בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ספין סיטי 

ספין סיטי

 
 
נילי אורן

מבלי ששמנו לב, בימים אלה שוטף את מסך הטלוויזיה שלנו צונאמי של סדרות המבוססות על דמות מסדרה אחרת (להלן: "ספין אוף"). אז לרגל המצב החלטנו לרכוב על הגל ולהציע סדרות נוספות שהיינו רוצים לראות. אתם מוזמנים להצטרף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם יצרתם סדרה מצליחה והיא מתחילה להראות סימני גסיסה, אל דאגה: יש דרך מצויינת לשמר את ההצלחה כדי שלא תאלצו לשקול קריירה חלופית כשוטפי גופות - קוראים לה "ספין אוף". דרך הביצוע פשוטה - כל שעליכם לעשות הוא לבחור דמות שולית שעד כה לא קיבלה יותר מדי זמן מסך ולהעניק לה סדרה משלה. ומי יודע? אולי זה יהיה הלהיט הבא כמו פרייז'ר מ"חופשי על הבר", ופיסטוק מ"רגע ודודלי". במקרה הגרוע זה יהיה פלופ כמו ג'ואי מ"חברים", ועדיין תרוויחו שתי עונות נוספות לפחות.

השנה, כנראה עקב שביתת התסריטאים הממושכת, הז'אנר חווה פריחה מחודשת. זה התחיל עם "מרפאה פרטית", אליה עברה דמותה של ד"ר אדיסון מונטגומרי מ"האנטומיה של גריי", עבר דרך קליבלנד מ"איש משפחה" שקיבל סדרה משלו, וכלה ב"נמלטים" - שם החליטו לאור ההצלחה לפתוח גם כלא לנשים. גם אנחנו החלטנו לעלות על הגל ולהגיש לכם את סדרות הספין אוף שאנחנו היינו רוצים לראות. תרגישו חופשיים להוסיף את הרעיונות שלכם בתגובות.
 

"The Moe Show"

יכבוש את לוס-אנג'לס. מו (צילומים: יח"צ)
 יכבוש את לוס-אנג'לס. מו (צילומים: יח"צ)   
סדרת המקור: "משפחת סימפסון"
הגיבור: מו הכעור, בעל הפאב.
למה: כי למרות "פילדלפיה זורחת", אין מספיק סדרות על בעלי פאבים, בעיקר מאותגרים אסתטית ונטולי מזל כמו מו. חוץ מזה, ברגעי הקושי תמיד נוכל לשלוף את בארני שיפציע בתפקיד אורח, יתקע גרעאפץ לבבי ויציל את הפאנץ' ליין.
מה נראה שם: מו יתאהב בכוכבנית הוליוודית שתגיע בטעות לספרינגפילד, לאחר שטעתה בדרכה למכון גמילה. הוא יעקור ללוס-אנג'לס בנסיון למצוא אותה. ינסה את מזלו בכמה עבודות - מוליך כלבים, מניקוריסט והעוזר האישי של בריטני - עד שיחליט לקחת על עצמו את ניהולו של פאב בדרום- מרכז לוס-אנג'לס, שבעליו הקודם נרצח במלחמת כנופיות.
בעד: קריירת הראפ של מו מעולם לא הייתה קרובה יותר, כמו גם האופציה להביא כוכבי מסך להופעות אורח, במקרה של שפל רייטינגי מדאיג.
נגד: לא בטוח שמו יסכים לסכן את חייו ולעבור. מצד שני, תמיד אפשר לפתות אותו בעובדה שאם פלייבור פלייב הצליח למצוא באזור 20 כוסיות שיתחרו על ליבו, הוא ייחשב שם לחתיך הורס.
 

"Busted"

סקופילד, מאחוריך. באסטר
 סקופילד, מאחוריך. באסטר   
סדרת המקור: "משפחה בהפרעה"
הגיבור: האיש עם תסביך האדיפוס ומגע הפלסטיק - באסטר
למה: כי שקלנו לתת את הסדרה לנער ג'ורג' מייקל בלות', אבל נזכרנו שכבר היה לו ספין אוף קולנועי בשם ג'ונו. לכן הלכנו על הבא בתור.
מה נראה שם: לבאסטר יימאס מהבוסיות הבלתי נסבלת של אמא שלו, לכן הוא יחליט להיכנס לכלא כדי לנסות ולהבריח משם את אביו. בפרק הראשון הוא יהפוך לביץ' של גוסטאב, אסיר נורווגי גלוח ראש, שמגע היד התותבת של באסטר על ישבנו יזכיר לו את הטאץ' העדין של חגורת אביו בילדותו. בין השניים יפרח סיפור אהבה סוער, שבמהלכו יהפוך באסטר למנהיג הכנופייה הנאו-נאצית בכלא וישנה את שמו לאדולף.
בעד: סוף-סוף יחווה באסטר אהבה אמיתית והערכה חברתית.
נגד: לאחרונה התבשרנו שבקרוב עומד לצאת סרט על-פי "משפחה בהפרעה" ויש סכנה שבאסטר כל כך יהנה מהפופולריות החדשה שלו, שלא ירצה לעזוב את הכלא ולהצטרף ליתר הקאסט.
 
