בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מייקל ג'קסון משיב אש - בקרוב בישראל 
 
 אוהב תמימות של ילדים. ג`קסון   
 
מערכת מיקסר

בסרט תעודה שהוקרן בבריטניה אומר ג'קסון שאין דבר רע בכך שהוא ישן עם ילדים, מסביר כי ביצע רק שני ניתוחים פלסטיים ותוקף את התקשורת בפרשת התינוק המעופף בברלין. קשת רכשה את זכויות השידור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שמונה חודשים עבד העיתונאי הנחשב מרטין באשיר על סרט התעודה "לחיות עם מייקל ג'קסון" שהרעיד אמש את העולם, וזכה לאחוזי צפייה נפלאים בבריטניה. באשיר, שבזמנו הצליח להוציא מהנסיכה דיאנה את העובדה שהיא לא ממש נאמנה, החליט לעשות זאת שוב. סרטו הוקרן אמש ב-ITV בבריטניה וברשת ABC בארה"ב, שרכשה את הזכויות תמורת 6 מיליון דולר. חברת "קשת" רכשה את הזכויות לשידור הסרט בישראל, אולם המועד המדוייק לכך טרם נקבע.

במסגרת הסרט מודה ג'קסון כי הוא ישן מדי פעם עם ילדים, אולם לא בהיקשר המיני. לדבריו "לעיתים אני ישן על הרצפה ונותן לילדים את המיטה".

ג'קסון מסביר כי "למה אתה לא יכול לחלוק את המיטה? זה הדבר האוהב ביותר שניתן לעשות, לחלוק את המיטה עם מישהו".

"ההשראה הגדולה ביותר שלי באה מילדים, מרמת התמימות. אני פשוט אוהב להיות במחיצתם כל הזמן".

במהלך הצילומים ליווה באשיר את ג'קסון בסיטואציות שונות, בין השאר בהתקף שופינג בו הוא הוציא שישה מיליון דולר בלאס וגאס וכן באירוע הילד המעופף בברלין.

ג'קסון תקף את התקשורת על דרך דיווחה על הפרשה וטוען כי לא היה פגם בכל השתלשלות האירועים. "חיכינו לאלפי מעריצים למטה, והם דרשו לראות את הילד שלי. הייתי נחמד מספיק כדי להראות להם. זה היה מתוך תמימות. אני אוהב את ילדי, אחזתי את הילד שלי בחוזקה ובביטחה. לא התכוונתי לתת לו ליפול".

ג'קסון גם טען כי כל הסיפורים על עשרות ניתוחים פלסטיים הם קישקוש והסכים להודות בשניים בלבד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by