בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון, 2 בפברואר 
 
 בתחרות אל מול הסאן? נשיונל ג`אוגרפיק   
 
מערכת מיקסר

כולם רוצים מייקל ג'קסון והוא עצמו לא מוכן לשלם, שחקני ישראל יוצאים למאבק ברחובות, מועצת הכבלים והלוויין נותנת הנחיות לצנזורה ביתית ,MTV מתנצלת ונשיונל ג'אוגרפיק הולך על עירום

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מלחמה בתיאטרון

ביום שישי הגיעו כמאתיים שחקנים ואמנים למפגש חירום וקיבלו מידע על הקיצוץ בתקציב התרבות מיו"ר אמ"י ( איגוד אמני ישראל) ונציג שח"ם (איגוד שחקני המסך). בפגישה הוסכם כי האמנים לא שותקים יותר ויוצאים למאבק שטח עיקש, שיכלול חסימת רחובות, הפגנות באולמות תיאטרון ומלחמה תקשורתית. "המציאות בארץ הוכיחה שרק מי שהפר את הסדר הציבורי הגיע להישגים, ואינספור פגישות עם אנשי ציבור וזחילה על הברכיים לא השיגו כלום" נטען בכינוס. תחילתה של המהפיכה?
 

סותביס נגד ג'קסון

כאילו חשבנו שאנחנו יכולים לעבור חודש בלי אייטם ממייקל. ועכשיו: חברת המכירות הפומביות סותביס תובעת את ג'קסון על כך שהוא מסרב בתוקף לשלם על יצירות שהוא רכש. על פי כתב התביעה, נציגי ג'קסון רכשו עבורו שני ציורים של ויליאם אדולף בוגרו, בעלות של כ-1.3 מיליון דולר. אלא שמאז הרכישה, לפני כשלושה חודשים, מסרב ג'קסון לשלם על התמונות, ויותר מכך, בכלל טוען שהן לא מתאימות לאוסף שלו.
 

ג'קסון לעתיד

וכדי שחס וחלילה לא יקרה ונשכח קצת מג'קסון, רכשה רשת ABC את הזכויות להקרנת תוכנית התעודה "לחיות עם מייקל ג'קסון" בסכום זעום של כשישה מיליון דולר. התוכנית, שהופקה על ידי כתב ערוץ 3 הבריטי, מרטין באשיר, שליווה במשך שמונה חודשים את ג'קסון, תשודר מחר גם ב-ABC האמריקנית וגם ב-ITV הבריטית. מנגד, NBC מתכננת לשדר תוכנית תחקיר מיוחדת על פניו של ג'קסון. שקט לא יהיה לנו.
 
 

עיתונאים מתנצלים

כחמישה עשר עיתונאים מקול ישראל שלחו מכתב התנצלות לפאר לי שחר, על המכתב הקודם בו האשימו אותה בהזניית השידור הציבורי. העיתונאים מחו על סירובה של שחר להפסיק את שידור התוכנית "הכל דיבורים" למרות השבתת השידורים על ידי ועד העיתונאים. שחר תבעה אותם. אגודת העיתונאים ניהלה מו"מ להרגעת הרוחות והתוצאה: מכתב התנצלות של העיתונאים והתחייבות של שחר להשמע להוראות הועד.
 

עמוד 3 בנשיונל ג'אוגרפיק

בעוד ב"סאן" הבריטי מדברים על הפסקת המסורת של דוגמנית העירום בעמוד 3, המגאזין המכובד והנחשב, ה"נשיונל ג'אוגרפיק", ביצע תפנית חדה ועל שער גליונו האחרון מופיעה לא פחות מאשר דוגמנית. ובעירום כמעט מלא. במסגרת תחקיר על 100 שנות בגדי ים ביצע המגאזין תפנית חדה בשמרנותו ועל השער מופיעה חנה הובנסאק האוסטרלית, כשלגופה שלוש צדפות וקצת בוץ. אם בארזים נפלה שלהבת.
 

צנזורה ביתית

לאור התלונות הרבות על שידור תוכנית "המורדים" ולאחר שהתוכנית הוגדרה כלא ראויה לצפייה לילדים מתחת לגיל 12, מועצת הכבלים והלוויין החליטה על קמפיין הדרכה לצנזורה עצמית בבתים. מאחר ומנויי הלוויין והכבלים הדיגיטליים יכולים לחסום שידורים המוגדרים מוגבלים לגיל מסויים, הוחלט במועצה לצאת בקמפיין רחב להסבר הליך הצנזורה העצמית. החל מהיום, בערוץ הדיגיטלי הקרוב לסלון שלכם.
 

MTV מתנצלת

רשת MTV פירסמה בסוף השבוע התנצלות עמוקה על שידור סדרת האנימציה "Clone High", לאור התקפה חסרת תקדים מהודו. הסיבה - דמותו המגוחכת והנלעגת של מהאטמה גנדי בתוכנית. מה לעשות, ההודים לא אוהבים לראות איך עושים צחוק מאלילם, ובעיקר לא אם מדובר בדמות משובטת שלו חרמנית ואינפנטילית לחלוטין. הרשת זכתה לקיטונות רבות מגורמים שונים בהודו ויצאה בהתנצלות נרגשת שבעצם היא מאד מעריכה את גנדי ובכלל, התוכנית לא הייתה אמורה להיות משדודרת מחוץ לארה"ב.
 

הנשיא תומך במתמודד

מרטין שין, הנשיא בארטלט ב"הבית הלבן", החליט לנצל את מעמדו הפוליטי והביע תמיכה בדמוקרט הווארד דין, המושל לשעבר של מדינת ניו אינגלנד, במירוץ לנשיאות ארה"ב. הסיבה? מעבר לעובדה שבארטלט ושין שניהם דמוקרטים ומושלים לשעבר של ניו אינגלנד, היא גם ש"הוא לא מפחד להפסיד". גם מצנע לא פחד, אז מה?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by