בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מגלים את אמריקן 

מגלים את אמריקן

 
 
סנונית ליס

רגע לפני שסיימון קאוול יתחיל לקטול ולהדיח אנשים בעונה השביעית של "אמריקן איידול", קבלו את 24 הפיינליסטים של התוכנית. מי הרשים באודישנים? מי חטף? ומי חיקתה את בריטני ספירס? סנונית ליס מתחילה את המעקב שלנו עם סקירת הנבחרת הפותחת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
איך? איך אפשר לפתוח עונה של "אמריקן איידול" כשהטוב ביותר כבר מאחור? ג'וסיה למינג, הדבר הכי מקסים שנראה על המסך בשלב האודישנים, הועף עוד לפני תחילת התחרות האמיתית. למינג בן ה-18 שמתגורר במכוניתו, נראה כגירסה ניורוטית של ג'יימי קולום ומצויד בזוג עיניי כלבלב שובות לב. בהוליווד הוא הפליא בביצוע מרענן ל"גרייס קלי" של מיקה, אולם לא הצליח לעבוד עם להקת התכנית ונאלץ להיפרד בדמעות מפאולה. מעריצים, ובעיקר מעריצות מאוכזבות, כבר הביעו התנגדות גורפת להדחה בפורום התכנית.

כוכב נוסף שנפל כבר בשלב האודישנים הוא קייל אנסלי, שנראה כמדריך בקייטנת מדע ונשמע כשירלי טמפל ממין זכר. השופטים הבינו שמדובר במגנט רייטינג ביזארי והשתעשעו בו במהלך האודישנים, אך לבסוף אפילו הם נאלצו להודות שקייל לא ממש יודע לשיר.

חוץ מזה, שלב האודישנים היה שגרתי למדי. מפיקי התכנית הכריזו שבעונה זו יתמקדו יותר בחייהם של המתמודדים, וכך - ממש כמו בשנים הקודמות - זכינו להציץ לסיפורים אישיים, מתוסרטים וקורעי לב. לראשונה בתוכנית, אפשרה ההפקה לנבחנים ללוות את עצמם בכלי נגינה, מה שהסתיים ברוב המקרים בצלילים צורמים ולא יצר הבדל ממשי. כמו בעבר, היכולות הווקאליות וההופעה על הבמה הם שכבשו את לב השופטים.

למרות הניפויים הכואבים, נותרנו עם כמה מתמודדים מעניינים. קבלו את 24 המתמודדים שייתחרו על לבה של אמריקה בעונה השביעית של "אמריקן איידול".
 
 
1. צ'קיזי איזי: בן 22 מקליפורניה. מתמודד בעל שם בלתי אפשרי שנבחן גם בעונה שעברה, אז השופטים "לא הרגישו אותו" לטענתו. השנה הם הרגישו גם הרגישו, אף שסיימון טרח לציין: "אתה מעניין, אבל אני לא בטוח שהקול שלך מעניין".

2. קולטון ברי: בן 18 מוירג'יניה. נראה ונשמע כפליט "בקסטריט בויז" ביום שיער רע. הסגנון המלוקק והחלקלק שלו הספיק כדי להביאו עד הלום. הצטיידו במזרקיי אינסולין וקוו שינשור מהתחרות במהרה.

3. אסיה אפרסון: בת 19 ממיזורי. אביה נהרג בתאונת דרכים כיומיים לפני האודישן הראשון, ואסיה הקדישה לו ביצוע קורע לב של "how do I live". ניחנה בקול צרוד ועמוק.

4. קיידי מלוי: בת 18 מטקסס. חקיינית מוכשרת שסיפקה באודישנים חיקוי משעשע של בריטני ספירס. באודישן הראשון שלה הגדיר אותה סיימון כ"הכי טובה שראינו השנה". רנדי חלק על דעתו. גם אנחנו.

5. אלכסנדריה לושינגטון: בת 17 מג'ורג'יה. בעלת קול מלא ומפתיע בבגרותו לאור גילה הצעיר. באודישן הראשון זכתה לעידוד מצד סבתה בת ה-93 וסיפקה ביצוע ג'אזי מצוין ל"מיי פאני וולנטיין".

6. רובי קריקו: בן 26 מפלורידה. חבר להקת בנים שהפך לרוקר מחוספס. נראה ונשמע כגירסה בלונדינית וחיוורת של בוו מהעונה החמישית.

7. ג'ייסון קסטרו: בן 20 מטקסס. נשמע כמו סינגר סונגרייטר נוגה ומחוספס ונראה כגרסה תכולת עיניים של מוש בן ארי. נראה שקסטרו הוא המתמודד בעל הקול האותנטי ביותר העונה. אם לא די בזה, חיבתו לזמר ריי למונטיין גרמה לנו להתאהב בו סופית.
 
 
 
8. דייויד הרננדז: בן 24 מאריזונה. מפגין מניארות מעיקות ונשמע כשילוב בין פרינס לבין שירי מיימון. הגרוב המוחצן שלו עשה את זה משום מה אפילו לסיימון. נקווה שינשור במהרה, או שלפחות יוותר על הטיקים.

9. איימי דייויס: בת 25 מאינדיאנה. לא הפגינה שירה מרשימה במיוחד. ההפקה דאגה להדגיש את סיפור חייה הקשה: איימי היא בת לאם חד-הורית ואחות לחמישה. בין תחביביה: נקיון (?!).

