בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מייקל ג'קסון שופך את המעיים 
 
 ג`קסון. ניתוחים פלסטיים? ``אוי, נו... זה טיפשי``    
 
מערכת מיקסר

לא רוצה למות לעולם, קונה בגדים ב-6 מיליון דולר, ופותח את הלב בכללי. הערב בטלוויזיה הבריטית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מייקל ג'קסון הוא "טיפוס מטריד" עם חיבה להתקפי קניות של מיליוני דולרים, ורצון עז לחיות לנצח. כך מתאר אותו העיתונאי מרטין באשיר, שנצמד לזמר האקסצנטרי במשך שמונה חודשים, במסגרת יצירת סרט תיעודי ששישודר הערב בבריטניה. הסרט הוא תוצר של קרבה ראשונית לג'קסון, שידוע דווקא כמתבודד. מרטין באשיר התפרסם כבר קודם בזכות השגת אינטימיות עם איקונות - בראיון איתו הודתה הנסיכה דיאנה בבגידותיה בצ'ארלס.

באשיר חשף חלקים קטנים מהסרט בראיון לסאנדיי טיימס, כמו לדוגמא תיאור של התקף קניות בו נכח, שבמהלכו הוציא ג'קסון 6 מיליון דולר, מבלי לעצור להביט על תג המחיר ולו פעם אחת. עוד מוסיף באשיר ומספר על עשרות פסלונים של פיטר-פן באחוזת נוורלנד, על פמליה כנועה וביזארית, שאיש ממנה לא העז להעיר לג'קסון על העובדה שדלדל את בנו התינוק מעבר למעקה המלון.

ג'קסון מדבר בתוכנית בפתיחות על ילדותו הקשה, ועל המכות שהיה סופג מאביו. בנושאים אחרים היה אניגמטי למדי; כשנשאל על ניתוחיו הפלסטיים, הגיב לכל השאלות ב"אוי, נו...זה טיפשי". כאשר הייתה התייחסות לפרשת הפדופיליה, נוצר רושם ש "ג'קסון תולה את הוויותו כולה, בכך שמעולם לא נמצא אשם בניצול ילדים", אומר באשיר.

ג'קסון, המקבל לאחרונה תשומת לב תקשורתית רק בתחומים לא מחמיאים במיוחד, מביע בסרט רעיון, שנע בין פוסטמודרניזם לייאוש, להוציא מחדש את "Thriller", ואף לצלם מחדש את הקליפ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by