בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לא סתם בלונדינית 

לא סתם בלונדינית

 
 
סנונית ליס

זה רק אנחנו, או שכריסטי לי קוק מתחילה לעלות גם לכם על העצבים? הבלונדה ביצעה צעד מחוכם כששרה את "God Bless the USA" וזכתה בקולות השמרנים. בינתיים, דייויד ארצ'ולטה הולך ומתחזק כגבר הראשון של התוכנית. מעקב אמריקן איידול נמשך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"זו אחת מבחירות השירים המתוחכמות ששמעתי", סינן בסלידה סיימון קאוול לעבר כריסטי לי קוק, לאחר ששרה את "God Bless the USA" - שיר שכל אמריקאי שמרן יצביע לו כמתוך התניה קלאסית. גבירותיי ורבותיי - הכירו את הסאנג'יה של העונה השביעית ב"אמריקן איידול":

היא נראית כמו בלונדינית תמימה, אך אל תטעו בה- היא אשת טלוויזיה ממולחת. יש לה רגליים שלא נגמרות, תלתלי זהב, וסוס אחד פחות - אותו מכרה כדי להגיע להוליווד. מאחוריה קריירת שירה כושלת והפעם היא מתכוונת לגרום לזה לעבוד. אלוהים עדה - והיא מוכנה לאנוס אותו לברך את אמריקה - היא לא מכרה את הסוס ההוא לחינם.

כריסטי לי קוק, זמרת חלשה בעלת קסם אישי של בקבוק מי חמצן, בקושי עברה את האודישנים. למרות זאת, היא צולחת את גיבושון הכוכבים האמריקאי שבוע אחר שבוע, דורכת במגפי בוקרים מחודדים על גוויותיהם של מתחרים מוכשרים ממנה בהרבה. השבוע התבקשו מתחרי אמריקן איידול לשיר שיר שהתפרסם בשנת לידתם. מי נשמע כאילו שר בפארק שעשועים ומי החזיר את מייקל ג'קסון לימיו הגדולים? הצטרפו אלינו לסקירה השבועית:

מצטיין השבוע: דייויד קוק, שהפך את "Billie Jean" של מייקל ג'קסון לבלדת רוק מלנכולית. כריס קורנל, סולן Soundgarden לשעבר, עשה את זה לפניו, אבל עדיין.

זייפנית השבוע: כריסטי לי קוק, שנותרה בתחרות רק בגלל שהתחנפה לאמריקה.

נפרדנו כך: מצ'קיזי איזי.

שלושת המקומות הנמוכים: צ'קיזי איזי, סאישה מרקדו, ג'ייסון קסטרו.

מדד הצלילות של פאולה: 7. השבוע אצל דייויד לטרמן סיפרה עבדול שדגימת שתן שלה נגנבה. האם פאולה מתכוננת לבדיקה חוזרת?
 
 
 
קסטרו, מאחוריך. ארצ'ולטה (צילום: יח"צ)
 קסטרו, מאחוריך. ארצ'ולטה (צילום: יח"צ)   
ג'ייסון קסטרו: "אנשים תמיד אמרו לי כמה חמודות העיניים שלי", כך ניסח קסטרו הדוגמן את אובדן התמימות שלו ושלנו. סמל המין ביצע את "Fragile" עם נגיעות לטיניות, ונראה פחות שאנן מבשבועות הקודמים. למרות זאת - משהו בקסם שלו אבד. כנראה שזו הצניעות - אנחנו נגד.
עצה לעתיד: חתיכת humble pie.

צ'קיזי איזי: שר בלדה נשכחת בשם "If Only for One Night". זה היה דביק, מיושן ומשעמם. זמרות הליווי אמנם הכניסו קצת גרוב, אבל זה היה מעט מדי ומאוחר מדי. אנחנו ממש אוהבים את צ'קיזי, אבל הביצוע הזה עשה לנו חשק לחפש דלוריאן ולחזור לשנת 2008. אמריקה הרגישה כמונו ושלחה את איזי הביתה.
עצה לעתיד: טייק איט איזי.

מייקל ג'ונס: זקן החבורה נולד ב-1978, מה שפתח בפניו מבחר שירים חביב בהרבה מזה שעמד בפני המתחרים ילידי שנות ה-80. למרות זאת, בחר ג'ונס דווקא ב - "We Will Rock You / We are the Champions" של קווין. העיבוד היה זהה למקור, אך הקול לא אותו קול. ג'ונס לא זייף, אבל כל אחד מחוויר לעומת פרדי מרקורי. אנחנו נגד ומתנחמים בכך שג'ונס לא ניסה לקצר את הרפסודיה הבוהמית לדקה וחצי.
עצה לעתיד: הפסק לבצע שירים גדולים ממך.

