בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יומטוב 

יומטוב

 
 
סנונית ליס

ב"אמריקן איידול" החליטו לצאת צדיקים – אז הם עשו ספיישל שקרא לקהל לתרום כסף לילדים מוכי גורל באמריקה ובאפריקה. בתפריט: המון סלבס, שירי שלום ותקווה וג'ימי קימל אחד. היה נחמד - חוץ מלמייקל ג'ונס, שעף הביתה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חזק בפטמות. ג'ימי קימל (צילומים: יח"צ)
 חזק בפטמות. ג'ימי קימל (צילומים: יח"צ)   
צופים יקרים, שלו נעליכם מעל רגליכם ושלחו אותן למשרדי "אמריקן איידול". איך אתם מעיזים לנשנש מול המרקע בשעה שלילדי אפריקה אין מה לאכול? השבוע שודר ספיישל "איידול נותן בחזרה", במהלכו התבקש הקהל לשכוח שהוא צופה בתכנית שהפקתה עולה מליוני דולרים, ולתרום מכיסו לילדים מוכי גורל בארצות-הברית ובאפריקה. עשרות סלבריטאים השתמשו באירוע כדי למצב עצמם כנדבנים ולהציל את הילדים האומללים, כמובן.

ברגעי השפל, פרגי ביצעה סאלטות לצד הסולנית ההמומה של להקת הארט, כי מה לא עושים למען הילדים; גלוריה אסטפן הבזיקה בפלאשבק משנות ה-80'; דייויד וויקטוריה בקהאם דיקלמו בנוקשות את הטקסט "לשנינו היה מזל, הצלחנו במדינות רבות", והזכירו לצופים שכסף זה לא הכל בחיים - צריך גם ביטוח נגד ניתוחים פלסטיים גרועים.

את האווירה הצדקנית שבר ג'ימי קימל, שהמליץ להשקיע את התרומות בעדכון המלתחה של סיימון קאוול, והשווה את פטמותיו לתאומות אולסון. הושיע גם רובין וויליאמס, שהתחזה למתמודד כושל, חפן את עכוזו של סיימון וקרא לבראנג'לינה לאמץ אותו. הזוכה הגדולה של הערב היתה עובדת ההפקה, שניצלה מיקרופון קלוקל כדי למשש את שרירי החזה של בראד פיט המסמיק.

ברוח הערב ביצעו המתחרים שירים "מעוררי השראה" - נושא שזימן, כצפוי, מבול מונולוגים שנשמעו כפרקים נבחרים מ"הסוד". מי זייף למרות ההשראה ומי הפתיע לטובה? התשובות בסקירה השבועית.

נפרדנו כך: ממייקל ג'ונס, הרוקר דה-לה שמעטה.

מצטיין השבוע: ג'ייסון קסטרו, שעשה אהבה עם יוקללי מול בנות אמריקה מזילות הריר.

מעצבן השבוע: דייויד קוק - בביצוע אייטיז מעיק ובג'קט לבן שצריך להוציא אל מחוץ לחוק.

מדד הצלילות של פאולה: 6. אמנם לא גמגמה, אך החמיאה לכל המתחרים ללא הבדל דת וגזע (אבל עם הבדל מין).

שלושת המקומות הנמוכים: מייקל ג'ונס, סיישה מרקדו, קרלי סמיתסון.
 
 
 
יא מאן. קסטרו
 יא מאן. קסטרו   
מייקל ג'ונס: שר את "Dream On" של אירוסמית', אך חלומו לזכות בתוכנית לא התגשם בעקבות השיר הזה, שבמהלך ביצועו נראה כאילו נתקף בעצירות קשה. הבעיה הקשה אף יותר היא שמייקל פשוט לא עבר כרוקר לאורך כל העונה, ונשמע טוב רק כשנע לכיוון הבלוז. ברגע השפל החריד את שלוותנו בפלצט שהגיע עד לאוזניהם של ילדי אפריקה. אנחנו שמחים להיפרד מהזמר החיוור הזה.
עצה לעתיד: לפעמים חלומות לא מתגשמים.

ג'ייסון קסטרו: ביצע את "Somewhere Over the Rainbow" בעיבודו של מוסיקאי מהוואי ששמו המלא הוא, שימו לב, ישראל איז קאנוי קאמאוויוולה. איזו נחת - קסטרו, האיש והראסטה, סוף סוף חזר לעצמו. עם יוקלילי ובעיניים עצומות הזכיר לנו מי הוא היה לפני שסיימון קאוול נכנס לחייו. בביצוע הקטן והמיוחד הזה קסטרו נשמע כפי שהיה לפני שהסתנוור מאור הזרקורים. אנחנו שוב בעדו.
עצה לעתיד: תעשה לי יוקללי.

