בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אי-זו הפתעה 

אי-זו הפתעה

 
 
סנונית ליס

אי המתים ירד למצולות וממנו עלה נעם, שחזר לשלישייה העליזה דן, מרינה ונעמה. היו כאלה שפירגנו, היו כאלה שרעדו, אבל מה זה משנה - דן בכל זאת לקח את החסינות. יומן הישרדות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אורחים נוספים הגיעו. רגע האימה: נעם חוזר לאי
 אורחים נוספים הגיעו. רגע האימה: נעם חוזר לאי   
כוונוס העולה מן הים, עלה נועם בעל התלתלים הזהובים לחוף אי המתים. גם מזג האוויר חייך אליו. במעבר עריכה צורם התחלף הגשם בשמש, השמיים התבהרו והציפורים צייצו. "זה לא אתה, זה אני", נשא נעם נאום פרידה נרגש. הליקופטר פוטוגני נשא אותו לקליימקס הגדול של המשחק.

על חוף אחר, דן, נעמה ומרינה העייפים והמרוצים, לא ידעו מה ציפה להם. גיא זוארץ הופיע בהפתעה והגיש להם ארוחת בוקר למיטה, כאילו היו יעל בר-זהר בכבודה ובעצמה. שלושת חברי טאינו חשבו שהגמר מובטח להם, אך בעודם לוגמים מיץ תפוזים מתוק, הם שמעו את הבשורה המרה מכולן.

ברגע שבו הופיע נועם, ראה דן את הנצחון מתרחק ממנו כסירת מנוע אל תוך הים. הוא נאלץ להאזין לסיפורי הגבורה של נעם ולחזות בשריריו המסוקסים. אם זה לא הספיק, נאלצו חברי טאינו להשתתף במופע צביעות: הם קישטו עצמם בצבעי מלחמה, חלפו מול לפידים, ובקול משועמם הספידו את המתמודדים שנגדם טרחו לרקום מזימות. לו יכלו הלפידים להשיב יש לשער שהם היו אומרים: "חכו לגמר".

משימת החסינות דרשה כושר מחשבה ותכנון. "לכולכם יש סיכוי שווה לנצח", אמר זוארץ. נעמה העמידה אותו על טעותו, כשהוכיחה שכושר מחשבה אינו אחד מיתרונותיה הבולטים.
 
המוח מתחיל לעבוד. דן
 המוח מתחיל לעבוד. דן   
דן
רגע השיא: צועק על נעמה, מבלבל אותה וזוכה במשימת החסינות שהיה משוכנע שיפסיד בה.
רגע השפל: נותר ישוב על החול, בעוד נעמה ומרינה נקרעות ממנו ומסתערות על נעם כאילו היה שרשרת חסינות נחשקת. "דן, אם הייתה לו מצ'טה ביד, באותו רגע האיחוד היה נגמר", סיכמה נעמה את הרגע.
טיפ לפרק הבא: עשה כל שביכולתך כדי להוציא מנעם צדדים אפלים ולא מוכרים.
 
מורה לחיים. מרינה
 מורה לחיים. מרינה   
מרינה
רגע השיא: נהנית עם נעמה ממופע חשפנות של נעם, ה"צ'יפנדייל" הפרטי, אך לא מתבלבלת וזוכרת את הגבר לו הבטיחה אמונים – דן.
רגע השפל: שומעת איך משה סיפר לנעם שהיא "בכתה לו". נתקפת בגעגועים עזים לאחות הנפש האבודה שחר ונואמת מול הלפיד שלה: "אני מקווה שלמדת משהו מאתנו". האם מרינה באמת מקווה ששחר למדה להיות ביץ' מניפולטיבית רגע לפני הגמר?
טיפ לפרק הבא: ערקי צד ונסי להתחבב על נעם, אולי הוא יתמלא רחמים ויחוס עליך.
 
 
לא עמדה בצעקות. נעמה
 לא עמדה בצעקות. נעמה   
נעמה
רגע השיא: מתעלה על עצמה ומתחנפת לנעם, שמספר על אי המתים. "אילו משימות קשות", היא מפרגנת. סוקרת את נעם בעודו מתפשט ומסכמת את דעתה במשפט: "זה דברים שאתה רוצה להיתקע אתם על אי".
רגע השפל: נעלבת מצעקותיו של דן ומתעקשת להפסיד את החסינות שרצה להעניק לה במתנה.
טיפ לפרק הבא: תמרני בין שני הבנים, נסי להשיג את נאמנותם ולהסיט אותם נגד מרינה.
 
צ'יפנדייל טרופי. נעם
 צ'יפנדייל טרופי. נעם   
נעם
רגע השיא: זוכה מנעמה לתיאור "זה בערך כמו שהמשיח ייכנס על חמור לבן לירושלים". נהנה מחיבוקיהן של נעמה ומרינה אחרי שבועות של בדידות, ולקינוח – מתענג על יסוריו של הקדוש המעונה דן.
רגע השפל: מפסיד במשימה לראשונה מאז שהגיע לאי המתים. המנצח – הצ'ילבה דן.
טיפ לפרק הבא: המשך להתפשט מול שאר חברי השבט. כך תקרב אליך את נעמה, את מרינה וקמפיינים להלבשה תחתונה, תוך שאתה מחליש את בטחונו העצמי של דן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by