בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אי-כס, דגים 

אי-כס, דגים

 
 
נילי אורן

תככים בטאיינו חושפים נאמנויות שבטיות קודמות, השורדים נפגשים פנים מול פנים עם יותר מדי דגים ומושיק מגלה שכדי להתאחד עם מרינה, הוא צריך לפגוש שוב את הנועם בתחרות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כגריזלי נטול דאגות. גיא
 כגריזלי נטול דאגות. גיא   
לאחר שהמלך מושיק הלך והשאיר את הנתינים נטולי אב ומושיע, הפרק נפתח בגשם, ועם כל המתגעגעים לזקן השבט. שזה כולם חוץ מדן, ויעל שניסתה לעורר בו רגשות אנושיים, ומצאה עצמה נסחפת בשמחה לאידם של סבאנה.

אחר כך, כדי להקל על הגעגועים, סבאנה השתלחו להנאתם במשה, עד שאמא נעמה באה להושיע אותו והבריחה את בריוני השכבה. במשימת הפרס הם כבר נאלצו לתלוש בעזרת הפה דגים חיים מחבל, כשהפרס היה סעודת דגים, סלטים ובירות. כי באמת אין כמו בירה בטעם דג, איך טמפו לא עלו על זה קודם?

דן וגיא שזכו בפרס, לקחו אתם גם את ליה, השפית הפרטית, ועוררו יחדיו את קנאת חברי השבט בכלל, ואת חשדותיהם של ג'יבארו בפרט. קצת אחר כך טאיינו החל להתגבש כשדן השיכור נכנס עירום לים, וכולם נהנו להסתלבט עליו. אבל ביום למחרת חברי ג'יבארו לשעבר, בעידוד דן שקם כנראה עצבני מההנג-אובר, המשיכו בתחמון אסטרטגיות נגד חברי אקס-סבאנה.

במשימת החסינות החברים נתלו ממוט, ונאלצו לשמוע את גיא זו-ארץ מברבר להם בראש בלי להתחרפן ולעזוב את המוט כדי לחבוט בו היטב עם דג תמים או שקנאי חולף, מה שיבוא קודם. אבל עזבו אתכם מהפנטזיות הפרטיות שלי, הבה נעבור לסקירת המשתתפים
 
אנחנו טרזן, את מבשלת. דן, גיא וליה
 אנחנו טרזן, את מבשלת. דן, גיא וליה   
דן (ג'יבארו לשעבר)
רגע השיא: זוכה במשימת הפרס, וממשיך לנסות לתחמן את כולם. בקיצור, הכל כרגיל.
רגע השפל: מתמסטל מהבירה והפה שלו נשרף מהתבלינים שליה שמה בדגים. פתאום נראה שיתכן שהיה עדיף לו להמנע מהפרס הספציפי הזה.
טיפ לפרק הבא: תמשיך למצוא חן בעיני ההפקה, בינתיים זה הביא אותך רחוק.

נעמה (ג'יבארו לשעבר)
רגע השיא: מסתלבטת על עידן בפנים על גישת ה"זוכה הראוי" שמפגינים בני שבטו. וגם הופכת לאמא של משה לעת מצוא, כשהיא מצילה אותו מידי סבאנה, ואומרת לו בנימה מאפיונרית: "כל מי שאומר לך משהו, אתה בא אלי ואני אסדר את זה". אחר כך גם דופקת לו נאום מוטיבציה פדגוגי על איך שהוא הראה להם מה זה.
רגע השפל: לא מוכנה לגעת בדגים עם הפה, ובסוף מחליטה ללכת על הזנב שכמובן נשאר לה בפה סוליקו.
טיפ לפרק הבא: היצמדי לג'יבארו, ותפסיקי לחשוב. לדברייך, זה עושה לך כאב ראש. אז השאירי את המחשבות לדן, לפחות עד שהוא יעיף את כל חברי סבאנה.

מרינה (ג'יבארו לשעבר)
רגע השיא: שוב זוכה לצילום קלוז אפ לאורך גופה הרטוב בעודה תלויה באוויר, לשמחתם של הצופים חובבי הבנות.
רגע השפל: מעידה שיש לה נסיון בנשנוש דגים חיים, מעניין איך רוכשים ידע כזה.
טיפ לפרק הבא: המשיכי לתת לצלמים אופציות לצלם את גופך מעורטל ככל הניתן, ואף אחד לא יוותר על פצצת רייטינג כמוך. מילה שלנו.
 
אמבוש-משה. איפה נעמה?
 אמבוש-משה. איפה נעמה?   
עידן (סבאנה לשעבר)
רגע השיא: מפעיל חושים מחודדים, ומתערב בדיוק כשיעל מנסה להסית את שחר לעבור לצד של ג'יבארו.
רגע השפל: מקנא במשה שמרגיש טוב עם הכח שלו, כאילו הוא לא התמוגג על אותו דבר בדיוק בכל מפגש עם המצלמה עד היום
טיפ לפרק הבא: תמשיך לנאום על מה שראוי ולעשות בדיוק את ההיפך. כמו שנעמה אבחנה היטב, לא הראוי הוא זה שישאר במשחק, אלא המתוחכם. ונראה שאתה יודע את זה.

ליה (סבאנה לשעבר)
רגע השיא: נו, ברור שמי שחושבת שמרק דגים זה יאמי, לא תרתע מלסחוב אותם בפה. חוץ מזה היא גם נוקמת היטב בגיא ודן עם תיבול הדגים הברוטלי שלה, כנראה אחרי שהיא מבינה מה היתה הסיבה האמיתית לכך שהם בחרו לצרף אותה לארוחת הפרס שלהם.
רגע השפל: בהיותך חברת השבט עם המטרה הגדולה ביותר על הגב, לא בטוח שזה היה מאוד חכם מצדך להתגרות בדן באמצעות שריפת חניכיו.
טיפ לפרק הבא: קומי והריחי את מרק הדגים, ולכי תתחברי עם נעמה ודן. עדיף לך להתחיל להכין להם אוכל טעים, אחרת בהחלט יש סיכוי שתהיי הבאה באי המתים.

