בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדורת השבט 

מדורת השבט

 
 
ש. כהן

אלכס בלי הברזנט, שבט הבנות פלוס אחד דן והטנגה של נעם - הבלוגרית ש. כהן ליוותה את "הישרדות" מההתחלה ועכשיו היא מתפנה לסיכומים, כי היי, אם ההפקה יכולה, גם כאן אפשר למשוך זמן עם לקט הקטעים הטובים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרי חודשים של מעקב צמוד יותר מהטנגה של נעם, אובססיה הרסנית יותר ממשה ודמויות האב שלו, משמעת כתיבה נוקשה כמו הסיקס-פּאק של מולי ובלוג שכמות הכניסות שצבר תאתגר אפילו את מרינה קבישר, הגיע הזמן שגם אני, ש. כהן, אחזור לרגעים הגדולים שעברנו בקריביים. רגעים שנזכור גם כשהחזה של נעמה יצנח, התחת של מרינה יתפח, גיא יישכח (מי?) ועצמותיה של קוריצה יהוו עדות אילמת לזוועות. בקיצור, גם אני דופקת אתכם עם תקציר הפרקים הקודמים. מי שהולך לישון עם דן מנו, שלא יתפלא אם הוא קם בבוקר עם לקט. אז הנה, הישרדות, הבסט:
 
ארבע שכמיות, אחד אננס ואפס כבוד עצמי. אלכס בלי ברזנט
 ארבע שכמיות, אחד אננס ואפס כבוד עצמי. אלכס בלי ברזנט   
1. אלכס לא מביא את הברזנט. הדרמה האמיתית הראשונה התחוללה עוד בימיה התמימים של התכנית. נשים היו נשים, גברים היו מושיק ליפץ ודן מנו היה סתם חיפאי שקרן עם התפתחות מינית מאוחרת. המורה להתעמלות נוסע לשליחות דיפלומטית במטרה להוציא ברזנט משבט סבאנה וחוזר עם ארבע שכמיות, אחד אננס ואפס כבוד עצמי, אבל מקבל מטבע לשון משל עצמו. נקווה שאת המשא ומתן לפינויו מגינות שומרון יבצע אלכס באופן מוצלח יותר.
 
שש בנות, אחד דן
 שש בנות, אחד דן   
3. ההצלה של דן. חלוקת השבטים לזכרים ונקבות כמעט ומורידה את הגרזן הכפול על צווארו השברירי של דן, שנוא נפשם של גברברי סבאנה. למזלו, דן עובר לשבט הבנות. האם יש לו כרומוזום מין נוסף? אולי הוא הרמפרודיט? או שמא מדובר בפרוטקציות מההפקה? יותר מגורלו של דן מדובר ברגע קריטי לתכנית, רגע בו הרוחות משתנות והפרגון הגורף שהסדרה זוכה לו עד לאותו שלב מתחיל להתערער.
 
 
כיף להיות שמפו. המקלחת המשותפת
 כיף להיות שמפו. המקלחת המשותפת   
4. מקלחת שורדות משותפת. תודה לאל על שמפו החסות התורן שסיפק את הרגע הארוטי, החשוב והמכונן של העונה. הבנות מסבנות זו את זו בחושניות, שמפו נוזל על שדיה של נעמה, משפשף את ירכיה של ליה ונוטף אל בין פלחי עכוזה של מרינה. הקהל עובר לדום. נותר רק לברך על כך שהבנים לא זכו במשימה ונחסכה מאיתנו הבהייה בתלתלי החזה המפוארים ונטולי הקשקשת של עידן קפון.
 
השד העדתי
 השד העדתי   
5. טאיינו. האיחוד, שנעם מכנה "המיזוג", ונעמה בכלל הייתה קוראת לו אינטגרציה, הוא אחד הפרקים החשובים בכל גרסה של הישרדות. אצלנו, כרגיל, השד העדתי יוצא מהבקבוק. לפי נעמה, סבאנה הם שבט של אשכנזים יבשים כטוסט, בעוד שג'יבארו הם המזרחים החמים והמשפחתיים - דוקרים אבל אוהבים. נו, לפחות במאבק העדתי הזה ברור לכולם מי ניצח. בגין לשלטון!
 
פלא הבריאה והטנגה שלו
 פלא הבריאה והטנגה שלו   
6. הטנגה של נעם. הרגע בו נעם הגיע לאי המתים הפך את המשחק להרבה יותר משעמם, אותי להרבה יותר מאושרת ואת נעם, כוורן, חופית, לסמל סקס. הפרקים הופכים לציפייה נואשת לרגעי הזן - מעבר לאי המתים וריור בלתי נשלט על פלא הבריאה. לבד או עם עז, בונה רפסודה או נטרף לאיטו, כלום לא משנה. העיקר לקבל גלימפס על עכוז מוצק בתחתון צמוד. ושלא ידבר, תודה.
 
ואז נשארנו עם משה אחד
 ואז נשארנו עם משה אחד   
7. מושיק מודח. אבל מורשתו תישאר בליבנו לנצח. "היכן ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא", ממלמל משה לאחר שירה בו במו עצמו, ומה שהתחיל כבדיחת ה"ראויים" הופך לוויכוח טוקבקים פילוסופי שלא היה מבייש את פרימו לוי. מיהו ראוי? ראוי למה בדיוק? איזהו אדם? בסופו של דבר ה"ראויים" מנוכשים זה אחר זה כעשבים שוטים ונשלחים למכורה להישכח באופן ראוי ושקט. ההיסטוריה, כרגיל, נכתבת על ידי המנצחים.
 
מלצר חולון. כי יש גבול לצחוקים על קפון
 מלצר חולון. כי יש גבול לצחוקים על קפון   
8. משה. קשה לתאר את משה בתור רגע, הוא הרי מינימום שעה קלה. אבל אי אפשר לסכם את התכנית בלי להתייחס לדמותו האניגמטית, הז'רגון הייחודי שכלל את "שיקרתי, אני אשקר ואני אמשיך לשקר" המיתולוגי ושלל התסביכים האדיפליים. אז משה הוא לא השורד הכי יפה, חכם, נחמד או ראוי. אפשר אפילו להתייחס אליו כאל חיית המחמד הלא מוצלחת של דן, אבל בלעדיו הכל היה הרבה יותר משעמם (כי יש גבול לכמה אפשר לצחוק על קפון).
 
צחוק צחוק, בכל זאת מלאך של אמא
 צחוק צחוק, בכל זאת מלאך של אמא    
9. קלטות מהבית. נכון, זו הייתה סחיטה רגשית נטולת מצפון וברמות הנמוכות ביותר, אבל חסר לב מי שלא בכה מול עידן העני והממושכן ואמו קשת היום. שקרן מי שלא כאב על משה שלא קיבל קסטה מההורים, אפילו לא גלויה. ושיקום מי שלא הופתע לגלות למי ליה קוראת גבר.
 
 
10. דן מנו לוקח את הצ'ק? לזה נצטרך לחכות, אבל שירשם שאני עם נעמה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by