בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שני, 3 בפברואר 
 
 מתוך ``Spirited away``   
 
מערכת מיקסר

"Spirited away" הוא האנימציה המוצלחת ביותר השנה, רדיוהד עם 60 שירים חדשים, ולמי שייך האזרח קיין?

 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Spirited away" הזוכה באנני

הזוכה ב"אנני", פרס תעשיית האנימציה, הוא "spirited away", היפני, מין גרסה ביזארית לעליסה בארץ הפלאות. הסרט זכה בפרס הסרט הטוב, הכתיבה, הבימוי, והמוזיקה. "Spirited away" שוחרר בהצלחה פושרת בארצות הברית, לאחר שהיה שובר הקופות המטורף ביותר שהיה אי פעם ביפן, עם 234 מיליון דולר ביפן בלבד.
 

רדיוהד ב-60 שירים חדשים

הו, סוף סוף משהו טוב, רדיוהד מבלים באולפן כבר לא מעט זמן, והקליטו בינתיים 60 שירים! חלקם ישנים שטרם הוקלטו, חלקם כבר בוצעו בהופעות, ו-37 מתוכם חדשים לגמרי. האלבום החדש עתיד לצאת ב-17 ביוני.
 

למי שייך האזרח קיין?

ביאטריס וולס, נכדתו של אורסון, תובעת את חברת ההפקה RKO ואת חברת טרנר, על הזכויות של "האזרח קיין". בתביעה ייבדקו שתי אופציות, או שהסרט אכן שייך לה במלואו, או שהיא רשאית לקבל עליו תמלוגים של 20 אחוז, כך או כך, עד היום היא לא ראתה מזה שקל.
 
 

דוסון וג'ואי, והפעם החלטה סופית

לאחר חמש שנים של שנינות נעורים והמון עצב התבגרותי פוטוגני, יפרשו להם סופסוף חברי דוסון קריק כנף, וימשיכו הלאה. פרק הסיום החגיגי, בן שעתיים, ישודר בארצות הברית ב-14 למאי.
 

"ימי שני בשמש" הזוכה של פרסי גויה

בטקס פרסי גויה לקולנוע ספרדי, זכה "ימי שני בשמש", של פרננדו לאון דה ארנואה, המתמודד העיקרי מול אלמודובר ו"דבר אליה". אלמודבר, שהיה מועמד בשמונה קטגוריות, זכה רק באחת, ולא טרח אפילו להגיע לטקס. כל המכובדים שדווקא כן נכחו, ביניהם חוויאר בארדם, פנלופה קרוז ואלחנדרו אמנבר ענדו סיכות של "אמרו לא למלחמה".
 

בג"ץ מנע מכרז בערוץ הראשון

צו שהוציא בג"ץ עצר אתמול את ישיבת ועדת המכרזים של רשות השידור, שהתכנסה על מנת לבחור את מנהל חטיבת החדשות של הערוץ הראשון. הצו הוצא בעקבות עתירה של התנועה לאיכות השלטון, על פיה, ישנם ליקויים חמורים במכרז, והוא למעשה "משחק מכור", בו מנסים לשבץ את יוני בן מנחם, מקורבו של ראש הממשלה. על יו"ר הערוץ, מנהליו, והיועץ המשפטי לממשלה, להשיב על העתירה תוך עשרה ימים.
 

עריכה מחודשת בעקבות "קולומביה"

בעקבות אסון "קולומביה", הורידו אולפני פאראמאונט מהאקרנים את הטריילר לסרט "The core". הטריילר, שמתמקד ברגעי לחץ וסכנה במעבורת, נמצא חסר טאקט לימים אלו. חברת ההפקה תשקול האם לסנן קצת מהסצנות הרגישות גם בסרט עצמו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by