בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
א"ב יהושע לא חושש מממשלת ימין 
 
 יהושע. הכל באשמת התגובה החצי התאבדותית של הפלסטינאים   
 
מערכת מיקסר

עוד מהסופר ואיש הרוח שהיה פעם שמאלני: ש"ס קיבלה מכה, וגם זה לטובה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בראיון שהעניק לידיעות אחרונות עם היוודע תוצאות הבחירות, מסביר הסופר א"ב יהושע כי אינו חושש מממשלת ימין, ומתנחם בכך שזאת עדיין חברה דמוקרטית. "גם שינוי עומדת יפה על ערכו של בית המשפט העליון. יש גם גורמים בליכוד שהם בסדר גמור, ועם אחד היא מפלגה חברתית חשובה. חוץ מזה, ש"ס קיבלה מכה, וגם זה לטובה".

למרות אי חששו מקואליציה ימנית, ממשיך יהושע לתמוך בממשלת אחדות, "אבל העבודה צריכה להציב שורת תנאים לשרון ורק אם יקבלם, להצטרף".

יהושע מזכיר לחבריו בשמאל שעדיין סומכים על הערבים בעיניים עצומות, שהוא, את השוק שלו כבר עבר לפני שנתיים. "חשבנו בשמאל עד קמפ דיוויד שהתפיסה של 'שטחים תמורת שלום' עובדת, כמו בהסכם עם מצרים. אבל הפלסטינים לא היו מוכנים לקבל את זה. לכן, הייתי חייב לשנות את תפיסתי לגבי ההסדר, ולהבין שהפתרון היחיד כעת הוא היפרדות. זה היה הוויכוח הגדול שלי עם חברי בשמאל. זה לקח זמן, ורק לאחרונה פרס ובן אליעזר החלו לשנות את עמדותיהם בכיוון הזה".

"החברה הישראלית נמצאת עדיין תחת הרושם של התגובה האי ראציונאלית והחצי התאבדותית של הפלסטינים בהחלטתם לפתוח באינתיפאדה מול הממשלה היונית והוותרנית ביותר שהיתה כאן מאז 67'. התגובה של האינתפיאדה הזו, עם הטרור הרצחני שלה, שלא נפסק למרות כל בקשות מנהיגי אירופה וארה"ב, זו עובדת יסוד בתודעה שלנו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by