10. ג'ואנה בורגלה: בת 25 מניו-ג'רזי. דוגמנית למידות גדולות שבמשך שנים לא הצליחה לפלס את דרכה בתעשיית הזוהר בשל עודף משקל. מצטיינת בקול ענק ובוויבראטו רך.

11. רמיאל מלוביי: בת 20 מהפיליפינים. ניחנה בקול גדול שנוטה לצווחה. השופטים הגדירו אותה כ"מתוקה" אך סיימון טען שהיא נשמעת כ"זמרת מלונות". שואפת להיות הזוכה הפיליפינית הראשונה. ספק אם תצליח.

12. דני נורייגה: בן 18 מקליפורניה. לא צלח את האודישנים בשנה שעברה, אך העונה הפגין קול מלוטש ובטחון עצמי מרשים על הבמה. אם רק ייפטר מהאנחות הקטנות שלו, הוא עוד עשוי להסב לכם עונג רב.

13. ברוק וויט: בת 24 מאריזונה. סובלת מחוסר בטחון עצמי ניכר וכמעט קרסה תחת ההתרגשות. למרות זאת, סיימון הגדיר אותה כבעלת "איכויות של קרלי סיימון- קרול קינג".

14. אמנדה אוברמייר: בת 23 מאינדיאנה. בעלת קול עבה ודיקציה בעייתית - הושוותה על ידי השופטים לג'ניס ג'ופלין. אנחנו אומרים: עוד ארוכה הדרך. בזמנה הפנוי רוכבת על הארלי דווידסון.

15. מייקל ג'ונס: בן 29, אוסטרלי במקור המתגורר בג'ורג'יה. הוגדר על ידי סיימון כ"זמר סול לבן". הפגין אומץ כשביצע את "רפסודיה בוהמית" של קווין באודישנים. הדודה האמריקנית שלכם תמות עליו.

16. אליינה וויטקר: בת 16 מאוקלהומה. דומה להפליא לקרי אנדרווד, זוכת העונה החמישית - "הייתי רוצה לחשוב שהיא נראית כמוני", אמרה בצניעות באודישנים. נשמע שאימצה לעצמה מניירות כריסטינה אגילריות מעיקות.
 
 
17. דייויד ארצ'ולטה: בן 17 מסן-דיאגו. למרות גילו הצעיר הוא אחד הזמרים הטובים בתחרות. מצטיין בקול אוורירי ולא פחות חשוב - מתוק להפליא. יש לשער שיהפוך למרענן הרשמי של בנות אמריקה בעונה הקרובה.

18. סיישה מרקבו: בת 21 מפלורידה. באודישנים סבלה מצרידות קשה, אך לבסוף הפציצה בביצוע אנרגטי ומרשים, והוכיחה שיש לה קול ענק וגוון מיוחד.

19. ג'ייסון ייגר: בן 28 מטקסס. מנגן בגיטרה, בתופים ובפסנתר. זכה גם הוא לזמן מסך מועט. לא נותר אלא להתרווח לאחור ולקוות שיפרד מהכרבולת הבהירה והתמוהה שהוא מתהדר בה.

20. גארט האלי: בן 17 מאוהיו. זכה למעט מאוד זמן מסך ולכן קשה להתרשם משירתו, ואולם סגנון שיערו, אהדתו לבקסטריט בויז ולמשחקי וידאו אינם מבשרים טובות.

21. קריסטי לי קוק: בת 24 מאורגון. עברה את האודישן הראשון והשני בזכות ביצוע מרשים ל"אמייזינג גרייס". שמועות מספרות שמאחוריה כבר אלבום אחד- "Devoted", שיצא בלייבל בו מוחתמים זוכיי אמריקן איידול. עוד מספרות השמועות שקריסטי שוחררה מחוזה בלייבל זה ובלייבל נוסף, ושנבחנה לעונה הנוכחית יותר מפעם אחת. האם יוטלו עליה סנקציות? נמשיך לעקוב.

22. דייויד קוק: בן 25 מאוקלהומה. הרוקר הרומנטי ובעל סידור השיער הבעייתי שבחבורה. סיפק את הביצוע הסביר ביותר ל"אבריטינג איי דו" של בריאן אדמס שנטחן שוב ושוב באודישנים בהוליווד.

23. לוק מנרד: בן 29 מאינדיאנה. כמעט שלא נחשפנו לשירתו, אך בהחלט נחשפנו לדמיון המפתיע שבינו לבין לוק פרי. שר בעבר עם להקת הבנים "קוואזי 6", מעריץ את בילי ג'ואל ואת קלי קלרקסון.

24. קרלי סמיתסון: בת 24 מסן דייגו. המעניינת מבין הבנות - עברה את המיונים הראשוניים לפני שנתיים, אבל לא הגיעה להוליווד בגלל בעיות אשרה. בעלת קול גדול וקעקוע גדול לא פחות על זרוע ימין.

אם כן, זו הנבחרת הפותחת של העונה. מי ינשור במהרה ומי יזכה באהדת הצופים? הצטרפו אלינו למעקב שבועי אחרי ההברקות, הזיופים, החיוכים, הדמעות ולא פחות חשוב: אחרי פליטות הפה של סיימון ושל פאולה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by