בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום חמישי, 13 לפברואר 
 
 סוג` נייט. דווקא נראה בחור נחמד   
 
מערכת מיקסר

מהיום חדשות ערוץ 10 גם ברדיו, "אנדרדוג" של ערן מירב מצליח בפסטיבל ברלין, וויטני יוסטון זקוקה לרחמים ושוג נייט נרקב מאחורי הסורגים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

החדשות של ערוץ 10 גם ברדיו

מהיום תתחיל מהדורת החדשות של ערוץ 10 לספק חדשות ל-11 תחנות רדיו אזוריות, ותחליף בזאת את המהדורות של גל"צ וקול ישראל. ישודרו 19 מהדורות ביום, בין השעות 06:00-24:00. בשעות 07:00 ו-17:00, ישודרו מהדורות מורחבות.

את המהדורות יערכו ויגישו עיתונאי חברת החדשות, כולל מיקי חיימוביץ' ויעקב אילון. התחנות האזוריות בהן ישודרו המהדורות הן- רדיו חיפה, רדיו צפון, רדיו קול רגע, רדיו ללא הפסקה, רדיו אמצע הדרך, רדיו דרום, קול הים האדום, רדיו ירושלים, רדיו קול חי, רדיוס ורדיו לב המדינה.
 

"אנדרדוג" ישראלי מצליח בברלין

סרטו הקצר של ערן מירב, "אנדרדוג", בהפקת בית הספר לקולנוע סם שפיגל, זכה לציון לשבח בפסטיבל ברלין. הסרט הוקרן עם עוד 24 סרטים קצרים במסגרת "פנורמה", בו זכה "Misdemeanor" האמריקני במקום ראשון. "אנדרדוג" הוקרן 6 פעמים בפסטיבל, וליווה את הקרנות "יוסי וג'אגר", במרץ הוא ישתתף בפסטיבל טאייפה בטייוואן, ובפטיבל לאריסה שביוון.
 

נדחה השימוע של שוג נייט

הרשויות עושות רק רע לשוג נייט. עכשיו דחו את השימוע שלו לערבות לפחות לעוד שבועיים, ומנעו ממנו אפילו להיות נוכח בו. נייט, שכבר היה בכלא 5 שנים, נעצר שוב על הפרת ערבות, והתרועעות עם גנגסטרים.
 
 

מייקל ג'קסון מפחד להציל את המוניטין שלו

מייקל ג'קסון דחה הזדמנות להופיע ב"60 דקות". ג'קסון רצה להתארח כדי לנסות ולהציל את המוניטין שלו, שנשחט בסרטו של מרטין באשיר, אך כשהצוות הגיע לנוורלנד, מייקל חזר בו. בתוך כך נודע כי רשת פוקס תשדר את סרט התעמולה הנגדי של מייקל ג'קסון לדוקומנטרי של מרטין באשיר.
 

פול סיימון היה מסטול מדי בסיקסטיז, והפסיד את האוסקר

פול סיימון מועמד השנה לאוסקר על שיר לפסקול "The wild thornberrys movie". המעניין בכל הסיפור הוא שסיימון וגרפונקל יצרו את הפסקול מופתי והמצליח של "הבוגר" ב-1967. "שכחנו למלא את הטפסים" אומר סיימון, "זה היה בשנות ה-60, לא היינו מרוכזים, שכחנו מזה ומעולם לא היינו מועמדים בגלל זה". רצית רק לדפוק ת'ראש, סיימון?
 

הוליווד מרחמת על וויטני יוסטון

המפיק של "מונסטר בול" רוצה ללהק את וויטני יוסטון לסרט החדש, למרות, ואולי בגלל, כל הבעיות שיש לה בתקופה האחרונה, "היא הייתה אחת המועמדות ל"מונסטר בול". אני רוצה לתת לה את התפקיד כי היא האנדרדוג כרגע. אני מרחם עליה. רוצה לתת לה צ'אנס. יש לה בעיה, גם אחי ובן-דודי נגועים במחלה הזו, בהתמכרות".
 

שון פן מרגיש שהוא ברשימה שחורה

שון פן תובע אולפן הפקה על כך, שלטענתו, הפסיד תפקיד בסרט בשל פעילותו הפוליטית נגד המלחמה בעיראק. "הוא חוזר לדף אפל מאוד בהיסטוריה של הוליווד, תקופת הרשימות השחורות" אומר פן על המפיק סטיב בינג. ואילו הוא מצידו, חושב שפן יהפוך את ההפקה למסע צלב. פן תובע אותו על הפרת חוזה שבעל פה, בסה"כ 10 מיליון, ובינג תובע את פן על נזקים, בסה"כ 15 מיליון. שמח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by