מאריאל שרון וחבריו לקואליציה העתידית לחשוב על להשלים עם הגוף שלהם ולהתחיל להפריש ווזופרסין ואוקסיטוצין, למען עתיד ילדינו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הימים האחרונים היו שטופי שנאה, מכל כיוון אפשרי. בכלל, ארצנו הקטנה והיפה עמוסת שנאה ואלימות שהיו מספיקות לשלושים מדינות אירופאיות גם יחד. לפעמים נדמה שהשנאה משחררת, שיש פורקן וקתרזיס באנרגיה המפרקת הזו.

צר לי להישמע כניצולת סיקסטיז פתייה, אבל דוקא אין כמו האהבה. אין, אין על זה. די. אין. ולא האהבה מפלסטיק צבוע, שמוכרים לכם בפרסומות לקפה וכרטיסי אשראי ובסרטים אמריקניים. לא, אהבה כזאת, טריה כמו לחם בכפר, משכרת ומסחררת. אהבה שהולכת ומעמיקה ומבשילה עם הזמן. אהבה כזו, שכל יום הלב מתפקע מההתרגשות (להיזכר פתאום בכף היד שלה, דקה ועדינה).

אתם יכולים להזיע, לחדור, להצליף, ללקק, למעוך, לסובב ולהתפתל. הכל יהיה נחמד, אפילו מרגש, בטח נעים. אבל האהבה, זה מה שנקרא בלעז הקילומטר הנוסף. ומאחורי הקילומטר הנוסף הזה יש יבשות שלמות לחקור ולגלות, טירות מרובות חדרי אוצרות, מפלצות קדמוניות ופסנתרי כנף.

סקס זה הכי, אחותי. כל סקס. אבל אין כמו סקס עם אהבה. עם ידידים, עם החבר שלך, עם אשתך, עם שניהם גם יחד או בקשר פוליגמי אוהב. כמו מלח, אמרה בתו הקטנה של המלך ליר על אהבתה. בלי זה, משהו בטעם חסר. עם אהבה אפשר לצרוח באורגזמה, אפשר לשחרר את הגוף, קל יותר להגיד מה טוב ומה לא, נעים יותר לתת ולכבד. הכל פתאום רחב ועצום ואינטר-גלקטי.

האהבה בריאה. תחושות אהבה משפרות את בריאות הלב, והענקת אהבה ותמיכה מאיטה את תהליך ההזדקנות. ולא רק האהבה בריאה, גם הסקס עצמו בריא. לא צריך פרוטק, מותק - יחסי מין סדירים מחזקים את המערכת החיסונית ומסייעים במניעת מחלות. בנוסף, סקס עוזר בטיפול בכאבים - האורגזמה משחררת בגוף אנדורפינים, משככי כאבים טבעיים ומאושרים, שמסייעים בטיפול במיגרנות ובכאבי שרירים, וגם תורמים לריפוי מערכתי כולל של הגוף. מי שמשתמש בתירוץ ה"כאב ראש" הידוע כדי להתחמק, כדאי שינסה משהו יותר אמין.

חוסר סיפוק מיני נחשב כגורם למחלות לב. זיונים טובים מפחיתים בצורה ניכרת את הסיכון למחלות לב ולסרטן. סקס מרפה, משחרר מתח, מסייע במקרים של נדודי שינה, ומפחית את הסיכוי לאלימות. אם אנשים מאוהבים ואוהבים מזדיינים יותר, ואהבה וסקס זה בריא ומשחרר, קל לעשות את החישוב. זו תרופת פלא שלא תלויה במערכת הבריאות הישראלית הקורסת, והיא נמצאת אצלכן במכנסיים, בידיים, בלשון ובכפות הרגליים.

אבל לאהוב, זה אומר קודם כל לאהוב את עצמכם. לאהוב את הגוף שלכם, לדעת מה אתם אוהבים לעשות איתו, לדעת לאן אתם יכולים לקחת אותו, להבין אותו ולכבד אותו. דימוי הגוף של רובנו מחורבן, והדברים קשים עוד יותר אצל נשים. כשכל היום מפמפמים לנו בתקשורת דימויי גוף מעוותים ויחסים נצלניים, קשה שלא להיות מושפעת ולשנוא את עצמך. וכשהגוף שלך מביך אותך, הסקס שלך מביך אותך. הדברים שאת אוהבת לעשות נראים סוטים או לא הגיוניים, העירום שלך מרגיש כמו מקור לבושה גדולה, והתשוקות שלך הופכות למשהו שצריך לרסן ולהצניע.

בדו"ח קינסי משנת 1953, שבחן את המיניות הנשית, גילו החוקרים שנשים היו יותר נבוכות לדבר על משקל גופן מאשר על אוננות או על קשרים לסביים שהיו להן. לא שצריך להיות במבוכה מאוננות או מסקס לסבי סוער, אבל נשים מובכות בעיקר מעצמן ומהנוכחות שלהן בעולם. גם האשה החדשה של שנות האלפיים יודעת לדבר חופשי על מין אנאלי ולאבחן דקויות בסרטי פורנו מהסבנטיז, אבל נמשיך לראות בגוף שלנו מקור
לבושה. למרוט, לגלח, לאפר, לנתח, להגדיל, להקטין, להרים, למרוח ולצבוע, העיקר לא להיחשף כמו שאנחנו באמת.

אף אשה לא תעלה בדעתה שהפלומה הרכה מעל שפתה יכולה להיות דבר סקסי ולוהט. האמת, גם מעט מאד גברים יעלו בדעתם שמישהי או מישהו יקבלו את הגוף שלהם כפי שהוא, באהבה, וירצו לבלות לצידם לילות מיוזעים גם בלי תיקונים אסתטיים. אבל בלי לאהוב את עצמנו ואת הגוף שלנו, נוכל רק לגרד את קצה העולם המופלא המכונה "מיניות". זה אולי נשמע כמו שורה משיר בסיקסטיז, אבל מסתבר שארבעים שנה חלפו ואף אחד מאיתנו עוד לא ממש למד את זה. לפחות יש הרבה חברות קוסמטיקה ומנתחים פלסטיים שגזרו על זה קופון או שניים.

"עשו אהבה ולא מלחמה" היא לא סתם סיסמה. גירוי של איבר המין ושל הפטמות מביא להפרשת הורמון בשם אוקסיטוצין (או במקבילה הגברית: ווזופרסין), המכונה "הורמון החיבוקים". אוקסיטוצין משפיע על היכולת לתקשר עם הזולת ולהעניק לו אהבה וחום, ומעודד רצון לקירבה ולמגע.

אין לנו אלא לקוות, שהאחראים על המלחמות באיזורנו יזכו לגירוי רב של איברי המין ושל הפטמות, ויפרישו ווזופרסין כאילו אין מחר. שתהיה כאן פחות מלחמה, ויותר אהבה, ונהיה כולנו היפים מאושרים ותמימים, אמן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by