בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום רביעי, 12 לפברואר 
 
 ביורק. לקום מחר בבוקר עם שיר חדש בלב   
 
מערכת מיקסר

פולנסקי לא יגיע לאוסקר אם הוא לא רוצה לגמור בכלא, מצנזרים בישראל ומציגים בניו יורק, וביורק מקליטה כל יום שיר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

רומן פולנסקי נרדף החוק

רומן פולנסקי, שמועמד לאוסקר על "הפסנתרן", לא יגיע לטקס אם הוא לא רוצה להגיע לכלא. פולנסקי ברח מארצות הברית ב-78, לאחר שהוגש נגדו כתב אישום על קיום יחסי מין עם ילדה בת 13, תחת השפעת אלוכהול.

פולנסקי הודה שהיתה קטינה, אך טען כי הדבר נעשה בהסכמה. ההליכים המשפטיים מטעם המדינה ממשיכים נגדו כבר 25 שנה. הפרשה לא פגעה בפופולריות של הבמאי כמצופה, אולי בגלל הסימפטיה לעובדה שעשר שנים מוקדם יותר, ב-1969, פרצו חסידיו של צ'ארלס מנסון לביתו של פולנסקי, וביתרו את שרון טייט, אשתו ההרה. פולנסקי, אם כן, לא הניח את כף רגלו בהוליווד כבר 25, ונראה שיהיה צורך ביותר מאוסקר כדי להחזיר אותו.
 

אלבום לביורק בקיץ

למרות שבדרך כלל ביורק לוקחת את הזמן בין אלבום לאלבום, יש סיכוי טוב לאלבום חדש בקיץ הזה, שיקרא טנטטיבית "LakeExperience". הדברים יצאו מפי השכינה עצמה, בהודעת זרם התודעה שפרסמה באתר הרשמי שלה, "הקלטתי שיר ליום, שיר ליום, כבר כמה ימים, אני לא יודעת, אבל כמה ימים".
 

סוני קנתה את כנפיים שבורות

למרות שבאוסקר הוא לא מועמד, ולמי בכלל אכפת מהממסד ההוליוודי, ל"כנפיים שבורות" מתווספות עוד ועוד סיבות להתגאות בעצמו. Sony picture classics קנתה את זכויות ההפצה שלו בצפון אמריקה, אותה חברה שהפיצה את אלמודובר לדוגמא; חברה טובה.
 
 

תערוכת אדריכלות שנפסלה בארץ, תוצג בניו יורק

"כיבוש ישראלי: הפוליטיקה של האדריכלות הישראלית", באצירת רפי סגל ואיל ויצמן, תפתח מחר בגלריה סטורפרונט בניו-יורק. התערוכה נפסלה בארץ על ידי ארגון האדריכלים הארצי, שלא התיר לה להציג בכנס האדריכלות בברלין ב-2002. כך מוסר הבוקר עיתון הארץ.
 

שם חדש ל"גרייטפול דד"

ה"גרייטפול דד", שהחליפו את שמם לאחר מותו של ג'רי גרסיה ב-95', ל"The other ones", החליפו שוב לכינוי החיבה שלהם מזה עשורים, "the Dead". הלהקה, שהופעותיה היו לשם דבר, גם חזרה להופיע קצת יותר, ומתוכנן גם מסע בקיץ.
 

חדר מלחמה במלון דיוויד אינטרקונטיננטל

אם תפרוץ מלחמה בעיראק ייפתח מרכז התקשורת הזרה במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל-אביב. שם ימוקמו מרכזי התקשורת של דובר צה"ל, משרד החוץ, ומרבית הרשתות הזרות. כמה רשתות זרות אחרות יתמקמו בהילטון ויקבלו את השירות באמצעות סיבים אופטיים.
 

מייקל ג'קסון, פעם אחרונה ודי

אם נמאס כבר לקרוא על מייקל ג'קסון, ומתעורר כבר הרצון לראות על מה כל המהומה ולקבור אותה, יש רק דרך אחת להסדיר את העניין אחת ולתמיד, יום חמישי, ערוץ 2, 21:00, "לחיות עם מייקל ג'קסון". על אחריותכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by