בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ליאון רוזנברג ושאול ביבי בערוץ 10 
 
 הולכים על סוף השבוע. ערוץ 10   
 
מערכת מיקסר

שלוש תוכניות חדשות עולות לאוויר בימי שישי בערוץ 10 המתחדש. ועוד לפני כן - רשות החיזוי לקומיקאים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרי שיצאו עם רצועות השידור היומיות החדשות, ואחרי שהשיקו את מהדורת החדשות התופסת תאוצה, עכשיו פונים בערוץ המתחדש לסוף השבוע, כשהיעד הראשון: כיבוש יום שישי.

במסגרת זו יעלה הערוץ 3 תוכניות חדשות, החל מה-21 בחודש.

את מרב מיכאלי יחליף בימי שישי שאול ביבי שיעלה ברבע לשבע בבוקר עם התוכנית "שישי בבוקר" שתעסוק באקטואליה רכה. במסגרת התוכנית יעסקו ביבי ואורחיו בסיפורים אנושיים, סקירת עיתוני סוף השבוע, פינות תרבות, ספורט ופרסום ופינה מיוחדת שתביא סיפורים פיקנטיים ממדינות ערב השכנות.

בשעות אחר הצהריים צפויה לעלות תוכנית קבלת שבת חדשה, בהנחייתן של אירית שלג הדתיה והילה אלפרט החילונית שינחו את "עושות שבת". התוכנית תעסוק באהבה, זוגיות, אוכל, לידה ומוות והכל בהקשר של יהדות, במטרה להציגה בצורה חיובית ומשתי האסכולות שכל אחת מייצגת.

תוכנית נוספת שצפויה לעלות בימי שישי היא "יוצאים קבוע" בהנחיית ליאון רוזנברג ודנה הרמן, שתהווה את תוכנית הבילויים המרכזית שתסקור את אופציית הבידור והבילוי לשבוע הקרוב.

ועוד לפני כן מבצע ערוץ 10 מהפך נוסף בתחום החדשות. מלבד מהדורה מורחבת, כעת גם, לראשונה בישראל, תחזית מזג האוויר המוגשת על ידי קומיקאי. בערוץ 10 החליטו לאמץ את האופנה המקובלת כל כך בארה"ב, והחל מהערב צפויה תחזית מזג האוויר להיות מוגשת על ידי ניקי גולדשטיין, שגילם אם יהוד'לה בגירסה המחודשת של אסקימו לימון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by