בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום חמישי, 6 בפברואר 
 
 איש משפחה למופת. אייס טי.   
 
מערכת מיקסר

ראפרים נגד פפסי, סוף סוף מכרז לערוץ טלוויזיה בערבית, אייס טי מכיר באבהות ומהומת אלוהים אצל חברי הדורז הנותרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

פורסם המכרז לערוץ בערבית

פורסם המכרז לערוץ שידורים בערבית, גם אם באיחור של שבע שנים. הערוץ מיועד לאוכלוסיה הערבית בישראל, שכיום צופה כמעט אך ורק בערוצי הלווין ממדינות ערב. הערוץ יחוייב להקצות 20% מלוח השידורים שלו לתוכניות מקור, ויכלול סרטים, סדרות, תוכניות תעודה, תוכניות ילדים ומהדורת חדשות יומית. כך מדווח הבוקר עיתון הארץ. ארבע חברות כבר קנו את חוברת המכרז, ביניהן חברה בבעלות אמנון ליפקין שחק ונזיר מג'אלי.
 

הראפרים נגד התאגיד

קהילת ההיפ הופ כמרקחה: פפסי קולה העיפה את הראפר לודקריס מפרסומת לסופרבול בגלל הפה המלוכלך שלו, והחליפה אותו בג'ורה גדולה עוד יותר, אוזי אוזבורן. איקונת הראפ ראסל סימונס ארגנה כבר חרם על פפסי ומוצריה בדרישה להעניק ללודקריס את מקומו בשנית, ולתרום חמישה מיליון דולר ל"קרן לודקריס". המאבק בתאגידים רושם לפניו יום היסטורי.
 

דלתות בהרכב מצומצם במיוחד

המתופף של הדורז, ג'ון דנסמור, תובע את שני החברים הנותרים, ריי מנזרק ורובי קריגר, על כך שהם יוצאים למסע הופעות תחת השם "הדורז", ולא מזמינים אותו. דנסמור מנסה למנוע מהשניים להשתמש בשם, ודורש לחלק איתו את הכסף שווה בשווה. דנסמור טוען שעם מותו של ג'ים מוריסון, הסכימו השלושה לא להשתמש בשם הלהקה ללא נוכחות מלאה, ולחלק שווה בשווה כל רווח מחומריה.
 
 

כל הכבוד לאלניס, לצ'אק די ולפיטר גבריאל

רובי וויליאמס, פאבליק אנמי, וונסה קרלטון והפליימינג ליפס, יופיעו השנה בקונצרט הצדקה "Rock the vote", פרסי הוקרה ינתנו לפיטר גבריאל, על מעורבותו בפרוייקט תיעוד הפרת זכויות אדם, לאלניס מוריסט, על הופעות הצדקה המרובות שלה, ולצ'אק די מפאבליק אנמי על תרומתו לאירגונים עירוניים שונים לפיתוח הנוער. ההופעה השנה תיהיה בסימן עשור למותו של מפיק האירוע הראשון, פטריק ליפרט, שמת מאיידס ב-93.
 

אייס טי מכיר באבהות, אבל לא ממש אכפת לו

אייס טי הודה, לאחר כמה חודשים של מאבק, בעובדת אבהותו על תינוק בן שנה. הזמר ויתר על משפט, לאחר שהוכחה אבהותו בבדיקת DNA. אייס טי, שעושה 25 אלף דולר על כל אחד מ-22 הפרקים של "חוק וסדר", ועוד עשרת אלפים לכל הרצאה, סירב לשלם את הסכום שנדרש ממנו, וקיצץ אותו למחצית. האם מרוויחה קצת פחות מאלף מאתיים בחודש. מקסים.
 

שוב מאשימים את מייקל ג'קסון

עורכת דין קליפורנית קוראת למועצה לשלום הילד לבדוק ברצינות מה בדיוק התרחש בין מייקל ג'קסון לילדים, שהודה בתמימות שישנים איתו במיטה ערב ערב. מעניין איך אף אחד לא חשב על זה קודם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by