בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישי, 30 בינואר 
 
 עכשיו הוא על מדים. וולס   
 
מערכת מיקסר

בריטני שוב גורמת למהומה, בילי אליוט מתגייס לצבא, האירוויזיון בסכנת סגירה והד ארצי עוזבים את משפחת נמרודי הבוכיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בריטני משגעת את הוליווד

זה כבר הופך למגיפה, בריטני והדייטים שלה. הניוזפלש האחרון: בריטני הופיעה עם לא פחות מאשר קולין פארל לפרמיירה. והשניים היו, איך לומר, חבוקים. סתם לידיעה כללית - קולין שלנו היה ידוע כטויבוי של דמי מור זה זמן מה. זו לא השערורייה האחרונה מבית היוצר של בריטני, עושה רושם.
 

החבר של בילי אליוט במדים

סטיוארט וולס, מי שגילם את חברו של בילי אליוט, כבר לא כל כך ילד, ומחליף את נעלי הבלט בנעליים צבאיות. כדאי לוותר על שמלת הבלט הוורודה. לשם הביטחון האישי.
 

מי צריך תעודה?

שירות הסרטים הישראלי לא ישקיע השנה בפרס מענק היצירה התיעודית. לא בגלל רוע לב, חלילה. אלא שהשירות, האחראי על ארכיון הסרטים הישראלי והפקת סרטים למשרדי הממשלה פשוט לא יכול. למה, תשאלו? הקיצוץ, אלא מה. לאחר שנודע להם על קיצוץ עוד 300 אלף שקל מתקציבם, שמתווספים ל-600 שכבר קוצצו, נשאר השירות עם פחות ממחצית התקציב. נו, תרבות, למי איכפת?
 
 

הבלונד של 10

החל מיום ראשון הקרוב יוצא ערוץ 10 במלוא מהדורת החדשות המהודרת של חברת החדשות החדשה. אכן, ביום ראשון מצטרף הכוח הבלונדיני האחרון היקר והמפורסם מכולם - מיקי חיימוביץ', שתתווסף לכל שאר הבלונד השולט בחברת החדשות החדשה, כמו טלי מורנו, שירה פליקס ורוני יובל. המהדורה תעבור ל-20:00 ותתחרה ישירות בזו של הערוץ השני. בעשר אומרים שהם ישברו את ההגמוניה תוך פחות משנה. בינתיים הם מנצחים בצהוב בשיער.
 

הממון של נמרודי

משפחת נמרודי, זו עם הבעלות הצולבת על כמעט כל דבר תקשורתי במדינה, נפרדת מחלק מנכסיה. משפחת נמרודי מוכרת את אחזקותיה בחברת הד ארצי, כולל רשת טאואר רקורס, לקבוצת משקיעים בראשותו של יצחק קאול. כואב, כואב הלב על הנמרודים.
 

אין כסף לאירוויזיון

רשות השידור הלטבית נזכרה, ככה ארבעה חודשים לפני שעת השין, שהפקת האירוויזיון לא ממש זולה, ויצאה בהכרזה שלא תוכל לעמוד בהוצאות ההפקה. אלא שעל פי התקנון, היא הייתה אמורה להודיע על כך תוך שלושה חודשים מרגע הזכייה, על מנת למצוא מדינה מארחת חלופית. באיגוד השידור האירופי מעריכים כי מדובר בתרגיל על מנת להגביר את השתתפות האיחוד בהפקת האירוע. אולי זה גם יצליח להם. בינתיים, אולי בתור לחץ, הם לא מעלים ולו מילה באנגלית באתר הרשמי.
 

נרקיס בריגה

בינתיים הלטביים לא מראים סימני התפרקות, מלבד ההצהרה, ובשבת הקרובה מפיקים את תחרות קדם האירוויזיון שלהם. ומי יתארח בחלק האמנותי? נרקיס שלנו.
 

כריסטינה זורקת בפקס

כריסטינה אגילרה החליטה שמה לעשות, רוברט דאווני, ההוא מ"אלי מק'ביל", קצת גדול עליה. בכל זאת, הוא 37 והיא 22. יצאו כמה פעמים, ומה לעשות, זה לא זה. על פי הדיווחים כריסטינה הבוגרת פשוט שלחה לו פקס עם משפט המחץ "תראה, אתה פשוט מבוגר מדי". הטאקט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by