דייויד קוק: בחר את השיר המעיק "Innocent" והוסיף לו נימוק מעיק אף יותר: "לכולם יש לב טוב בסוף היום". בכל שבוע מנסה קוק לחדש, השבוע זה לא הלך לו. הביצוע נשמע כמו קאבר אייטיז לא משכנע. השירה הייתה חלשה ולא מדויקת, העיבוד לא היה קליט והג'קט הלבן הפך את הכל לבדיחה גרועה. הכיתוב give back על כף ידו לא שיכנע אותנו. בצער רב - השבוע אנחנו נגד קוק.
עצה לעתיד: לסיימון אין לב טוב בסוף היום.

דייויד ארצ'ולטה: שיר כמו "Angels" נכתב כדי שמבצע כמו ארצ'ולטה ישיר אותו בתכנית כמו איידול. למרות כל אלו, ארצ'ולטה התקשה להעפיל לעוצמותיו של רובי וויליאמס, והעניק לשיר גרסת סטיבי וונדר משונה. הוא הוסיף סלסולים מעיקים ולא נטש את הנימה המתקתקה. הבנות בקהל מתו על זה, כרגיל. אנחנו, כרגיל - לא.
עצה לעתיד: רומן סוער עם כריסטי לי קוק.
 
 
רואים שחסר לך פלפל. מרקדו
 רואים שחסר לך פלפל. מרקדו   
סיישה מרקדו: שוב בחרה ללכת בעקבות זמרת גדולה ממנה ושרה את "I Believe" של זוכת איידול - פנטזיה. מרקדו אמנם לא השתוותה לייחוד של קודמתה, אך הפציצה בביצוע אנרגטי שנשמע טוב למרות הזיופים הקלים. אם רק תצליח להשתחרר ממתיקותה המשעממת, היא עשוי ממש להיראות כזמרת עצמאית. בינתיים זה עוד לא קורה.
עצה לעתיד: קחי את ארצ'ולטה לקניות. המצרך המבוקש: פלפל.

כריסטי לי קוק: שרה את השיר הסתמי "Anyway" בחולצת נצנצים, שכאילו נשדדה ממלתחתה של פנינה רוזנבלום. קוק הממולחת נתנה לאמריקה כהרגלה שיר קאנטרי-רוק-אמצע-דרך דביק לווריד. אין לה קול גדול, אך היא לומדת למקסם את יכולותיה מתכנית לתכנית. היא זזה על הבמה טוב מבעבר וסוחפת את הקהל. לנו היא עדיין נראית כסוכריה מזמרת על מקל.
עצה לעתיד: הופיעי עטופה בדגל ארה"ב.

קרלי סמיתסון: שרה את "The Show Must Go On". קרלי כנראה לא הבינה שלשיר משמעות אירונית: מרקורי הרי שר אותו כשהוא גוסס מאיידס. למרות זאת, קרלי לא החווירה מול זכרון קולו של מרקורי. היא נשמעה מצוין. המניירות הרוקריות שלה הצליחו לגבות את השיר והעיבוד היה מעניין מספיק כדי ללכוד את האוזן. לשם שינוי, קרלי גם הייתה לבושה היטב, כפי שאפילו סיימון טרח לציין. השופטים חשבו שהיא נשמעה זועמת, אנחנו מתנו על זה.
עצה לעתיד: הפני את הזעם לעבר סיימון.

ברוק וויט: שרה את "You've Got a Friend" של קרול קינג – כנראה מורתה הרוחנית. וויט העניקה לשיר גרסה נעימה, אך לא הביאה אליו את העושר שהזכיר את קינג. כדי לשרוד בתוכנית, כדאי לוויט להרחיב את המנעד הרגשי שהיא מביאה לכל שיר.
עצה לעתיד: קחי אצל קרלי סדנה לניהול כעסים.
 
 
לכבוד הספיישל, המדור של סיימון החליט לארח אנשים נוספים:

"פאולה לא בוכה, הפטמות של סיימון נכנסות לה לעיניים" (ג'ימי קימל בגילוי מרעיש)

"עם הצלילים הגבוהים שהגעת אליהם, הצ'יוואוות שלי יצטרפו אליך" (פאולה מנסה להחמיא לג'ונס)

"מחלומות לצ'יוואוות, רק באמריקן איידול" (סיימון לג'ונס המאולף)

"האם כלבי הצ'יוואווה שלך היו אוהבים את זה"? (סיימון לפאולה בתגובה למחמאותיה לכריסטי לי קוק)

"זה היה כמו הליכה נעימה בפארק, נכון? האם זה היה מקורי? לא. האם זה היה נעים? כן". (סיימון בביקורת תמציתית על שירתה של ברוק וויט)
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by