בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
התוכנית של מני פאר יורדת לשיפוצים 
 
 מני פאר. יחזור ובגדול?   
 
מערכת מיקסר

תוכנית האירוח בערוץ 10 תרד בעוד כשבועיים, ואמורה לשוב בפורמט מחודש כמה שבועות לאחר מכן. פאר: אחרי 50 תוכניות הגיע הזמן להסיק מסקנות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעוד כשבועיים תרד תוכנית האירוח של מני פאר בערוץ 10 מן המסך, ותחזור כמה שבועות לאחר מכן, במתכונת משופרת. השינוי נעשה בשל עליית מהדורת החדשות המורחבת, בהגשת יעקב איילון ומיקי חיימוביץ', ואחוזי הצפייה הגבוהים בה. לכן החליטו בערוץ להכניס שינויים בלוח השידורים בשעות הפריים טיים, כאשר שינוי הפורמט של תוכניתו של פאר - שהיה אחד הכוכבים הראשונים שעברו ל-10 - הוא אחד מהם.

"אין עוד מה לומר נכון לרגע זה על הפורמט החדש" הוא מסביר. "עדיין מדברים על זה. התוכנית האחרונה זכתה לרייטינג מצויין, 4.8%, עם פיקים של 6 ו-7, וזה כבר ככה כמה שבועות".

- אם יש רייטינג טוב, למה בעצם התוכנית נערכת מחדש?

"צריך להסיק מסקנות אחרי 50 תוכניות. כל הלוח משתנה, הרבה תוכניות נערכות מחדש, מדברים על זה כבר הרבה זמן".

תכניות חדשות נוספות המתוכננות לעלות בערוץ בשבועות הקרובים: סדרת הדרמה "תיק סגור", תכנית הבידור "הכי גיל ריבה", תכניתן של איה ושירלי וסדרות הרכש "24" האמריקאית ו"נשות הכדורגל" הבריטית.

בתוך כך נמסר על מינויו של אבי אלקלעי למפיק הראשי של ערוץ 10. במסגרת תפקידו יהיה אחראי אלקלעי על כל הפקות הבית של הערוץ. במקביל, ימשיך בהפקת התכנית "השבוע - לונדון את קירשנבאום".

בשלוש השנים האחרונות הפיק אלקלעי את תכנית הבוקר של "קשת", ולפני כן את "אברהם ויעקב" ואת "יהיה טוב" בטלעד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by