בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רביעי, 5 בפברואר 
 
 איכויות מוסיקליות. פוקס   
 
מערכת מיקסר

סמנתה פוקס רוצה לעשות קאמבק, דיוויד בקהאם משנה את העולם, התחת של קיילי אצלכם בבית, האזרחית קיין רוצה כסף ודורון תבורי נגד מוני מושונוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סמנתה עושה קאמבק

נשמע דמיוני, אבל אם הדברים לא ישתנו סמנתה פוקס, ההיא עם החזה בגודל הר הבית ועם להיט אחד אי שם באייטיז, מאיימת לחזור ובגדול. פוקס מתכננת להוציא אלבום חדש שיקרא 21century fox ואמור לבצע מהפך. הוא "יציג את האיכויות המוסיקליות שלה כפי שעוד לא ידענו". ואנחנו חשבנו שהאיכויות שלה אחרות.
 

מושונוב לא צריך פיס

 
דורון תבורי, שבשנה שעברה זכה בפרס לנדאו של מפעל הפיס והשנה היה בחבר השופטים, יצא במחאה על בחירתו של מוני מושונוב כשחקן הטוב ביותר וזכאותו כך לפרס של כ-80 אלף שקל. לטענת תבורי ישנם רבים אחרים ש"ירקו דם על הבמה" וזכאים לפרס יותר ממושונוב שהוצנח לכוכבות בתיאטרון רק בשל היותו כוכב בידור.
 

האזרחית קיין דורשת פיצויים

ביאטריס וולס, בתו של אורסון וולס שלעולם ישאר כמי שיצר את אחת הקלאסיקות הגדולות של הקולנוע, "האזרח קיין", תובעת תמלוגים על סרטו של אביה או להעביר לידה את זכויות הסרט.

על פי כתב התביעה טוענת וולס כי בהסכם שנחתם בשנת 1944 והתגלה רק לאחרונה בארכיון נקבע על סיומו של הסכם חלוקת הרווחים בין וולס וחברת RKO PICTURE. לטענתה הדבר אומר אחד מהשניים - או שהיא בעלת זכויות על הסרט או שהיא זכאית לתמלוגים על כל השנים הללו. בכל מקרה, מדובר בהרבה כסף.
 
 

רפי לביא לא צבר

במוזיאון ישראל בירושלים תפתח מחר התערוכה המקיפה ביותר של רפי לביא שתקרא "זה לא צבר, זה גרניום, רפי לביא עבודות 1950-2003". בתערוכה יוצגו כמאתיים עבודות של לביא ובהן ציורים, איורים, סרטים ורישומים שחלקם לא הוצגו כבר 30 שנה.
 

התחת של קיילי

אחרי שזכתה באין ספור תארים הקשורים למראה הסקסי והוכתרה כסקסית ביותר בעולם הבידור, החליטה קיילי מינו שלנו שיש כאן פוטנציאל להרוויח קצת כסף, מעבר ליוקרה. הבינה ועשתה. בימים אלו היא פותחת ליין חדש של לבוש תחתון, הכולל חזיות, בייבי דולס, חוטיני ועוד כל מיני אלמנטים חביבים תחת המותג LOVE KYLIE.
 

אלברשטיין חוזרת

או-טו-טו זה קורה. אלבום חדש לחווה אלברשטיין, שוברת השיאים הישראלית במספר האלבומים. האלבום החדש יקרא "מוצאי חג" וסינגל ראשון "צל" יצא לרדיו.
 

משבר בבית ציוני אמריקה

עם המשבר הכלכלי הכללי הפוגע קשות בענף התרבות, נקלע גם מרכז בית ציוני אמריקה למשבר. לאחר 11 שנים בהם האולמות היו מוזמנים זמן רב מראש ותמיד בפעילות, נרשמה לאחרונה ירידה דרמטית בפעילות, בתפוסה ובהכנסות. הסוכנות הציונית, בעלת המקום, החליטה למכור אותו לחברה פרטית, שמעוניינת לבנות מגדל מגורים על המרכז.
 

בקהאם משנה את העולם

צוות מחקר בריטי בראשותו של ד"ר אנדרו פרקר חקר במשך שנתיים את התופעה הקרויה דיוויד בקהאם והגיע למסקנה כי מדובר באדם המשפיע ביותר בתקופתנו בהיבטים חברתיים, וכי הוא בעצם הביא לשינוי בתדמית הגבר כאדם רך וחם, בניגוד לדימוי המאצ'ו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by