 

"הצב והארנב"

מונית הכסף. טרטל
 מונית הכסף. טרטל   
סדרת המקור: "הפמליה".
הגיבור: הנהג הבוק - טרטל.
למה: הרומן המתפתח עם ג'וליה לוי-בוקן שלנו הוציאה את ג'וני דרמה מהמרוץ לספין אוף, כך שנותרנו עם טרטל.
מה נראה שם: לטרטל יימאס לחיות על חשבונו של וינס והוא יחליט לפתוח שירות לימוזינות לסלבס. בכל פרק הוא יסיע כוכב אחר, יצחק קצת על הקריירה שלו, ימלא עבורו משימות ויקלע להרפתקאות. בפיילוט, למשל, הוא יידרש להסיע את היידי קלום, ישאל אותה אם יהיה לו סיכוי איתה אם יצלק את פניו, יתבקש על-ידה לאסוף מניקוי יבש את הבגדים שהכינו המועמדים בתוכנית שהיא מנחה, ויהרוס אותם כמובן. לכן הוא יביא בגדים חלופיים מצבא הישע, יזכה במחמאות מהשופטים ובעיתונים יכתבו שזו הקולקציה הכי טובה ומגובשת שנראתה אי פעם בתוכנית.
בעד: כל תירוץ טוב מספיק כדי להסתלבט על סלבז.
נגד: טרטל יצטרך לקחת שיעורים במיזנטרופיה מארי גולד, כרגע הוא עדיין נחמד מדי.
 

"רולי פולי"

מצאו את ההבדלים. פולי ומרמוסט
 מצאו את ההבדלים. פולי ומרמוסט   
סדרת המקור: "הסופרנוס".
הגיבור: המאפיונר, התסרוקת ורגשי הנחיתות – פולי.
למה: כי אנחנו מתים על השיער שלו וחושבים שיש בו המון פוטנציאל קומי
מה נראה שם: לפולי יימאס מהעובדה שטוני משאיר אותו להתייבש על הספסל. הוא יהפוך לעד מדינה וייכנס לתוכנית להגנת עדים. הוא ימוקם בעיירה הפסטורלית דטרויט, בה ישמש כמורה מחליף בבית-ספר תיכון. עד מהרה הוא יקודם לתפקיד המנהל, לאחר שיצליח להשליט סדר במסדרונות בית-הספר. אחת הסצינות בפרק הפתיחה, בה יחליף מורה לזואולוגיה שייעדר מהעבודה באופן תמוה, תכלול ביקור בגן החיות. שם אחד הנערים יפנה בתמימות לקוף מרמוסט בתור "אדוני המורה", וייזרק לישון עם הדגים בטענת פרויקט ביולוגיה ימית.
בעד: אם יש משהו שבני הנוער באמריקה זקוקים לו, זו משמעת ברזל בנוסח המאפיה.
נגד: לא בטוח שארגון ההורים האמריקאי והחסוד יעריך את המחווה.
 

"מנקה הרחובות"

מנקה הכל. השרת
 מנקה הכל. השרת   
סדרת המקור: "סקראבס"
הגיבור: המעריץ של אשטון קוצ'ר – השרת.
למה: באמת צריך להסביר?
מה נראה שם: לשרת יימאס לצחוק על ג'יי.די, כי אחרי 7 שנים באמת שזה פאסה. הוא יהפוך לשוטר ואת מבחני הכניסה הוא יצלח בזכות נסיונו הרב בעבודה עם זבל. בכל פרק הוא יצליח לתפוס פושעים שאחרים לא הצליחו בזכות מתיחותיו המוצלחות, שיגרמו אפילו ליגאל שילון לבלוע את הסיגר.
בעד: האמריקאים מתים על סדרות משטרה, וממש לא משנה להם עד כמה הן מטופשות.
נגד: במידה וזה לא יעבוד, תמיד יהיה אפשר להוסיף לו איזה כוח על טבעי אחד או שניים.
 

"סאות'ביץ'"

מיאמי גירל. וונדי
 מיאמי גירל. וונדי   
סדרת המקור: "סאות'פארק".
הגיבורה: וונדי, אהובתו של סטן.
למה: כי ממש בא לנו על ילדה חתרנית מצויירת - דריה הסתיימה מזמן.
מה נראה שם: הוריה של וונדי יעזבו את סאות'פארק ויעברו למיאמי שטופת השמש, שם יהיו המון הזדמנויות לצייר את וונדי בביקיני - כמו שהאמריקאים הפדופילים אוהבים (ע"ע סרטי "גירלס גון ויילד" המושמצים אך פופולריים). בפרק הפיילוט היא תתיידד עם שלוש בנות נוספות - בלונדינית, ג'ינג'ית ואפרו-אמריקנית, ובכל ארוחת צהריים הן יישבו וירכלו על חיי האהבה שלהן.
בעד: גירל פאוואר, יה.
נגד: ללא וונדי ברקע, על מי סטן יקיא?
 

