בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תביאו קבנוס, או שאני קופץ 
 
 שמנוני במידה הנכונה. סילון   
 
רענן אביר

רענן אביר נפטר מהדיכאון של תוצאות האמת ב"סילון", על גינס ונקניק. מהדורת חירום של יום שישי, שלוש בצהריים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האמת שאת הערב תיכננו להעביר בסקוט אברפורד, המקום החדש בעיר. אמנם נהנינו שם, אבל ביקורת עיתונות נוספת שהתפרסמה על המקום גרמה לנו להרגיש שאולי הוא מקבל יותר מדי תשומת לב. כזאת שעלולה ליטול את הקלילות הלא מחייבת שהתלבשנו לתוכה כל כך יפה בביקורים קודמים. הקלילות, כך הרגשנו, מחייבת לבדוק מקום חדש שנפתח גם הוא לא מזמן, סילון, בקינג ג'ורג'.

הכניסה כבר שיחקה לידי הקלילות - ללא מאבטח ועם חזית צנועה. בפנים, בר לא גדול, ומעבר לו קומה מוגבהת עם שני חללים: אחד עם שלושה שולחנות בגדלים שונים והשני עם שולחן גדול יותר, סגור בחציו ע"י מעקה נמוך. החלל האחרון נוצל היטב ע"י חבורה של 10 למה שנראה כחגיגה משמחת.

החלל צבוע בצבעי בורדו וחרדל, כשלכל פינה כסאות שולחן ותאורה שונים משלה. מה שנראה על הנייר כבלאגן עיצובי לא ברור, משתלב במבחן התוצאה להרמוניה נעימה ומגוונת.

מהחבית יש קרלסברג וגינס, וליד הבירה מבחר מספק של אפשרויות נשנוש במחירים נוחים במיוחד, ובגדלים היאים למנה שתלווה אתכם בצד חצי או שניים. אנחנו לקחנו טוסטים של פסטרמה וגבינה (16 ש"ח) שהגיעו עם כמה כורנישים, קבנוסים (15 ש"ח) שאפשר לטבול בחרדל שהיה חריף כמו שצריך - כזה שטבילה הגונה מדי בתוכו תכה אתכם אחרי השהייה של חצי שניה ישר בשורשי האף. הקבנוסים שמנוניים בצורה כה נפלאה שאין ספק שהם סופגים את כל האלכוהול מהבירה, כך שגם לאחר 5 חצאים, תוכלו לנווט את יוסף פריצקי לתוך מעבר צר כמו המוח של אפי איתם, ולעשות זאת בקלות משל הייתם מחליקים בין ירכייה של דלוקה בשירותי ה-TLV.

ואם כבר בפיק-אפ אנחנו מדברים, הרי שכאמור, הבר מונח כך שכשתיכנסו פנימה הוא נפרס לפניכם. כמובן שכל היושבים מפנים מיד את מבטם בציפייה לסחורה החדשה. זהו הרגע שבו תוכלו לבחון את כל הפנים על הבר, ובזכות התאורה המדוייקת אף לראות את הבעות הפנים ולבחון איפה יש מצב שתיתנו שם בסוף הערב. הכל נחשף בצורה נפלאה או מחפירה.

רק זיכרו: בהתחשב בכך שהמקום חדש, מבין משפטי הפתיחה המקובלים: "את באה לפה הרבה?" ו"את נראית לי מוכרת מאיפה שהוא", עדיף לבחור את השני.

אה, וגם המלצרית נתנה שירות מצויין, ואנו, כהרגלנו, תיגמלנו אותה בתשר גבוה מהמקובל. עכשיו רק צריך שיעשו משהו בעניין הסאונד המזעזע, ויהיה פה יופי של מקום.

_________________________
סילון, קינג ג'ורג' 89, תל אביב
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by