ורה (סבאנה לשעבר)
רגע השיא: כל צילום קלוז אפ על הפנים שלה.
רגע השפל: נואמת בפני משה על שליליותו של השקר, כאילו היא לא באה לשחק בהישרדות אלא בלגו.
טיפ לפרק הבא: היזהרי, יש מצב שליה תהיה המטרה הבאה של ג'יבארו, וכידוע מומלץ להתרחק ממקום פיצוץ.
 
 
למרות הזובור, כמעט המנצח. משה
 למרות הזובור, כמעט המנצח. משה   
יעל (ג'יבארו לשעבר)
רגע השיא: מתלבטת איזה דג לקחת, ובינתיים מפתחת מערכת יחסים מורכבת עם הדגים, להגדרת גיא זו-ארץ. טוב נו, אחרי עומר ונועם, יעל ממשיכה בקו ההתקשרות הרגשית לדברים שלא ישארו הרבה זמן.
רגע השפל: דן משסה אותה בשחר כדי להטות את הכף לטובת ג'יבארו, ועידן מסכל את המזימה. יעל בתגובה: "שחר היתה חיובית". וואלה? זה לא מה שרוחניקים אמורים לעשות על פי הגדרה?
טיפ לפרק הבא: כולם חושבים שאת הבחורה הכי כנה ואמיתית בשבט? האם הם מתכוונים לאחוזי הסיליקון בגופך? אולי. מה שבטוח, זו נקודת התחלה נפלאה כדי לתחמן את דרכך עד הסוף.

גיא (סבאנה לשעבר)
רגע השיא: במשימת הפרס מעיד על עצמו שהוא שונא דגים, אבל הוא הראשון שמוריד דג מהחבל ורץ לחוף כמו גריזלי נטול דאגות. בהתאם, הוא זוכה במשימה. אחר כך במשימת החסינות הוא שוב זוכה.
רגע השפל: מדבר בשבחה של האמת, כאילו שזו איננה מנוגדת לגמרי לרוח המשחק. חוץ מזה, מה זה "יבוא בעוכריו" לעזאזל?
טיפ לפרק הבא: תהנה בסבבה שלך עד משימת החסינות הבאה, נדבר אתך אחרי ההדחה הבאה.

משה (ג'יבארו לשעבר)
רגע השיא: מפתח ברית עם נעמה, במסגרתה היא אמו המגוננת והוא בנה החלשלוש. גם זה משהו. מרוב שמחה הוא מנהיג שירה בציבור בסיוע עידן.
רגע השפל: היו לא מעט. בהתחלה חברי סבאנה ערכו במיוחד עבורו אמבוש והוציאו עליו את כל העצבים על זה שמושיק הלך. אחר כך הוא הצטדק בפני נעמה ונשבע לה שאין לו כל קשר לסבאנה, בהמשך הוא איבד אוריינטציה לחלוטין כנראה, והתחיל לדבר כאילו הוא נמצא בארץ ולא על אי בקריביים. ובסוף הוא מעיד שאינו אוהב את גיא, מנסה לנקום בו במשימת החסינות, לא מצליח, וזה מכניס אותו לסרטים.
טיפ לפרק הבא: אל תגלה לכולם ששיקרת להם בפנים, אנשים לא אוהבים לשמוע את זה משום מה. אה, בעצם ראינו שזה בדיוק מה שעשית. טוב נו, אז שיהיה בהצלחה עם זה.
 
אוטוטו הסיקוול. נועם ומושיק
 אוטוטו הסיקוול. נועם ומושיק   
שחר (סבאנה לשעבר)
רגע השיא: עידן ויעל רבים עליה. אשכרה. אפילו היא נבוכה מעודף תשומת הלב.
רגע השפל: מלכלכת על ורה וליה ואומרת שהן קיר והיא יכולה להתחבר אפילו לדן יותר. מה נסגר איתך אחות של אושו? שכחת לעשות מדיטציה ויצאת מאיזון?
טיפ לפרק הבא: תראי מי יקח את פרס הכוח הכפול, ולכי עם הצד המנצח.

אי המתים

נועם
רגע השיא: מעיד שבמשך שישה ימים על אי המתים הוא עסק רק בלחשוב. אהה, אם לא היינו קוראים על מה שבאמת הלך שם, עוד היינו חושבים שהוא הפך לסארטר.
רגע השפל: בן אדם, מה זה התחתונים המאעפנים האלה? כבר עדיף עלה קוקוס.
טיפ לפרק הבא: בהצלחה מול מושיק.

מוֹשיק
רגע השיא: שמח שיש לו עוד הזדמנות לחזור למשחק ולהוכיח את עצמו למשפחה. ובטח גם מקווה שעד שהוא יגיע ישכחו לו בבית את כל הצילומים בהם הוא צמוד למרינה.
רגע השפל: אחרי שסבל במשך שעתיים וחצי משקל של 60 קילו כדי להעיף את נועם, עכשיו שוב יצטרך להתמודד מולו במבחן שסביר להניח שיהיה לא פחות מאתגר.
טיפ לפרק הבא: בקרב הבא על האי יתמודד המלך מול האליל. אנו מחזיקים אצבעות לטוב שביניהם, למרות שעדיין לא החלטנו מיהו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by