"הוריקן אמילי"

סופר קואצ'ר. אמילי
 סופר קואצ'ר. אמילי   
סדרת המקור: "בנות גילמור".
הגיבורה: הסבתא עם המקל בתחת – אמילי.
למה: כי אין מספיק סדרות עם אישה כדמות ראשית - בעיקר אחת שעברה את גיל 30.
מה נראה שם: לאחר שיימאס לאמילי לטפל בגינה שלה ולרכל עם חברותיה הפולניות, היא תחליט לתרום לנזקקים. בעקבות צפייה בתוכנית של אופרה ווינפרי, אמילי תכריז על עצמה כקואצ'רית. בכל פרק היא תהרוס למישהו אחר את החיים בדרכים שונות ומשונות, ואז תתגאה בפני החברות שלה על הצלחתה המסחררת. בסופו של כל פרק, יתאבדו הלקוחות שלה במגוון אופנים.
בעד: כי מישהו צריך לתת קונטרה הולמת לאלון גל.
נגד: לאלון גל יש עבר אלים, אולי עדיף לא להתעסק איתו.
 

"ספייס גירל"

ההודית החריפה. קלי
 ההודית החריפה. קלי   
סדרת המקור: "המשרד".
הגיבורה: ההודית החכמה והשתקנית - קלי קאפור.
למה: כי דמותה האינפנטילית לא מקבלת את הכבוד הראוי לה בצילם של דווייט, ג'ים, פאם ומייקל.
מה נראה שם: קלי טסה לבקר את סבתה בהודו. בעקבות תאונה מצערת, שבמהלכה היא אוכלת עוף וינדאלו חריף מדי, עובר גופה תהליך כימי שבסופו היא מגלה כוח על-טבעי. מהותו – היכולת לשתק אנשים לחמש דקות באמצעות נשיפה על פניהם. כשהיא שבה לארצות-הברית, היא מגלה שראיין גרם להנהלה לבטל את המשרה שלה. לאחר שהיא מקפיאה את ראיין ומבצעת בו את זממה בפעם האחרונה, היא מחליטה לנצל את כוחותיה המיוחדים כדי לפתוח משרד חקירות פרטי.
בעד: NBC כבר הימרו על שילוב בין הודים לכוחות על-טבעיים והצליחו. אין שום סיבה שזה לא יקרה שוב.
נגד: בינינו, כבר עכשיו הבחורה יכולה להתיש אנשים למוות עם התקפי הפטפטת שלה, כך שלא בטוח שהיא ממש צריכה את כוח העל הזה.
 

"Simply Red"

עוברת מחנה. מירנדה
 עוברת מחנה. מירנדה   
סדרת המקור: "סקס והעיר הגדולה".
הגיבורה: האמא ועורכת הדין האדומה – מירנדה.
למה: כי מבין ארבע הבנות, הדמות שלה צברה הכי פחות נסיון מיני. הגיע הזמן לתקן את הבזבוז המשווע
מה נראה שם: לאחר שלקוחה לוהטת תתחיל איתה במהלך משפט, היא תחליט שנמאס לה מחברותיה המטופשות, ההתאהבויות הדביליות שלהן והשיחות האינסופיות עליהם בבתי קפה. היא תשאיר לסטיב את הילד, תעקור ללוס-אנג'לס ותפתח שם קומונה לסבית, בה הכלל היחיד יהיה שלאף אחת אסור להזדיין יותר ממנה. הכלל השני יהיה שמי שעברה על הכלל הראשון, אסור יהיה לה לדבר על זה בשום אופן.
בעד: עכשיו כש"ישנן בנות" עומדת בפני סיום, זה בדיוק הזמן המתאים לדרמת לסביות לוהטת נוספת.
נגד: אם תמצאו, תגידו.
 

"Mac Book"

גיקית, אבל לפניך. מק
 גיקית, אבל לפניך. מק   
סדרת המקור: "ורוניקה מארס".
הגיבורה: מק (סינדי מקנזי) החנונית.
למה: מכירים סדרה שבמרכזה עומדת גיבורה גיקית? גם אנחנו לא ובאמת שהגיע הזמן.
מה יקרה שם: בעקבות הצלחותיה בבית-הספר, תגוייס מק ל-CIA כדי להקים ולהנהיג חבורת האקרים שתסייע לממשל להפיל מדינות אויב, להאזין לחשודים ולגנוב כספים מארגוני טרור. במסגרת התפקיד היא תתלווה לצוותים מיוחדים שיפעלו במדינות רחוקות, תנהל רומנים עם סוכנים חשאיים מסוקסים וגם תדליף לעיתונאים פרטים על עסקאות מפוקפקות שרוקם הממסד.
בעד: גיבורות טובות שנראות אנושיות ולא כמו תוצרת פס היצור של ניפ/טאק זה מגניב.
נגד: לא בטוח שהאמריקאים יהיו מסוגלים לעכל את זה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by