בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שני, 10 בפברואר  
 
 פיוצ`רמה. גם בלווין   
 
מערכת מיקסר

שיוויון זכויות לצופי הלווין, שרה'לה שרון כובשת את העולם וג'ורג' לוקאס בונה את העתיד. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

"סטאר וורלד" גם לצופי הלווין

ערוץ "סטאר וורלד", שהיה עד עתה רק בחבילת הערוצים של הכבלים, יירכש ככל הנראה גם על ידי YES. הערוץ, שמשדר סדרות אמריקאיות כמו "מלקולם באמצע", "פיוצ'רמה", "משפחת סימפסון", "רוזוול", "דארק אנג'ל", "דרו קארי", ו"של מי השורה הזו?", זכה לביקוש רב אצל קהל צופי הלווין, שגם הריץ עצומה אינטרנטית בנושא. מי שמצביע משפיע.
 

סיטקום למאט לה בלאנק

דיבורים על סיטקום אישי למאט לה בלאנק, הידוע גם כג'ואי מ"חברים". הנושא כבר נידון עם NBC ו-וורנר, והתעכב כשכל שאר החברים הביעו נכונות להשתתף בעוד עונה. עכשיו הנושא שוב עולה.
 

שרה'לה בשלג

בעיר דנייפרופטרובסק באוקריאנה מתכנסים אחת לשבוע, על מנת לשיר יחד את שירי ארץ ישראל הישנה והטובה. המועדון, שנפתח על ידי הסוכנות, מחזיק בגרעין קבוע של משתתפים, שמגיעים גם בשלג ובסופה. ב-Ynet מדווחים שהחבר'ה נעזרים בקלטות ישנות של גבי ברלין ושרה'לה שרון. אכן מגפה.
 
 

פארק אפקטים מיוחדים בסן-פרנסיסקו

ג'ורג' לוקאס בונה מתחם אקפטים מיוחדים ב-300 מיליון דולר בסן-פרנסיסקו, בתקווה לחזק את מעמדה כאלטרנטיבה להוליווד. המתחם שעתיד להפתח ב-2005, יאכלס 2500 איש, שיתגוררו בו ויפיעלו אותו. כמו קיבוץ, אבל עם לייזרים.
 

אמו של ילד שישן עם מייקל ג'קסון, מגנה על הזמר

ג'נט ונטורה ארביזו, אמו של גאבין בן ה-12, שהתפרסם בשבוע האחרון בתור הילד שישן במיטתו של מייקל ג'קסון, תובעת את מרטין באשיר, יוצר הסרט המדובר. ארביזו טוענת שלא הושגה הסכמתה לתת לגאבין להתראיין, ושמייקל הוצג באור מעוות ומוטעה.
 

ומייקל מגן על עצמו

מייקל, בינתיים, הודיע שיפרסם קטעי וידאו שצולמו על ידי הצלם שלו, במהלך הכנת הסרט על ידי מרטין באשיר. קטעים בהם באשיר מהלל את יחסו הטוב של ג'קסון לילדים, ואת אבהותו הטובה. כמובן שמייקל גם תובע. בהצלחה.
 

תחנת רדיו חדשה בערבית

תחנת רדיו בערבית עתידה לפעול בצפון בחודש מאי. כך מדווח הבוקר עיתון הארץ. קבוצת "רדיו א-שאמס" תפעיל את התחנה שתעסוק בנושאי תרבות וחברה, ותשדר מדי שעה מהדורת חדשות בעניני האזור. ברשות השניה מקווים שהפעם ינחל הנסיון יותר הצלחה מקודמו, "רדיו 2000", שנסגר עקב ניהול כושל.
 

ג'ורג' קלוני מתפרץ

ג'ורג' קלוני קצת רגיש לגבי הילד החדש והכושל שלו "סולאריס". במסיבת עיתונאים פלט איזה עיתונאי שהסרט משעמם, וג'ורג' התפרץ: "אתה, לעומת זאת, ממש מרתק!, אתה קורע אותי, אתה רק רוצה לעלות ולהיות עכברוש, רק להגיד דברים מגעילים, איזה אידיוט אתה!".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by