דייויד ארצ'ולטה: ברוכים הבאים לתוכנית "כולם אוהבים את דייויד" - מסע ההכתרה של ארצ'ולטה כאמריקן איידול הבא. "את מי היית לוקח לנשף?", שאל סיקרסט תוך שהבנות בקהל צרחו כמו טינאייג'ריות טובות ומאולפות. למרות שדייויד הוא צעיר משתתפי התוכנית, הוא בחר שיר מעניין ולא מוכר יחסית: "You're the Voice". דייויד עשה הכל בדיוק לפי הספר: הוא זז כמו שצריך, נראה בדיוק כמו שצריך ושר ללא זיוף. למרבה הצער, אין לו אישיות אמיתית למזוג אל תוך התמהיל המדויק הזה. אנחנו נגד נער הפוסטר הזה, אבל לכולם כבר ברור מי המנצח הבא של איידול.
עצה לעתיד: היזהר, כריסטי ודייויד קוק עוד עלולים לעקוף אותך בסיבוב.

דייויד קוק: בנות ובנים, תחזיקו חזק, יש לנו מחליף לקסטרו. דייויד קוק, שנראה עד לא מזמן כנער אימו מעיק, עשה את הלא ייאמן והפתיע בביצוע אלטרנטיבי ל"Billie Jean" - כן כן, של מייקל ג'קסון. קוק השאיל את הגירסה של כריס קורנל והפך את שיר הפופ לבלדת אימו קורעת לב. הליטופים החושניים להם זכה המיקרופון עוררו בנו קנאה עזה. מצדנו, שהילד יהיה שלו.
עצה לעתיד: הדבר הזה שלפניך זה העורף של ארצ'ולטה - נשוף חזק.
 
 
מתה על אמריקה. לי קוק (יח"צ)
 מתה על אמריקה. לי קוק (יח"צ)   
רמיאל מלוביי: שרה את "Alone" - שיר לא מספיק מוכר וקליט. היא פתחה בשקט ובזיופים קלים, שהתחלפו במהירה בזעקות שבר ובזיופים רמים. אנחנו מיצינו את הגמדונת הדביקה, אבל חבריה הפיליפינים ממשיכים להצביע עבורה בטירוף. בזכותם היא כנראה נשארת בתחרות.
עצה לעתיד: הפני את הצעקות לעבר כריסטי לי קוק.

סיישה מרקדו: הדגימה שוב את בכי התינוק המעיק שלה. לפחות בגזרת השירה היא לא עיצבנה, לשם שינוי. סיישה ביצעה את "If I Were Your Woman" , קולה נשמע צלול, חזק ומדויק. היא הצליחה להעניק לשיר צבעי סול ובלוז נפלאים. אנחנו בעדה.
עצה לעתיד: שירי משהו לכבוד המולדת, אם את רוצה לעבור עוד שבוע.

ברוק וויט: פתחה את "Every Breath You Take" במעידה, הפסיקה והחלה שוב. בתחילת השיר ליוותה את עצמה בפסנתר וזה נשמע טוב. עיבוד האייטיז הקלוש שהצטרף נשמע ממש לא קשור אליה. האם וויט באמת חשבה שתוכל לסחוב עיבוד סטייל סינדי לאופר?
עצה לעתיד: הצמדי למשבצת הפולק-רוק.

קרלי סמיתסון: בחרה את "Total Eclipse of the Heart", שנתן לה הזדמנות נוספת להוכיח שיש לה קול ענק שתפור על בלדות רוק - הרבה יותר משמלת המיני השחורה שלבשה, כנראה כדי להוכיח שאינה בהריון כפי שסיפרו השמועות. אנחנו בעדה ונגד מלבישי התכנית.
עצה לעתיד: מיני צמוד הוא אמצעי המניעה הגרוע מכולם.

כריסטי לי קוק: "כילדה שרתי כל הזמן והייתי ממש קולנית... כולם התחננו - בבקשה תפסיקי", סיפרה הבלונדינית המעצבנת והוכיחה שלא הרבה השתנה מאז. נערת הסוסים המעיקה בחרה לבצע את השיר החנפני "God Bless the USA". במופע אוננות לאומי, זייפה קוק הסתמית את דרכה לשבוע נוסף בתוכנית, אנחנו נגדה, אבל אמריקה בלעה את הפתיון.
עצה לעתיד: אלבום דואטים מהגיהנום עם סאנג'יה.
 
 
"זו הייתה המקבילה לזמרים ברכבת התחתית" (סיימון מתפייט על ג'ייסון קסטרו)

"זה הזכיר לי הופעה בפארק שעשועים, שבה אתה שר ויצורים מצוירים מצטרפים אליך" (סיימון בעולם דימוים מפותח בכל הנוגע לארצ'ולטה)

"אם שרדת את הביצוע המזויע בשבוע שעבר, תשרדי גם את זה" (סיימון מעודד את רמיאל בדרכו)
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by