בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ריאליטי מהגיהנום 

ריאליטי מהגיהנום

 
 
נילי אורן

שוטרים בארצות הברית עצרו במאי ריאליטי שכלא בבית ארבע ממשתתפות התכנית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
איש חמוד. ברילמן על רקע אתר התכנית
 איש חמוד. ברילמן על רקע אתר התכנית   
יוצר סדרת ריאליטי בארצות הברית נעצר בחשד שכלא בתוך בית ארבע נשים שהשתתפו בתכנית.

הסדרה, ששמה Pauper to Princess, התיימרה להגביר את בטחונן העצמי של הנשים, וללמד אותן להתפתח נפשית, מנטלית ופיזית, כדי להפוך אותן מנשים פשוטות לנסיכות. כמקובל בתחום, השתתפו בסדרה שמונה נשים ששוכנו מאז פברואר בבית אחד. ארבע מהן טוענות כעת כי מארק ברילמן, במאי ויוצר הריאליטי, נעל אותן בבית, אסר עליהן לצאת ממנו וגם לא שילם להן על חמשת השבועות האחרונים בהם השתתפו בסדרה.

כשנעצר על ידי המשטרה טען בתחילה ברילמן בן ה-33 שלא נעל את הנשים בבית, אבל במהלך חקירתו שינה את גרסתו ואמר ש"הן לא הורשו לעזוב כדי להחדיר בהן משמעת, וכי הן חתמו על חוזה". כמה שעות לאחר מעצרו שחרר עצמו ברילמן באמצעות תשלום ערבות עצמית בסך 3,000 דולר. לדברי אחד השוטרים שהשתתפו במעצר, לברילמן אין עבר פלילי, אך מעמדו החוקי בארצות הברית אינו ברור כיוון שהוא מהגר מדרום אפריקה. כעת נבדקת האפשרות להגיש נגדו כתב אישום.
 
 
עם זאת, מפיק הסדרה ג'ים ג'ונסון טוען שהנשים יכלו לעזוב את הבית כשרצו. "אף אחת לא הוחזקה נגד רצונה בשום זמן. מדובר בתכנית מכובדת. לקחנו אותן לאופרה, לתצוגת אופנה, לאימוני דוגמנות וקורס בנימוסין".

ג'ונסון הודה שההפקה לקחה מהנשים את הטלפונים הניידים שלהן, אבל אמר שהתנאי הזה צויין גם בחוזה עליו חתמו המשתתפות. לדבריו, למרות שבחוזה צוין שהן יצטרכו להשאר בבית במשך 13 שבועות, המפיקים אפשרו להן לצאת בסופי שבוע.

לדברי ג'ונסון, בעת מעצרו של ברילמן שהו בבית חמש נשים. שתיים מהן הורשו לצאת, ואחת עזבה כחלק מהתחרות בתכנית. בימים אלה הפקת הסדרה מנסה למכור את הפורמט לתחנות טלוויזיה בארצות הברית.

אתר הסדרה >>
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by